відновлюємо видалені контакти в месенджері Viber

Якщо ви випадково або в емоційному пориві видалили контакт в Viber, а потім виявили, що втрачений ідентифікатор тієї чи іншої людини вам необхідний, не поспішайте впадати у відчай, &8212; у переважній більшості випадків є можливість відновити початковий стан адресної книги месенджера. У статті розглянемо, якими способами це можна зробити з Android-смартфона і iPhone.

Як відновити віддалений контакт у Viber

Незалежно від причини, по якій той чи інший контакт був видалений з Вайбера, для його повернення &171;на місце&187; можна вдатися до одного з декількох прийомів і всі вони не характеризуються складністю. Далі розглянемо по порядку, яким чином можливо відновити записи в адресній книзі месенджера, інстальованого в середовищі Android і iOS.

Що стосується Viber для Windows , користувачам цієї програми в будь-якому випадку доведеться скористатися однією з інструкцій, що застосовується щодо «головного» мобільного клієнта сервісу обміну інформацією. У разі якщо запис "пропала" з «контакти» десктопного варіанту месенджера, після маніпуляцій на смартфоні вона буде відновлена і на ПК шляхом синхронізації.

Читайте також: Синхронізація Viber на комп'ютері і Android-смартфоні або iPhone

Android

В Viber для Android відновлення видалених з адресної книги месенджера записів можливо здійснити одним з наступних методів.

Спосіб 1: Листування

Якщо ви стерли тільки запис адресній книзі, але при цьому не знищували листування і/або не переривали спільну участь в групових чатах з видаленим з»контакти" особою, відновити відомості буде надзвичайно просто.

Діалог

 1. Запустіть месенджер і відкрийте чат з користувачем, дані якого були видалені з адресної книги Viber.
 2. Viber для Android запуск мессенджера, переход в чат с удаленным из контактов пользователем
 3. Перейдіть в самий початок історії листування, перегорнувши її вниз. В результаті ви виявите перед першим повідомленням в бесіді повідомлення " Номер відсутній у списку контактів» . Тапніте по присутньої тут кнопці »додати" .
 4. Viber для Android переход к началу переписки с отсутствующим в адресной книге мессенджера пользователем
 5. Далі при необхідності внесіть зміни в відображаються на картці користувача відомості та натисніть»Готово" .
 6. Viber для Android сохранение контакта в адресную книгу из чата с ним
 7. У разі відсутності зазначеного в першому пункті цієї Інструкції повідомлення, перейдіть до перегляду номера телефону співрозмовника і додайте його в адресну книгу. Детальну інструкцію з проведення операції можна знайти за наступним посиланням:Viber для Android просмотр номер телефона собеседника в чате и его сохранение в Контакты мессенджера

  Детальніше: Як переглянути номер телефону співрозмовника в чаті Viber і зберегти його в &171;контакти&187; месенджера

Група

 1. Якщо бесіда з віддаленим з адресної книги Користувачем тет-а-тет не збереглася, згадайте, можливо, і ви, і він &8212; учасники будь-якої однієї групи в месенджері. При такому стані речей відкрийте Viber і перейдіть в груповий чат.Viber для Android открытие мессенджера, переход в группу, где состоит пользователь удаленный из Контактов
 2. У групах можливо переглянути дані того чи іншого учасника і зберегти їх в адресну книгу свого месенджера. Ми вже описували реалізацію цієї можливості в окремій статті на нашому сайті, & 8212; скористайтеся представленої в ній інструкцією.

  Viber для Android сохранение данных пользователя в Контаткты из групового чата, где он участвует

  Детальніше: як дізнатися номер телефону співрозмовника в групі Viber і зберегти його в&171; контакти & 187; месенджера

Спосіб 2: Резервне копіювання повідомлень

У разі якщо ви заздалегідь забезпечили регулярне резервне копіювання історії листування в Viber або зробили бекап повідомлень перед тим, як стерти з месенджера контакт і видалити чат з ним, можете зробити для вирішення завдання з заголовка цього матеріалу наступні кроки.

 1. Відкрийте Вайбер і проведіть процедуру відновлення даних з резервної копії, як описано в доступному на нашому сайті матеріалі.Viber для Android восстановление чатов из резервной копии средствами мессенджера

  Детальніше: Як відновити листування в Viber для Android

 2. Перейдіть в відновлений діалог з видаленим з адресної книги Viber Користувачем і виконайте попередню інструкцію з цієї статті.Viber для Android сохранение контакта из восстановленного из бэкапа чата с ним

Спосіб 3: Контакти Android

Оскільки адресні книги Андроїд і Вайбер синхронізуються, тобто, по суті, являють собою один і той же список, видалені з месенджера відомості про ту чи іншу людину можна повернути на місце шляхом відновлення запису в " контакти» телефону.

 1. В залежності від доступного і активованого на вашому смартфоні методу резервного копіювання контактних даних інших користувачів, проведіть їх відновлення, діючи по одній з представлених на нашому сайті інструкцій.Viber для Android восстановление записей в адресной книге с помощью Google Контакты

  Детальніше: відновлюємо видалені з Android-девайса контакти

 2. Про всяк випадок перевірте наявність у додатку Viber доступу до модуля»контакти" ОС і надайте цей дозвіл, якщо його відкликають. Шлях наступний (може дещо відрізнятися в залежності від версії операційки і варіанти Андроїд-оболонки):
  • »Налаштування" Android &8212; »Додатки" &8212; " Усі програми» ;
  • Настройки Android - Приложения - Все приложения
  • Далі: «Viber» &8212; " дозволи додатків» ;
  • Viber для Android переход на страницу приложения в Настройках ОС, пункт Разрешения приложений
  • Перемикач»контакти" на екрані, що відкриється, слід активувати. Якщо це не так, переведіть його в положення »увімкнено" .
  • Viber для Android предоставление мессенджеру разрешения на доступ к Контактам ОС
 3. Запустіть Вайбер. Ви вже можете створювати чат з видаленим раніше з & 171; контактів&187; Користувачем &8212; після успішного відновлення його дані повинні знову бути в наявності в адресній книзі вашого месенджера. Viber для Android возобновление переписки с восстановленным в мессенджере контактом

IOS

Адаптована для використання на Apple-девайсах версія месенджера Viber для iPhone дозволяє провести відновлення видалених контактів не єдиним способом і зробити це нескладно.

Спосіб 1: Листування

Найбільш простий метод повернення стертих випадково або навмисно відомостей про ту чи іншу зареєстрованому в Вайбере особі в адресну книгу на своєму девайсі доступний для реалізації, якщо збереглася переписка з віддаленим контактом або ви пам'ятаєте, в яких групових чатах ви з ним спільно берете участь.

 1. Запустіть Viber на iPhone і перейдіть в діалог, який зберігся після видалення даних співрозмовника, або відкрийте груповий чат, де ви і він перебуваєте одночасно.Viber для iPhone запуск программы мессенджера, переход в чат или группу с удаленным из Контактов пользователей
 2. Перейдіть до перегляду номера телефону зареєстрованого в месенджері особи з чату або групи і збережіть його дані в»контакти" свого Вайбера. Весь згаданий процес детально описаний у наступній статті:

  Viber для iPhone сохранение данных другого пользователя в Контакты из чата или группы с ним

  Детальніше: перегляд номера телефону співрозмовника в Viber для iOS і його збереження в&171; контакти & 187;

Спосіб 2: Резервне копіювання повідомлень

Незважаючи на те що контакти не зберігаються в створюваний засобами Viber бекап інформації , якщо ви налаштували регулярне резервне копіювання або зробили копію повідомлень вручну до моменту видалення запису з адресної книги, можете вирішити задачу її відновлення, діючи наступним чином.

 1. Виконайте інструкцію по відновленню історії листування в Viber для iOS, & 8212; рекомендації по проведенню цієї операції доступні в статті за наступним посиланням:Viber для iPhone восстановление чатов в мессенджере из резервной копии

  Детальніше: відновлюємо листування в Viber для iPhone

 2. Після відновлення даних в месенджері відкрийте повернутий в стан на момент створення резервної копії чат з віддаленим контактом. Тепер виконайте запропоновану раніше в цій статті інструкцію " Спосіб 1: Листування» . Viber для iPhone сохранение данных участника группы в свою адресную книгу
 3. Крім вищевказаного, ви можете перегорнути історію повідомлень у відновленому чаті до самого її початку, де виявите повідомлення " даний номер відсутній у списку ваших контактів» . Торкніться розташованої в його області кнопки »додати" . На наступному екрані при необхідності подкорректируйте ім'я Користувача, а потім підтвердіть додавання відомостей про нього в адресну книгу вашого месенджера і, одночасно, айФона, тапнув " Зберегти» у верхній частині екрана праворуч.
  Viber для iPhone сохранение контактных данных собеседника из восстановленного чата

Спосіб 3: контакти iOS

Додаючи і видаляючи відомості про інших учасників системи з Viber на iPhone, ви, ймовірно, відзначали, що адресна книга в месенджері і»контакти" iOS являють собою один і той же перелік записів. Такий стан речей дає можливість вирішити озвучену в заголовку цієї статті завдання шляхом відновлення даних засобами мобільної ОС від Еппл і входить в екосистему компанії інструментарію.

 1. Виконайте відновлення даних з резервної копії в iCloud або з збереженого на комп'ютері бекапа за допомогою програми iTunes . Ці операції описані в наступному матеріалі на нашому сайті: Viber восстановление контактов в мессенджере из резервной копии iTunes

  Детальніше: як відновити контакти на iPhone

 2. Перед запуском Viber після відновлення даних переконайтеся, що дозвіл на доступ до модуля»контакти" iOS надано програмі месенджера, і активуйте таку, якщо вона була відкликана:
  • Перейдіть до «Налаштування» iPhone, перегорніть перелік параметрів і тапніте «Viber» ;
  • Viber для iPhone переход на страцницу приложения в Настройках iOS
  • Перемикач, розташований праворуч від назви»контакти" , повинен бути в положенні »Включено" , якщо це не так – активуйте опцію.
  • Viber для iPhone предоставление мессенджеру разрешения на доступ к Контактам iOS
 3. Запустіть програму Вайбер на айФоне. Тепер ви можете відновити спілкування з віддаленим раніше випадково або навмисно контактом, його дані за рахунок взаємодії месенджера з айОС виявляться доступними в адресній книзі.

  Viber для iPhone создание чата с восстановленным средствами iOS контактом

Висновок

Можливість відновлення видалених в Viber контактів хоча і вимагає прийняття деяких превентивних заходів, але доступно в більшості ситуацій незалежно від бажаного Користувачем варіанту месенджера.

більше статей на цю тему: