статуси повідомлень в месенджері Viber

Для того щоб відправляє повідомлення через Viber користувач міг чітко розуміти, на якому етапі доставки іншому учаснику системи знаходиться те чи інше послання, в месенджері передбачена система графічних статусів. Давайте розберемося, що означають значки (найчастіше у вигляді галочок), що з'являються в правому нижньому кутку області кожного відправлення, і як вони можуть підвищити ефективність процесу обміну даними.

Статуси вихідних повідомлень в Viber

Головною метою, з якою користувачі звертають увагу на значки, які супроводжують процес доставки повідомлень, є з'ясування, чи переглянуто воно співрозмовником. Відзначимо, що зі 100% упевненістю можна визначити лише факт доставки (але не перегляду) повідомлення, &8212; дочитавши цю статтю до кінця, ви зрозумієте, чому.

Отже, відправлені з вашого пристрою через Viber повідомлення на шляху до одержувача проходять кілька етапів, і кожен з них супроводжується демонстрацією месенджером спеціального статусу.

 1. Підготовка до відправлення ( »годинник" ). Перш ніж дані почнуть передаватися через месенджер, вони повинні бути певним чином підготовлені. Наприклад, фото і відео за замовчуванням піддаються стисненню, що вимагає часу, та й безпосередньо вивантаження інформації з пристрою в систему не може відбутися миттєво. Мессенджер Viber статус сообщения Подготовка к отправке

  Читайте також: як надіслати Фотографії , відео , музичні файли через Viber

  При відправці текстових повідомлень відповідний статус також демонструється, але настільки недовго, що ви його просто не помічаєте. Якщо»годинник" довгий час не зникають, тобто значок »відправлення" в області повідомлення не змінюється на один з перерахованих далі, в більшості випадків це говорить про раптове припинення доступу в Інтернет на девайсі.

  Читайте також: причини непрацездатності Viber для Android і iOS

 2. Надіслано ( " одна галочка» ) – такий значок означає, що повідомлення успішно вивантажено в систему доставки з вашого пристрою і знаходиться на шляху до одержувача. По суті, після відображення цього статусу ви можете, наприклад, закрити месенджер або вимкнути девайс – від відправника і його Додатки Viber подальша «доля» послання вже не залежить. Мессенджер Viber статус сообщения Отправлено

  Врахуйте, що, якщо співрозмовник навмисно або випадково помістить ваші дані в "чорний список" свого месенджера, відправлені йому повідомлення залишаться в статусі " відправлено, не доставлено» назавжди.

  Читайте також:
  Як заблокувати і розблокувати Користувача Viber
  як зрозуміти, що Вас внесли в "чорний список" месенджера Viber

 3. Доставлено ( " дві галочки» ) - повідомлення отримає такий статус в момент, коли передана вами інформація стане доступна до перегляду з пристрою одержувача, що можливо, якщо девайс іншого учасника включений і встановлений на ньому Вайбер підключений до системи (знаходиться " в мережі» ). Мессенджер Viber статус сообщения Доставлено

  Відзначимо, навіть якщо ви відключите в своєму месенджері трансляцію статусу " в мережі» , як це описано в матеріалі за наступним посиланням, значок " дві галочки» , а також нижчеописаний статус »Прочитано" будуть «правильно» відображатися у надсилають вам послання користувачів.

  Читайте також: приховуємо онлайн-статус і час відвідування в месенджері Viber

 4. Прочитано ( " дві галочки фіолетового кольору» ). Мессенджер Viber статус сообщения Прочитано

  Насправді, самий неоднозначний статус з присвоюваних відправленому через Viber повідомленням. І ось чому це так:

  • Відправлене послання з точки зору вашого месенджера залишиться доставленим, але не прочитаним, якщо, наприклад, одержувач перегляне повідомлення про надходження повідомлення на своєму девайсі і таким чином прочитає інформацію.Viber для Android прочтение сообщения не открывая мессенджер

   Читайте також: відключення повідомлень в месенджері Viber

  • Дві галочки, що характеризують стан відправленого через Вайбер повідомлення, забарвляться в фіолетовий колір навіть якщо одержувач не прочитає послання повністю, а, наприклад, відкриє діалог з вами і, не вникаючи в сенс отриманої інформації, відразу ж вийде з чату.
  • Крім іншого, трансляцію статусу»Прочитано" будь-який користувач месенджера може заборонити, про що піде мова в другій частині статті. При такому розвитку подій відправлене повідомлення назавжди залишиться в вашому Вайбере зі значком " Доставлено, але не переглянуто» .
  • Окремо має сенс відзначити, як працює статус " переглянуто» у групових чатах та спільнотах. Фіолетовими галочки стануть тільки після того, як ваше повідомлення переглянуть абсолютно всі учасники об'єднання. Якщо група численна, такого може і не трапиться, тому екстрені і дійсно важливі повідомлення, що відправляються на адресу безлічі осіб, краще закріпити вгорі листування.

   Читайте також: Як закріпити повідомлення в Viber

Заборона трансляції статусу "Прочитано" відправникам повідомлень в Viber

Якщо ви не бажаєте, щоб ваші співрозмовники дізналися про факт відкриття вами отриманих від них послань, деактивуйте спеціальну опцію в налаштуваннях свого месенджера. Відключити параметр можливо тільки через додатки сервісу, що функціонують в середовищі Android і iOS. В Viber для Windows описувана далі можливість активується після синхронізації «головної» мобільної версії месенджера, де настройка виконана, і додатки на ПК.

Читайте також: як синхронізувати Viber на смартфоні та ПК

Врахуйте, що виконавши наступні рекомендації, ви не тільки відключите трансляцію статусу & 171; Прочитано&187; своїм співрозмовникам, але і втратите можливість дізнатися про факт перегляду ваших повідомлень в їх месенджерах.

Android

 1. Запустіть Viber для Android і відкрийте його «Налаштування» , перейшовши до розділу " більше» з розташованої внизу екрану панелі.
 2. Viber для Android - запуск мессенджера, переход в Настройки
 3. Тапніте по найменуванню категорії параметрів»Конфіденційність" . Далі зніміть за замовчуванням встановлену позначку з чекбокса " переглянуто» .
 4. Viber для Android Отключение демонстрации статуса Просмотрено в настройках мессенджера
 5. Тепер можна повертатися до звичайної експлуатації месенджера – фіолетових галочок в області відправлених на Вашу адресу повідомлень співрозмовники не побачать, поки ви не активуєте розглянуту опцію знову.
 6. Viber для Android сохранение изменений внесенных, в Настройки мессенджера

IOS

 1. Відкрийте Вайбер на айФоне , перейдіть на вкладку " більше» месенджера і тапніте «Налаштування» .
 2. Viber для iPhone- запуск мессенджера, переход в Настройки программы
 3. Цільова опція наявна в розділі параметрів»Конфіденційність" & 8212; перейдіть туди і деактивуйте перемикач біля найменування " переглянуто» на екрані, що відкриється.
 4. Viber для iPhone- деактивация трасляции статуса Просмотрено для сообщений
 5. Вийдіть з «Налаштування» месенджера. До моменту, коли ви проведете зворотну описуваної операцію, інші учасники Viber не зможуть однозначно констатувати факт перегляду переданих на Вашу адресу повідомлень.
 6. Viber для iPhone- статус Просмотрено для сообщений деактивирован

Висновок

Система статусів повідомлень реалізована розробниками Viber дуже просто і в більшості ситуацій значки виконують своє призначення ефективно. При цьому на 100% точно дізнатися, переглянуто чи відправлене через месенджер повідомлення важко, особливо якщо співрозмовник перешкоджає такій можливості.

більше статей на цю тему: