видаляємо обліковий запис в месенджері Viber

Щоб повністю припинити використання Viber і очистити сховище сервісу від власних реєстраційних даних та іншої інформації, необхідно провести процедуру видалення аккаунта в месенджері. У цій статті ми розглянемо, які кроки потрібно виконати для вирішення зазначеного завдання користувачам Android, iOS і Windows.

Як видалити обліковий запис в месенджері Viber

Наведені нижче інструкції передбачають повне знищення облікового запису в сервісах Viber, а виконання рекомендацій призведе до наступних наслідків:

 • Деактивація аккаунта і неможливість використання ідентифікатора (номера телефону) для доступу в месенджер в подальшому.
 • Всі дані Користувача (ім'я, інформація, надана при реєстрації і т.д.) будуть видалені з системи. Також будуть стерті відомості, отримані з раніше пов'язаних з обліковим записом в месенджері профілів в соцмережах.
 • Перелік контактів, який використовується раніше для передачі даних за допомогою аккаунта, буде видалений з серверів Вайбер.
 • З пристрою Користувача стираються всі повідомлення, передані і отримані в рамках системи.
 • Всі придбані в магазині сервісу стікерпаки видаляються .
 • Після відключення аккаунта в Viber обліковий запис в Viber Out продовжить бути активною кілька місяців. Далі дані, необхідні для функціонування сервісу Вайбер аут видаляються, а прив'язаний до нього рахунок обнуляється.
 • Відновлення будь-яких даних, пов'язаних з месенджером (наданих системі, отриманих або відправлених через неї раніше), після видалення аккаунта неможливо.

Таким чином, деактивацію облікового запису Viber має сенс проводити тільки тим Користувачем, які не планують використовувати видаляється з сервісу ідентифікатор в подальшому, а також тими, кому інформація, накопичена за час використання месенджера, не потрібна. В інших випадках, наприклад, для тимчасового призупинення експлуатації системи доцільніше вийти з програми-клієнта Вайбера або деінсталювати його без видалення свого облікового запису.

Выход из мессенджера Viber без деактивации аккаунта

Читайте також: Як вийти з клієнтських програм Viber для Android, iOS та Windows

Android

Видалити свій аккаунт в месенджері, використовуючи додаток Viber для Android можливо, виконавши наступну просту інструкцію.

 1. Запустіть клієнт Вайбер для Андроїд і перейдіть в розділ " більше» цього додатка. Далі відкрийте &171;Налаштування&187; .
 2. Viber для Android переход в Настройки мессенджера с целью деактивации своего аккаунта в системе
 3. Перейдіть на екран " обліковий запис» , тапнув по однойменному пункту в меню параметрів. Торкніться назви функції & 171; вимкнути обліковий запис&187; .
 4. Viber для Android Пункт Отключить учетную запись в Настройках мессенджера
 5. Ще раз ознайомтеся з переліком наслідків проведеної операції і підтвердіть свою готовність до її здійснення, ввівши видаляється з системи номер-ідентифікатор у відповідне поле на екрані. Для завершення процедури натисніть " ВИМКНУТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС» , а потім підтвердьте запит системи, що надійшов, торкнувшись &171; деактивувати&187; .
 6. Viber для Android ввод номера телефона, подтверждение запроса при удалении своего аккаунта из сервиса
 7. В результаті месенджер перезапуститься і відкриється пропозиція зареєструватися в системі заново. Зробіть це або видаліть додаток-клієнт.
 8. Viber для Android процесс удаления своей учетной записи из системы

Читайте також: Як видалити додаток-клієнт Viber C Android-пристрої

IOS

Власники девайсів Apple, що використовують для доступу до можливостей месенджера програму Viber для iOS , видаляють акаунти в розглянутій системі обміну інформацією, йдучи наступним шляхом.

 1. Відкрийте Вайбер на айФоне, натисніть " більше» внизу екрана, а потім перейдіть до »Налаштування" .
 2. Viber для iOS переход в Настройки мессенджера для удаления учетной записи
 3. Виберіть " обліковий запис» . Далі торкніться найменування останньої за рахунком опції в списку – " вимкнути обліковий запис» .
 4. Viber для iOS Отключение своего аккаунта в через опцию в Настройках мессенджера
 5. Підтвердіть свою готовність до відключення аккаунта і знищення даних, ввівши номер телефону, який є (поки що) ідентифікатором в сервісі, у відповідне поле. Далі натисніть " вимкнути обліковий запис» і потім підтвердіть свою готовність до видалення даних, тапнув &171; деактивувати&187; у віконці-запиті .
 6. Viber для iOS ввод номера телефона, подтверждение запроса для деактивации аккаунта в мессенджере
 7. Після деактивації аккаунта можна видалити програму-клієнт Viber, адже тепер її наявність на iPhone не має практичного сенсу.
 8. Viber для iOS Процесс деактивации учетной записи в мессенджере

Читайте також: як видалити додаток-клієнт Viber c iPhone

Windows

Оскільки додаток Viber для ПК , призначене щоб отримувати доступ до можливостей месенджера з середовища Windows, за своєю суттю не є автономним клієнтом системи, багато функцій в порівнянні з мобільними версіями в ньому відсутні. Це стосується і опцій, які передбачають управління обліковим записом. Тому повністю піти з месенджера, використовуючи десктопну версію Вайбера, не вийде, а для реалізації задуманого слід скористатися однією з інструкцій (в залежності від керуючої мобільним девайсом ОС), запропонованих вище в статті.

Viber для Windows - как удалить аккаунт в мессенджера

Знищення облікового запису за допомогою клієнтів Viber для Android і iOS передбачає автоматичний вихід і з програми-клону месенджера для Windows. По завершенні відключення аккаунта Viber додаток-клієнт, раніше функціонуючий на комп'ютері, можна деінсталювати.

Висновок

Отже, видалення облікового запису, без якого неможливий доступ до функцій Viber, не є складним завданням і доступне для виконання Користувачем з будь-яким рівнем підготовки. Не варто забувати, що проведення операції можливо тільки за допомогою додатків месенджера, адаптованих для використання на мобільних девайсах.

більше статей на цю тему: