копіюємо фото з Viber для Android і iOS на комп'ютер

Дуже багато користувачів Viber шукають простий і зручний спосіб копіювання зображень з листування в месенджері на диск свого комп'ютера або ноутбука. У пропонованому Вашій увазі матеріалі зібрані інструкції, що дозволяють вирішити зазначену задачу як власниками телефонів на Android, так і віддають перевагу iPhone. Окремо продемонстровані дії, що дозволяють витягти і зберегти фотографії з Windows-додатки Вайбер.

Android

Опис методів передачі фото з Viber в комп'ютер, що функціонує під управлінням Windows, почнемо з інструкцій для користувачів месенджера в середовищі Android . Ця мобільна операційна система надає масу можливостей, які допоможуть при досягненні потрібного результату.

Как скопировать фотографию из Вайбера для Android на компьютер

Спосіб 1: USB-кабель

Найбільш часто вживаним користувачами підходом до копіювання інформації з андроїд-смартфонів на комп'ютери і ноутбуки досі залишається хоча і кілька архаїчне, але дієве використання сполучення мобільного девайса і «великого брата» за допомогою USB-кабелю. Скопіювати таким чином нескладно будь-які фотографії, що містяться в пам'яті телефону, в тому числі отримані через месенджер.

 1. З'єднуємо мобільний пристрій і ЮСБ-порт ПК за допомогою кабелю. На смартфоні відсуваємо шторку повідомлень вниз, тапа по області «режим роботи USB» і вибираємо " Передача файлів» .
 2. Viber для Android подключение смартфона к ПК USB-кабелем для копирования фото из мессенджера
 3. Відкриваємо Провідник Windows і переходимо до перегляду вмісту знімного накопичувача, в якості якого визначився телефон.
 4. Viber для Android переход к просмотру содержимого памяти Android-устройства с ПК
 5. У внутрішній пам'яті знаходимо і відкриваємо папку «viber» .
 6. Viber для Android папка viber во внутренней памяти девайса
 7. Далі йдемо по шляху &171;media&187; &8212; «Viber Images» . Тут і міститися зображення, які були отримані через месенджер, інстальований на мобільному пристрої.
 8. Viber для Windows папка с изображениями из мессенджера в памяти телефона
 9. Відкриваємо файли для докладного перегляду і копіюємо необхідне на диск ПК в будь-яку зручну папку, після чого від'єднуємо смартфон від USB-порту.
 10. Viber для Windows копирование файлов из мессенджера с памяти девайса на диск ПК

Спосіб 2: функція "Поділитися" в Android

Наступний метод копіювання зображень з Viber для Андроїд передбачає використання одного з каналів передачі даних, доступних після виклику функції»поділитися" , інтегрованої в мобільній ОС. Застосовність кожного засобу пересилання для вирішення даної задачі конкретним користувачем і в певній ситуації залежить від можливості задіяти те чи інше рішення на ПК/ноутбуці.

 1. Спочатку відкриваємо на смартфоні клієнт Viber і переходимо в діалог або груповий чат, де наявна фото, що підлягає копіюванню на комп'ютер.
 2. Viber для Android переход в чат с фотографиями, которые нужно отправить на компьютер

 3. Далі переходимо до повноекранного перегляду зображення коротким тапом в його області і потім натискаємо на значок»поділитися" . Viber для Android значок Поделится на экране полноразмерного просмотра изображения

  Або тривалим натисканням на фото з екрану чату викликаємо меню можливих дій з ним і вибираємо пункт»поділитися" .

  Viber для Android функция Поделится в меню действий, применимых к фото из чата
 4. Виконання попереднього пункту інструкції відкриває список додатків і підключених до системи сервісів, через які можна відправити фотофайл. Далі в залежності від ситуації вибираємо додаток/сервіс з області внизу екрану.Наступні три пункти цих рекомендацій демонструють роботу з найпоширенішими і найбільш універсальними рішеннями.
 5. Viber для Android возможные варианты отправки фото из мессенджера, задействовав функцию Поделиться
 6. Електронна пошта.

  Якщо на смартфоні встановлено клієнт електронної пошти (у прикладі нижче Gmail для Android) можна відправити файл з месенджера на власну поштову скриньку.

  • Торкаємося в області вибору способу відправки по значку додатки, через яке зазвичай здійснюється робота з e-mail. Далі вносимо власну електронну пошту в поле " адреса одержувача» , при бажанні заповнюємо & 171; Тему&187; , і Тапа »надіслати" .
  • Viber для Android отправка электронного письма с фото из мессенджера самому себе
  • Через кілька миттєвостей можна відкривати ящик на комп'ютері
   Viber для Windows письмо с фотографией, отправленное из мессенджера

   І завантажувати фотографію з отриманого листа засобами веб-браузера або поштового клієнта.

   Viber для Windows скачивание фото из письма, отправленного из мессенджера
 7. Хмарний сервіс.

  Ті, хто користується послугами принаймні однієї з хмарних служб( у прикладі нижче Google Диск ), а це переважна більшість користувачів Android, можуть легко задіяти можливості цього типу сховищ, щоб передати фото з месенджера на безліч різних пристроїв, в тому числі і на ПК.

  • Натискаємо на іконку програми, через яке зазвичай здійснюється робота з "хмарою" в області»поділитися" , викликаної для фотографії з Вайбера. Вибираємо обліковий запис і / або авторізуемся в запустився клієнта сервісу зберігання даних при такій необхідності. Присвоюємо (за бажанням) файлу-зображенню ім'я.
  • Viber для Android -передача фото на ПК через облачный сервис - выбор аккаунта и имени файла
  • Переходимо в папку (створюємо нову), де буде зберігатися зображення. Далі натискаємо " Зберегти» .
  • Viber для Android выбор пути сохранения фото из мессенджера в облачном хранилище
  • Вивантаження файлу в хмарне сховище завершиться через кілька секунд.
  • Viber для Android процесс выгрузки фотографии из мессенджера в облачное хранилище
  • З комп'ютера/ноутбука авторізуемся в &171;хмарі&187; через будь-який веб-оглядач або відкриваємо програму-клієнт сервісу зберігання даних.
  • Viber для Андроид - фото выгруженное из мессенджера в облачном хранилище
  • Викачуємо зображення з каталогу, зазначеного при вивантаженні з Андроїд-девайса.
  • Viber для Android - скачивание изображения из мессенджера на ПК через облачный сервис
 8. Bluetooth.

  Власники ПК/ноутбука, оснащеного зазначеним радіомодулем, можуть задіяти його для отримання фотографії з месенджера на смартфоні.

  • Включаємо Bluetooth на комп'ютері.
   Viber для Android включение Bluetooth в Windows для передачи фото из мессенджера на ПК

   Детальніше:
   увімкнення Bluetooth у середовищі Windows 10
   увімкнення Bluetooth у середовищі Windows 8
   увімкнення Bluetooth на комп'ютері з Windows 7

  • Натискаємо правою кнопкою миші по значку Блютуз в панелі завдань Віндовс,Viber для Android значок Bluetooth в панели задач Windows

   А потім клацаємо по пункту " прийняти файл» у меню, що з'явиться.

   Viber для Android вызов функции принять файл по Bluetooth в Windows

   Далі автоматично відкриється вікно " очікування підключення» , після чого переходимо до смартфону.

   Viber для Android окно в Виндовс - ожидание передачи файла со смартфона по Bluetooth
  • На Android-пристрої тапа по значку «Bluetooth» в області вибору одержувача фото, викликаної з Viber. Підтверджуємо включення модуля, якщо надійде відповідний запит.
  • Viber для Android передача изображения из мессенджера через Bluetooth на компьютер
  • Далі вибираємо в списку доступних ім'я цільового ПК/ноутбука, після чого почнеться відправка файлу.
  • Viber для Android - Процесс отправки фото на компьютер по Bluetooth
  • Чекаємо завершення передачі, спостерігаючи за заповнюється індикатором у вікні " отримання файлу» на дисплеї комп'ютера.
  • Viber для Android процесс получения фотографии из мессенджера по Блютузу на ПК
  • Після закінчення пересилання картинки з'являється можливість помістити її в певну папку. Для цього натискаємо " огляд» навпроти поля »розміщення" у вікні " збереження отриманого файлу» і переходимо по потрібному шляху. Далі натискаємо &171;Готово&187;
  • Viber для Android файл-изображение передан по Bluetooth - сохранение
  • На цьому процедура копіювання картинки з Вайбера завершена – файл зображення з'являється в обраній папці на диску ПК, звідки його можна відкрити, скопіювати/перемістити, а також провести інші маніпуляції.
  • Viber для Android расположение файла из мессенджера, полученного по Bluetooth

Спосіб 3: Синхронізація з Viber для ПК

Якщо передавати фотографії з Вайбера на комп'ютер потрібно часто, дієвим методом спрощення процесу буде установка додатки-клони месенджера , адаптованого для роботи в середовищі Windows. Функціонування десктопної версії Viber організовано таким чином, що, за рахунок автоматичної синхронізації, зображення, отримані на мобільному девайсі через месенджер, будуть дублюватися на комп'ютері.

Viber для Андроид синхронизация клиента с Windows-приложением с целью переноса фотографий в ПК

Читайте також: як синхронізувати Viber на Android-девайсі і додаток месенджера для Windows

Viber для Андроид синхронизирован с клиентом мессенджера для Windows

Таким чином, при наявності «дзеркала» Viber на комп'ютері, для повноцінного доступу до фото потрібно лише витягти їх з Windows-клієнта, &8212; про це розказано в останньому розділі цієї статті.

IOS

Користувачам Viber для iPhone можуть використовувати один з декількох прийомів для перенесення фотографій, отриманих або переданих через месенджер в папку на диску Windows-ПК. Вибір способу не принциповий, а продиктований скоріше уподобаннями і звичками конкретного власника техніки Apple.

Как скопировать фотографию из Вайбера для iPhone на компьютер

Спосіб 1: Кабель Lightning to USB

Звичайне копіювання фотофайлів з пам'яті айФона на комп'ютер, яке здійсненно після їх сполучення за допомогою кабелю, може здатися простим методом досягнення мети з заголовка статті. При цьому назвати виконання наступних дій зручним можна тільки в тому випадку, якщо зображень в пам'яті мобільного девайса зберігається не багато.

 1. Спочатку потрібно зберегти фотографії з месенджера в пам'ять iPhone. Для цього відкриваємо в Вайбере чат з картинкою, тапом по ній переходимо до повноекранного перегляду. Натискаємо на посилання " Зберегти» внизу екрана.
 2. Viber для iOS сохранение фото из чата в мессенджера в память iPhone
 3. З'єднуємо смартфон і комп'ютер за допомогою кабелю. На екрані айФона тапа &171; дозволити&187; під запитом про надання доступу до фото і відео з ПК.
 4. Viber для iOS выдача разрешения компьютеру на доступ к памяти смартфона
 5. З робочого столу Windows відкриваємо " цей комп'ютер» .
 6. Viber для iOS Открыть Этот компьютер с Рабочего стола Windows
 7. Переходимо до перегляду вмісту пристрою «Apple iPhone» .
 8. Viber для iOS Apple iPhone определился в Проводнике
 9. Відкриваємо накопичувач «Internal Storage» і переходимо в папку «DCIM» .
 10. Viber для iOS путь Internal Storage - DCIM
 11. В одному з каталогів виду «100 APPLE» (101apple, 102apple і т.д.) – найчастіше в тому, найменування якого містить максимальне значення цифри, виявляється серед інших збережене з месенджера фото.
 12. Viber для iOS фотография из мессенджера в памяти iPhone
 13. Копіюємо або переміщаємо зображення на диск комп'ютера за допомогою контекстного меню файлу.
 14. Viber для iOS копирование фотографии из мессенджера на компьютер

Спосіб 2: iCloud

Дуже зручним методом отримання картинок з Viber для iPhone на будь-якому комп'ютері є використання можливостей сховища iCloud . Доступ до цього "хмарі", а значить і виконання нижчеописаних дій мають всі власники Apple ID .

 1. Включаємо функцію автоматичного вивантаження фото з айФона в айКлауд (перевіряємо, що вона активована). Для цього відкриваємо»Налаштування" iOS, переходимо в »Фото" і встановлюємо перемикач «фотографії iCloud» в положення »Включено" .
 2. Viber для iPhone активация функции автоматической выгрузки фотографий в iCloud

 3. Зберігаємо зображення в»галерея" :
  • Запускаємо месенджер і переходимо в чат або групу, копію фото з якого потрібно отримати на ПК. Торкнувшись картинки, викликаємо повноекранний режим перегляду.
  • Viber для iPhone полноэкранный просмотр изображения из чата
  • Тапа по значку»поділитися" внизу екрану зліва, вибираємо в меню пункт " зберегти в галерею» , після чого можемо переходити до ПК/ноутбука.
  • Viber для iPhone сохранение картики из мессенджера в Галерею

  Додатково. месенджер можна налаштувати таким чином, щоб всі фотографії, які були отримані з його допомогою, копіювалися в «Галерею» , тоді в подальшому виконувати збереження вручну не буде потрібно:

  • З розділу " більше» програми Viber для iPhone відкриваємо «Налаштування» і потім переходимо в розділ «Мультимедіа» .
  • Viber для iPhone раздел Мультимедиа в Настройках мессенджера

  • Активуємо перемикач " зберегти в галерею» . Тут же можна встановити часовий проміжок, після закінчення якого зображення будуть видалені, тапнув по пункту " зберігати медіафайли» .
  • Viber для iPhone активация функции автоматического сохранения фото из мессенджера в Галерею

 4. Завантажуємо фото на диск комп'ютера:
  • У браузері, інстальованому на десктопі або лептопі, відкриваємо сайт icloud.com , авторізуемся в системі допомогою свого Еппл айді.

  • Viber для iOS вход в iColud через браузер для доступа к фотографиям

  • Відкриваємо розділ «Фото» .
  • Viber для iOS раздел Фото в iCloud, где сохраняются фото из мессенджера
  • Перегорнувши перелік наявних в «хмарі» зображень в самий низ, виявляємо скопійоване з Viber і натискаємо по ньому, щоб виділити. Далі клацаємо по значку»завантажити" у вигляді хмарки з спрямованою вниз стрілкою, розташованому вгорі сторінки.
  • Viber для iOS скачивание фотографии из мессенджера из iCloud
  • У вікні «провідника» відкриваємо папку, куди буде завантажена фотографія, і потім натискаємо " Зберегти» .
  • Viber для iOS выбор папки на диске ПК для сохранения фотографии из iCloud
  • Відкриваємо обраний при виконанні попереднього пункту Інструкції каталог і оцінюємо отриманий результат.
  • Viber для iOS - фотография из мессенджера скопирована на компьютер с помощью iCloud

Спосіб 3: Електронна пошта

Функція»поділитися" , передбачена в мобільній ОС девайсів Apple, надає можливість здійснювати пересилання файлів різних типів через багато сервісів. Наступна інструкція демонструє, як задіяти вказаний функціонал для того, щоб відправити картинку з iOS-додатки Вайбера на власну електронну пошту з метою подальшого скачування графічного файлу з листа на диск ПК.

 1. Запускаємо Viber і відкриваємо листування, фото з якої потрібно витягти. Дотиком по зображенню розгортаємо його на весь екран.
 2. Viber для iPhone переход в полноэкранный просмотр фото из чата, где доступна функция Поделиться

 3. Натискаємо на прямокутник зі стрілкою в лівому нижньому кутку екрану, а потім тапа по пункту»поділитися" у відображеному меню.
 4. Viber для iPhone Вызов функции Поделиться для пересылки фото из мессенджера по электронной почте
 5. Далі слід натиснути на іконку поштового сервісу, який експлуатується на iPhone. У прикладі нижче це стандартна iOS-програма «пошта» , але можна задіяти і інший клієнт. Viber для iPhone выбор почтового клиента в меню Поделиться для передачи фото из мессенджера по e-mail

  У разі відсутності значка бажаного поштового сервісу в стрічці додатків, за допомогою яких можна передати файл, його відображення потрібно активувати. Для цього тапа " більше» , знаходимо потрібне найменування в відобразився переліку і переводимо перемикач біля нього в положення »Включено" .

  Viber для iPhone активация отображения приложений в меню Поделиться
 6. У полі»Кому:" на екрані вносимо електронну пошту, доступ до якої можна отримати з комп'ютера, де в результаті всіх маніпуляцій повинна виявитися картинка. За бажанням заповнюємо поле «Тема» і Тапа »надіслати" .
 7. Viber для iPhone отправка письма с фото из мессенджера самому себе

 8. Переходимо до комп'ютера і відкриваємо вказаний в якості одержувача поштову скриньку за допомогою бажаного кошти (веб-оглядач або програма для роботи з e-mail).
 9. Viber для iOS письмо с фотографией из мессенджера в почтовом ящике
 10. Завантажуємо прикріплену до електронного листа фотографію на диск ПК або ноутбука.
 11. Viber для iOS скачивание фото из письма, отправленного с помощью функции Поделиться
 12. На цьому завдання копіювання зображення з месенджера на комп'ютер вважається вирішеною.
 13. Viber для iOS изображение из мессенджера скачано на диск компьютера

Спосіб 4: Будь-який хмарний сервіс

Реалізація наступного методу передачі фотографій з iOS-клієнта месенджера Viber на ПК/ноутбук вимагає практично точно повторити алгоритм дій при використанні для вирішення завдання поштового сервісу, тільки задіюється будь-яке бажане Користувачем хмарне сховище (в прикладі нижче &8212; Google Диск). Перед виконанням наступної інструкції програма-клієнт "Хмари" повинна бути встановлена на iPhone.

 1. Переходимо в Вайбере до повноекранного перегляду зображення, яке потрібно скопіювати на десктоп. Торкаємося значка внизу зліва і потім вибираємо»поділитися" в меню доступних дій.
 2. Viber для iOS Вызов функции Поделиться для фото, чтобы выгрузить его в облачное хранилище

 3. Тапа по іконці програми-клієнта «хмари», через яку буде здійснюватися передача файлу. (Можливо, відображення потрібного сервісу буде потрібно активувати, перейшовши в пункт " більше» з меню додатків).
 4. Viber для iOS выбор облачного хранилища в меню Поделиться для выгрузки фото из мессенджера
 5. При необхідності авторізуемся в сервісі зберігання даних, переходимо в папку, звідки згодом стане можливим завантажити зображення на комп'ютер. Вивантажуємо файл, після чого можемо переходити до ПК.
 6. Viber для iOS процесс выгрузки фотографии из мессенджера в облачное хранилище
 7. На комп'ютері заходимо в хмарний сервіс через браузер або додаток-клієнт і відкриваємо каталог,Viber для iOS фотография, выгруженная из мессенджера в облачном хранилище

  Обраний при виконанні попереднього пункту цих рекомендацій.

  Viber для iOS пересланная из мессенджера в облако фотография
 8. Завантажуємо фотографію на комп'ютер.Viber для iOS скачивание выгруженной в облако из мессенджера фотографии

  Читайте також: завантаження файлів з Google Диска

Спосіб 5: Синхронізація з Viber для ПК

Viber на iPhone можливо дуже просто синхронізувати з встановленим на комп'ютері додатком месенджера, дублюючи таким чином інформацію, отриману і передану через сервіс на мобільному девайсі, у вікні Windows-клієнта. Цей крок є цілком логічним при вирішенні завдання копіювання зображень з однієї платформи на іншу, адже з адаптованого для експлуатації в Windows-середовищі Вайбера витягти файли дуже просто.

Активация Viber для компьютера с целью переноса фото из мессенджера на iPhone

Завантажити Viber для Windows

Встановлюємо Віндовс-версію Viber, синхронізуємо її з «головною» Програмою на айФоне і переходимо до наступної частини цієї статті, де розказано про подальші дії.

Viber для iOS копирование фото на ПК путем синхронизации с Windows-клиентом мессенджера

Читайте також: як синхронізувати Viber на iPhone і додаток месенджера для Windows

Windows

Додаток Viber для Віндовс надає, як уже зазначалося вище, найбільш простий спосіб копіювання одержуваних або переданих через месенджер фото, на диск ПК. По суті, після інсталяції цього варіанту клієнта і забезпечення його синхронізації з «основним» додатком на мобільному девайсі всі файли вже будуть наявні на десктопі/ноутбуці. Залишиться скопіювати картинки в окрему папку для зберігання або подальших маніпуляцій.

Как скопировать фотографию из чата в Viber для Windows в папку на диске ПК

Спосіб 1: контекстне меню

Найбільш простим шляхом отримання копії однієї фотографії, що демонструється у вікні листування додатки Вайбер для Віндовс, є виконання наступних кроків.

 1. Відкриваємо в месенджері на комп'ютері діалог або груповий чат, в якому міститься потрібне зображення.
 2. Viber для ПК переход в чат, где есть фотографии, которые нужно скопировать из мессенджера
 3. Натискаємо по картинці правою кнопкою миші і вибираємо потім пункт " Зберегти як» у меню, що відкриється.
 4. Viber для ПК функция Сохранить как в контекстном меню картинки из переписки

  Другий варіант отримання доступу до функції збереження – клацнути по картинці лівою кнопкою миші, що відкриє вікно детального перегляду, і потім клікнути по кнопці у вигляді спрямованої вниз стрілки.

  Viber для ПК скачать фото из окна режима полноэкранного просмотра в мессенджере
 5. Переходимо по шляху, куди потрібно помістити копію зображення, натискаємо " Зберегти» .
 6. Viber для ПК выбор папки для сохранения изображения из мессенджера
 7. На цьому все – каталог, обраний на попередньому кроці, тепер містить потрібну фотографію.
 8. Viber для ПК копия изображения из переписки в мессенджере сохранена в отдельной папке на диске ПК

Спосіб 2: Папка & 171; ViberDownloads & 187; на комп'ютері

Крім вищенаведеного методу збереження зображень по одному, для досягнення нашої мети можна скористатися тим фактом, що Viber для ПК автоматично копіює одержуваний в рамках чатів контент в спеціальну папку.

 1. Відкриваємо»провідник" Windows і переходимо в каталог «Viber Downloads» , розташований по дорозі:

  C:\Users\ИМЯ_ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ\Documents\ViberDownloads .

  Viber для ПК каталог ViberDownloads в Документах пользователя

  Або запускаємо месенджер, відкриваємо будь-який чат, де є графічне повідомлення, надіслане іншим користувачем, натискаємо по картинці правою кнопкою миші і вибираємо " показати в папці» з меню опцій.

 2. Viber для ПК быстрый переход в папку, где мессенджер сохраняет изображения
 3. У відкритому каталозі наявні всі отримані через месенджер фото, а також ті, що були відправлені іншим учасникам Viber зі смартфона.
 4. Viber для ПК директория ViberDownloads, в которой содержаться все медиафайлы, сохраненные мессенджером
 5. Копіюємо потрібні зображення з папки «ViberDownloads» в будь-яке зручне місце для зберігання або інших маніпуляцій в подальшому.
 6. Viber для ПК копирование фотографий из папки ViberDownloads

Спосіб 3: Drag-and-Drop

Ще один прийом, за допомогою якого можна отримати копію фотографії з вікна Viber для комп'ютера в будь-якій папці у вигляді файлу, полягає в звичайному перетягуванні картинки мишкою.

 1. Відкриваємо чат із зображенням і маємо вікно месенджера поруч з відкритою Директорією куди потрібно скопіювати файл. Натискаємо на фото лівою кнопкою мишки і, утримуючи її, перетягуємо картинку в папку.
 2. Viber для ПК как скопировать изображение из мессенджера методом Drag-and-Drop

 3. Після того як кнопка миші буде відпущена, в цільовому каталозі з'явиться файл-копія зображення.
 4. Viber для ПК фото из мессенджера скопировано на диск ПК перетаскиванием

Висновок

Безумовно, в статті перераховані не всі можливі методи копіювання фото з Вайбера на комп'ютер. При цьому, ознайомившись з вищевикладеним матеріалом, знайти зручне і швидке рішення розглянутого питання може абсолютно будь-який користувач месенджера і ПК.

більше статей на цю тему: