Як дізнатися, хто поставив позначку» подобається " в Viber

Позначки " подобається» , які можуть привласнювати повідомленнями один одного учасники групових чатів, стали досить популярним явищем в месенджері Viber. Мотивацію ставити і отримувати лайки підвищує доступність можливості з'ясувати, хто конкретно зазначив «сердечком» те чи інше послання, і в статті продемонстровано як отримати таку інформацію, використовуючи Android-девайс, iPhone або Windows-ПК.

Як подивитися, хто лайкнув повідомлення в Viber

Сам по собі доступ до екрану зі списком лайкнувшіх в Вайбере відправлене власноруч або «чуже» послання може бути отриманий буквально трьома тапамі по екрану мобільного Android/iOS-девайса або декількома кліками миші у випадку з десктопом/ноутбуком на Windows. Однак врахуйте, що розглянута далі можливість доступна тільки в «звичайних» групах Viber, де дозволений доступ учасників до даних (ідентифікатора в месенджері) один одного.

Читайте також: Як створити груповий чат в месенджері Viber

Якщо ви бажаєте дізнатися, хто ставить «сердечка» повідомленнями, переданим в співтовариство, вас чекає розчарування – підвищений рівень конфіденційності, що характеризує участь користувачів в групових чатах Viber цього типу, не дозволить з'ясувати дані лайкнули навіть супер-Адміну об'єднання, до перегляду доступно тільки Кількість оцінок, присвоєних того чи іншого послання.

Читайте також: Як створити спільноту в месенджері Viber

Android

В Viber для Android , щоб дізнатися хто лайкнув ваше повідомлення або послання іншого учасника групи, зробіть наступне.

 1. Відкрийте месенджер, перейдіть в групу і знайдіть повідомлення, про яке потрібно з'ясувати детальну інформацію.
 2. Viber для Android запуск мессенджера, переход в группу, где есть сообщение с лайком
 3. Натисніть на область послання і зовсім недовго затримайте палець – до появи контекстного меню. Виберіть тут пункт»подробиці" .
 4. Viber для Android вызов меню сообщения с сердечком, пункт Подробности
 5. В результаті відобразиться список зареєстрованих в Viber і поставили оцінку повідомленням користувачів. Крім того, на екрані присутня інформація про кількість переглянули послання учасників групи.
 6. Viber для Android список участников группового чата, поставивших лайк сообщению и количество просмотров
 7. Крім вирішення озвученої в заголовку статті завдання, вищеописаний екран дає можливість відкрити дані поставив» сердечко " користувача, навіть якщо він не внесений до переліку»контакти" вашого месенджера. Для цього тапніте по імені учасника групового чату, а потім ініціюйте одну з операцій: 1 & 8212; " Безкоштовний виклик» , 2 &8212; " безкоштовне повідомлення» , 3 &8212; " додати до адресної книги» або 4 & 8212; " заблокувати» (стає доступним після тапа по трьох точках вгорі праворуч).
 8. Viber для Android переход к информации об участнике, лайкнувшем сообщение в групповом чате

IOS

C допомогою програми Viber для iPhone з'ясувати, хто поставив оцінку повідомленням в групі, так само просто, як і в середовищі вищеописаного Android.

 1. Відкрийте месенджер і перейдіть в чат, де наявне вподобане іншим користувачам групи послання.
 2. Viber для iPhone запуск мессенджера, переход в групповой чат, где есть сообщение с сердечком

 3. Тривалим тапом в області повідомлення викличте меню і торкніться в ньому»подробиці" .
 4. Viber для iPhone вызов контектстного меню сообщения с лайком
 5. На відкритому в результаті екрані ви можете отримати відомості про кількість переглядів і дізнатися, хто поставив повідомленням лайк. З'ясувавши цікавлять вас відомості, тапніте & 171; Готово&187; у верхній частині екрана праворуч для повернення до групи.
 6. Viber для iPhone список пользователей, лайкнувших сообщение в групповом чате, количество просмотров
 7. Якщо є бажання, з вищеописаного екрану ви можете перейти до інформації про того чи іншого учасника групового чату, тапнув по його імені, А далі " Зберегти» контакт в свою адресну книгу, перейти до спілкування тет-а-тет або заблокувати користувача, щоб уникнути ймовірності отримання від нього повідомлень.
 8. Viber для iPhone просмотр данных пользователя, который поставил лайк под сообщением в групповом чате

Windows

Незважаючи на той факт, що адаптоване для експлуатації в середовищі Віндовс додаток Viber PC не можна назвати повноцінним і автономним клієнтом сервісу обміну даними, система лайків тут працює принципово так само, як в мобільних версіях месенджера.

 1. Запустіть Вайбер на комп'ютері, клацніть в переліку зліва вікна по заголовку-найменуванню групового чату, що містить цільове повідомлення, і знайдіть його.
 2. Viber для Windows запуск мессенджера, переход в группу, чтобы узнать кто поставил лайк сообщению

 3. Клікніть правою кнопкою миші в області послання, про який бажаєте з'ясувати додаткову інформацію — це призведе до появи контекстного меню.
 4. Viber для Windows вызов контекстного меню, отмеченного сердечком сообщения
 5. У меню натисніть»подробиці" .
 6. Viber для Windows пункт Подробности в контекстном меню сообщения с лайком
 7. Відкрилося віконце продемонструє список учасників групи, які натиснули на «сердечко» після прочитання розглянутого вами повідомлення, а також підкаже, скільки разів воно було переглянуто.
 8. Viber для Windows список лайкнувших сообщение пользователей
 9. Якщо ви наведете курсор миші на одне з Імен в переліку, який демонструється зазначеним вікном, отримаєте можливість написати відповідному користувачеві повідомлення або здійснити на його адресу голосовий виклик.
 10. Viber для Windows позвонить или написать лайкнувшему сообщение в группе пользователю мессенджера

Висновок

Тепер Ви знаєте, як з'ясувати імена та контактні дані осіб, які оцінили одне з повідомлень в груповому чаті Viber. Як бачите, все працює дуже просто і для отримання зацікавила вас при роботі в групах месенджера інформації немає ніяких перешкод.

більше статей на цю тему: