Як зрозуміти, що Вас внесли в "чорний список" месенджера Viber

Можливість блокування власників акаунтів Viber в своєму месенджері вельми затребувана користувачами системи обміну інформацією. Розглянемо, за якими ознаками можна визначити, що та чи інша людина помістив ваш обліковий запис в свій «чорний список», адже ніяких повідомлень про даний факт учасники сервісу не отримують.

Перш ніж переходити до розгляду методів точного з'ясування наявності факту блокування свого аккаунта в месенджері іншим його учасником, рекомендуємо ознайомитися з матеріалом, де запропоновані інструкції по додаванню будь-якого контакту в «чорний список» Viber. Знання методології проведення операції та її наслідків дозволить більш точно зрозуміти, заблокували ваш обліковий запис чи ні.

Блокировка контактов в мессенджере Viber

Детальніше: блокування контактів в месенджері Viber

Як зрозуміти, що вас заблокували в Viber

Необхідно відзначити, аналіз суб'єктивних ознак власної «заблокованості» в месенджері іншої людини (відсутність відповідей на повідомлення, неможливість додзвонитися і т.п.) не може гарантувати 100%-й правильності зроблених в результаті висновків. При пошуку достовірної відповіді на питання із заголовка статті необхідно грунтуватися на знанні принципів функціонування Viber, що і запропоновано нижче. В незалежності від використовуваного варіанту додатки-клієнта месенджера (для Android , iOS або Windows ) пройдіть всього два етапи і отримаєте однозначно вірну інформацію.

Как узнать, что вас заблокировал другой участник мессенджера Viber

Крок 1: Статус»в мережі"

При внесенні контакту в «чорний список» месенджера, поміщений туди власник аккаунта Viber позбавляється можливості перегляду статусу, що свідчить про час перебування іншого учасника онлайн.

Статус В сети участника мессенджера Viber

Іншими словами, якщо Користувач заблокує вашу учетку в месенджері, написи " в мережі» , " в мережі: був (а) тоді-то» , розташовані зазвичай під ім'ям співрозмовника на екрані/у вікні чату програми-клієнта, яке ви використовуєте, зникнуть.

Мессенджер Viber статус В сети другого участника Viber не отображается

Варто врахувати, що опція приховування статусу " в мережі» передбачена в розділі »Конфіденційність" налаштувань месенджера версій для Android і iOS. Тому розглянутий фактор не можна вважати однозначно вказує на те, що блокування вашого аккаунта була задіяна.

Отключение трансляции статуса В сети в мессенджере Viber

При цьому можете бути впевнені: якщо ви бачите інформацію про час перебування іншого учасника Viber в системі, він не вносив ваші дані в свій «чорний список».

Крок 2: груповий чат

Якщо ви ознайомилися з вищевикладеною інформацією і не бачите статусу " в мережі» співрозмовника, але при цьому не впевнені, що він вас заблокував, спробуйте створити групу і внести «підозрюваного» в список її учасників.

Создание групповых чатов в мессенджере Viber

Детальніше: створення групових чатів в месенджері Viber

За умови, що ви перебуваєте в «чорному списку» іншого користувача месенджера, спроба його додавання в власноруч створений груповий чат завершується невдачею в момент, коли ім'я учасника повинно з'явиться в переліку членів об'єднання. Ніяких повідомлень або повідомлень про помилку ви не отримаєте, але при цьому можете бути впевнені, якщо контакт не додається в групу – ваш аккаунт поповнив перелік заблокованих в Viber колишнього співрозмовника.

Висновок

Точно з'ясувати, чи була проведена блокування вашого облікового запису Viber іншим учасником месенджера не так вже й складно. Головне, володіти знаннями про принципи функціонування сервісу і його додатків-клієнтів.

більше статей на цю тему: