відправка інформації з месенджера Viber по електронній пошті

Отриману і відправлену через Viber інформацію в аспекті рішення озвученої в заголовку статті завдання слід розділити на три різновиди: фото/відео, файли інших типів і текст, включаючи посилання. Для кожного із зазначених типів даних при їх відправці з месенджера по email використовується свій підхід, універсального варіанту дій не існує.

Android

Для передачі інформації з Viber для Android по електронній пошті з урахуванням її типу використовуйте один із запропонованих далі прийомів. Врахуйте, що ефективна реалізація наступних трьох інструкцій передбачає наявність на девайсі будь-якого налаштованого додатки для роботи з email.

Читайте також: поштові клієнти для Андроїд

Варіант 1: Фотографії та відео

Пересилання фото і відеоконтенту з Вайбера на Андроїд-девайсі, в тому числі і по електронній пошті, найпростіше здійснювати, задіявши інтегровану в месенджер і операційну систему функцію & 171; поділитися & 187; .

 1. Запустіть месенджер і перейдіть в чат, де міститься передбачуване до відправки по електронній пошті зображення або відеоролик.
 2. Viber для Android - запуск, переход в чат с фото или видео для отправки по электронной почте
 3. Тапніте в області мультимедіа-повідомлення, щоб перейти в режим його повноекранного перегляду. Далі натисніть на наявний в панелі інструментів над областю демонстрації фотографії або ролика значок»поділитися" . У випадку з відео можна також дочекатися завершення його програвання і торкнутися »поділитися" на екрані, що відобразився.
 4. Viber для Android Открытие фото или видео в мессенджере, вызов функции Поделиться
 5. При необхідності перегорніть ряд значків в панелі, що з'явилася»надіслати" , знайдіть іконку використовуваного вами поштового клієнта і натисніть на неї.
 6. Viber для Android - выбор почтового клиента для отправки фото или видео из мессенджера по email
 7. В результаті запуститься додаток для роботи з електронною поштою, що демонструє сформований лист з вкладенням у вигляді переданого з Viber медіафайлу. Введіть адресу одержувача в поле»Кому" , за бажанням позначте " Тему» повідомлення і потім натисніть на кнопку »надіслати" . В результаті електронний лист з вкладенням у вигляді графічного або відеофайлу буде доставлено в поштову скриньку адресата, а ви автоматично повернетеся в месенджер.
 8. Viber для Android процесс отправки фото или видео из мессенджера по электронной почте
 9. Додатково . Якщо містить відправляється по email контент листування об'ємна і пошук потрібної картинки або відео скрутний, скористайтеся " Галереєю медіа» месенджера:
  • Викличте меню чату, торкнувшись трьох вертикально розташованих точок в правому верхньому кутку демонструє листування екрану. У списку опцій тапніте " медіа, посилання та файли» .
  • Viber для Android - вызов меню чата, переход в Медиа, ссылки и файлы
  • Увімкніть відображення виключно»Фото" або »Відео" , знайдіть відправлений контент і виділіть його тривалим натисканням на мініатюру.
  • Viber для Android - выбор фото для отправки по emeil в Галерее Медиа мессенджера
  • Торкніться трьох крапок у верхній частині екрана праворуч, натисніть»поділитися" .
  • Viber для Android - вызов опции Поделиться в Галере медиа чата мессенджера
  • Виконайте пункти №№ 4-5 з цієї Інструкції.
  • Viber для Android - отправка фото из Галереи медиа в мессенджере по эл.почте

Варіант 2: Файли

Щоб передати з Viber для Android по email файл будь-якого типу, його потрібно попередньо зберегти в пам'яті девайса. Після цього з'явиться можливість використовувати для відправки інструментарій будь-яких файлових менеджерів і поштових клієнтів.

 1. У месенджері відкрийте листування з відправляються по електронній пошті файлом і завантажте його в пам'ять девайса, діючи двухваріантно:
  • Торкніться стрілки вниз в області повідомлення з файлом зліва від його назви. Дочекайтеся завершення завантаження, & 8212; ініціює її значок зникне, а викачане з'явиться в системній папці»Завантаження" девайса ( «Download» в корені внутрішнього сховища або знімного накопичувача).
  • Viber для Android - сохранение полученного в чате файла в папку Загрузки

  • Тривалим натисканням в області містить файл повідомлення викличте меню опцій і торкніться в ньому " зберегти в папку» . Виберіть з наявних в сховищах пристрою каталог, куди будуть поміщені дані, торкніться галочки вгорі екрану праворуч.
 2. Viber для Android - загрузка файла из чата в мессенджере в определенную папку хранилища девайса
 3. Після завантаження файлу з месенджера в пам'ять Android-пристрої для вирішення даної задачі можна піти одним з двох шляхів:
  • Відкрийте будь-який файловий менеджер для Android (у прикладі &8212; Google Files ), перейдіть в обраний при виконанні попереднього пункту Інструкції каталог. Viber для Android - Запуск файлового менеджера, переход в папку с загруженными из мессенджера файлами

   Тривалим натисканням на найменування або іконку відправляється файлу виділіть його, потім тапніте по став доступним значку»поділитися" . У викликаної таким чином панелі »надіслати на" знайдіть поштовий клієнт, який ви використовуєте, і торкніться його значка.

   Viber для Android - Выбор в памяти девайса файла из мессенджера для отправки по email

   Заповніть поля»Кому" і «Тема» у поштовому додатку, яке вже сформувало лист з вкладеним файлом, за бажанням напишіть супроводжуючий дані текст, потім натисніть »надіслати" .

  • Viber для Android - отправка загруженного из мессенджера файла по email
  • Запустіть бажаний додаток для роботи з електронною поштою (у прикладі – Gmail для Android ), Натисніть на ініціює створення нового листа елемент його інтерфейсу. Viber для Android - Запуск почтового клиента, создание нового письма

   Введіть у відповідні поля адресу одержувача і тему послання. Далі натисніть на кнопку»скріпка" , виберіть " вкласти файл» .

   Viber для Android - прикрепление полученного из мессенджера файла к электронному письму

   Перейдіть по шляху розташування в пам'яті девайса завантаженого з Viber файлу, торкніться його найменування або значка. Виконайте відправку листа з вкладенням, тапнув по ініціює її кнопці в поштовому додатку.

   Viber для Android - прикрепление скачанного из мессенджера файла к электронному письму, отправка email

Варіант 3: Текст повідомлень та посилання

Оскільки розробники Вайбера не передбачили будь-яких засобів, що дозволяють виконати Витяг «звичайних» повідомлень з метою їх відправки за межі сервісу, щоб передати текст і посилання з месенджера по email, не залишається нічого іншого, крім як копіювання даних вручну і потім їх вставки в тіло електронного листа.

 1. Відкрийте містить передаються по електронній пошті текстові дані листування в месенджері, знайдіть цільове повідомлення і довго натисніть на займану ним область.
 2. Viber для Android - переход к сообщению в мессенджере, вызов меню доступных для него опций

 3. У меню, що відкриється, торкніться " копіювати» . В результаті інформація з послання в Viber буде скопійована в буфер обміну Android, після чого месенджер потрібно закрити або згорнути.
 4. Viber для Android - копирование текстового сообщения (ссылки) в буфер обмена ОС
 5. Запустіть поштовий клієнт, створіть новий лист. Довго натиснувши В поки ще порожньому тілі email, викличте меню і виберіть в ньому»вставити" .
 6. Viber для Android - вызов меню в почтовом клиенте для вставки скопированного из мессенджера текста
 7. Завершальні відправку текстової інформації з месенджера по електронній пошті кроки стандартні для будь-яких листів-введіть адресу поштової скриньки одержувача і тему у відповідні поля, доповніть / змініть текст повідомлення якщо це необхідно, натисніть»надіслати" .
 8. Viber для Android - отправка скопированного из мессенджера сообщения по электронной почте

Додатково . При необхідності відправки по електронній пошті всієї сформованої в Viber для Android листування можна скористатися прихованою функцією месенджера, що дозволяє вирішити таку задачу буквально за три тапа по екрану девайса.

Детальніше: функція відправки архіву листування з Viber для Android по email Viber для Android - Отправка архива с историей переписки по электронной почте

IOS

Щоб ефективно надсилати різні дані з відповідного месенджера електронною поштою, користувачі програми Viber для iPhone змушені застосовувати різні методи, вибираючи відповідний залежно від типу переданої інформації.

Варіант 1: Фотографії та відео

Отримані через Вайбер для айОС зображення і відеоролики найпростіше Відправити по електронній пошті, задіявши інтегровану в операційну систему функцію»поділитися" .

 1. Відкрийте месенджер і перейдіть в чат, де наявна картинка або відео. Торкніться превью контенту в листуванні, щоб перейти в режим його повноекранного перегляду.
 2. Viber для iPhone - запуск мессенджера, переход в чат, открытие фото или видеоролика
 3. Тапніте по розташованому в лівому нижньому кутку екрану елементу у вигляді кубика зі стрілкою, потім виберіть»поділитися" у відображеному меню. Якщо ви відправляєте відео, також можете дочекатися завершення його програвання-програма запропонує »поділитися" роликом.
 4. Viber для iPhone - вызов функции Поделиться для полученного в мессенджере фото или видео
 5. У меню доступних засобів відправки медіафайлу натисніть «пошта» або виберіть бажаний вами поштовий клієнт для iOS від сторонніх розробників. В результаті запуститься програма для роботи з email, де вже наявний порожній, але з вкладеним файлом лист.
 6. Viber для iPhone - выбор эл.почты в качестве средства отправки фото или видео из мессенджера
 7. Введіть поштову скриньку адресата і тему послання у відповідні поля, торкніться»надіслати" .
 8. Viber для iPhone - отправка фото или видео из мессенджера по электронной почте
 9. Додатково . Якщо ви не можете швидко знайти необхідні для відправки по електронній пошті ролики або картинки в месенджері, а також коли потрібно переслати одночасно кілька файлів зазначених типів, скористайтеся «Галереєю медіа» :
  • Не виходячи з чату з контентом, тапніте по його заголовку (імені співрозмовника). У меню виберіть " інформація та налаштування» .
  • Viber для iPhone - Вызов меню чата - Информация и настройки
  • Натисніть на озаглавливающую область з мініатюрами фото і відео з чату напис «Мультимедіа» , потім »вибрати" вгорі наступного екрану праворуч, і далі, тапая по превью фотографій і відеороликів, виділіть відправляються.
  • Viber для iPhone - выбор нескольких фото и видео из чата для отправки по электронной почте
  • Торкніться розташованої внизу праворуч кнопки у вигляді кубика зі стрілкою, виберіть»поділитися" у відображеному меню. Далі дійте як запропоновано в пунктах №№3-4 цієї Інструкції.
  • Viber для iPhone - отправка фото и видео из Галереи медиа мессенджера по email

Варіант 2: Файли

Відправка по електронній пошті отриманих через Вайбер у вигляді файлів даних у випадку з айОС практично не відрізняється від запропонованої вище і застосовної щодо контенту інструкції.

 1. У месенджері відкрийте листування, де наявний відправляється по email файл. Тапніте в області повідомлення, щоб завантажити його в пам'ять iPhone – тільки після цього з'явиться можливість взаємодії з даними.
 2. Viber для iOS - скачивание файла из мессенджера в память iPhone

 3. Торкнувшись ще раз в області послання з вкладенням ви відкриєте перегляд його вмісту або екран з інформацією про файл. Натисніть на розташований в правому верхньому або лівому нижньому кутку кубик зі стрілкою і потім виберіть «пошта» в меню доступних засобів відправки.
 4. Viber для iOS - вызов функции Отправить для файла, выбор почтового клиента в качестве средства передачи
 5. Внесіть дані одержувача файлу в поле»Кому" відкритої поштової програми; при необхідності заповніть »Тему" , напишіть текст послання. Виконайте відправку отриманого електронного листа.
 6. Viber для iOS - отправка скачанного из мессенджера файла по электронной почте

Варіант 3: Текст повідомлень та посилання

При необхідності вилучення з Вайбера і відправки по email тексту повідомлення і/або отриманої через месенджер посилання скористайтеся функціональністю буфера обміну iOS.

 1. Відкрийте листування, де наявна підлягає відправці по email текстове повідомлення, тривалим тапом в його області викличте перелік доступних щодо послання дій. У меню натисніть " більше» .
 2. Viber для iPhone - вызов меню применимых в отношении текстового сообщения действий

 3. Далі натисніть «копіювати» в який з'явився внизу екрану списку і потім згорніть Viber.
 4. Viber для iPhone - копирование текстового сообщения в буфер обмена iOS
 5. Відкрийте бажану для роботи з електронною поштою програму, створіть новий лист.
 6. Viber для iPhone - запуск почтового клиента, создание нового письма для отправки сообщения из мессенжера
 7. Довго натиснувши в області введення тексту електронного листа, викличте меню і виберіть в ньому пункт»вставити" .
 8. Viber для iPhone - вставка скопированного из мессенджера сообщения в тело электронного письма
 9. Вкажіть адресата пересилається з месенджера інформації, за бажанням додайте»Тему" email і потім тапніте »надіслати" .
 10. Viber для iPhone - отправка скопированного из мессенджера сообщения по электронной почте

Додатково . В аспекті вирішення даної задачі незайвим буде згадати наявність в Viber для iOS прихованої функції створення архіву з усією сформованою в месенджері листуванням і його відправки по електронній пошті. Розширено зазначена можливість і її застосування описані в доступній за наступним посиланням статті:

Детальніше: отримання і відправка по email архіву листування з Viber для iPhone Viber для iPhone - отправка архива всех сообщений из мессенджера по электронной почте

Windows

У Viber для ПК через особливості організації та функціонування ОС Windows будь-які засоби відправки інформації через інші сервіси відсутні, але ви завжди можете зберегти файли і скопіювати текстові дані з месенджера, а потім вкласти перші і/або вставити другі в підготовлюване до відправки з десктопа будь-яким звичним способом електронного листа.

Читайте також: як надіслати електронний лист із Windows-ПК

 1. Фотографії та відео :
  • Збережіть медіафайл, надісланий електронною поштою, на диск комп'ютера. Зробити це можна в будь-яку папку, але її розташування і найменування необхідно запам'ятати. Детально способи вилучення контенту зазначених типів з месенджера описані в доступному за наступним посиланням матеріалі.

   Детальніше: як зберегти фотографії та відео з Viber для Windows на диску ПК

  • Viber для Windows сохранение полученного в мессенджере фото или видео на диск ПК
  • З комп'ютера будь-яким бажаним методом відкрийте свою поштову скриньку. Створіть новий лист, вкладіть в нього стали тепер доступними через провідник Віндовс медіафайли і відправте отримане послання.

   Детальніше: як відправити фото і відео електронною поштою

  • Viber для Windows отправка загруженного из мессенджера контента по электронной почте
 2. Файли різних типів :
  • Відкрийте чат в месенджері, де наявний файл будь-якого типу, клікніть в області містить його повідомлення

   Viber для Windows скачивание файла из мессенджера в папку Загрузки ОС

   Щоб завантажити дані на диск ПК. В результаті маніпуляції файл виявляється поміщеним в папку»Завантаження" операційної системи Віндовс.

  • Viber для Windows файл из мессенджера загружен на диск ПК
  • Якщо ви бажаєте помістити файл в відмінний від встановленого за замовчуванням каталог, клікніть по містить дані послання правою кнопкою миші, в меню виберіть пункт " Зберегти як ... » . Viber для Windows сохранение файла из мессенджера в определенной папке на диске ПК

   Перейдіть по бажаному шляху завантаження у вікні Провідника, потім натисніть на кнопку " Зберегти» .

  • Viber для Windows выбор каталога на диске ПК для сохранения файла из мессенджера
  • Відкрийте свою поштову скриньку через браузер або поштову програму, сформуйте лист, вкладіть в нього отриманий з Viber файл і виконайте відправку.

   Детальніше: надсилання файлів різних типів з ПК електронною поштою

  • Viber для Windows отправка загруженного из мессенджера файла по электронной почте
 3. Текст повідомлень та посилання :
  • У месенджері перемістіться до текстового повідомлення, яке потрібно відправити по email, і клацніть правою кнопкою миші в займаній ним області.
  • Viber для Windows вызов меню опций, применимых к текстовому сообщению в мессенджере
  • У контекстному меню натисніть «копіювати» .
  • Viber для Windows копирование текстового сообщения в буфер обмена ОС
  • Відкрийте засіб доступу в вашу електронну поштову скриньку, створіть нове послання.
  • Viber для Windows создание нового email для отправки скопированного из мессенджера текста
  • Розмістіть покажчик курсору в області введення тексту листа, і потім натисніть праву кнопку миші. У меню, що відобразиться, виберіть»вставити" .
  • Viber для Windows вставка скопированного из мессенджера текста в электронное письмо
  • Заповніть поля»Кому" і «Тема» , відправте сформоване повідомлення адресату.
  • Viber для Windows отправка скопированного из мессенджера сообщения по электронной почте

більше статей на цю тему: