відключаємо звук в Viber для Android, iOS і Windows

Необхідність відключення надходять з Вайбера звукових повідомлень може спантеличити практично кожного зареєстрованого в месенджері користувача. В незалежності від операційної системи пристрою, де встановлено додаток-клієнт системи обміну інформацією, це можливо і реалізовано не єдиним методом. Про функції, які потрібно задіяти для вирішення питання в середовищі Android, iOS і Windows, піде мова в наступній статті.

Viber для Android

Для забезпечення беззвучного виконання своїх функцій Вайбером для Андроїд користувачі цього варіанту клієнта сервісу можуть активувати спеціальні опції в самому месенджері. Крім того, для вирішення питання з заголовка статті можна встановити заборону відправки аудіо-повідомлень додатком з боку мобільної операційної системи.

Как отключить звук в Вайбере для Android

Варіант 1: додаток-клієнт месенджера

Додаток, через яке здійснюється доступ до сервісів Viber з середовища Android, в цілому дозволяє налаштувати отримання аудіо-сповіщень з месенджера в достатніх для більшості його користувачів межах. Задіявши опції в клієнті, можливо деактивувати повідомлення про надходження повідомлень з усіх діалогів і груп без винятку, а також відключити звуки з окремих чатів, в яких спілкуються два або кілька користувачів.

Viber для Android - отключение звука в мессенджере средствами приложения-клиента

Всі повідомлення без винятку

 1. Відкриваємо Вайбер і переходимо в»Налаштування" з розділу " більше» додатки-клієнта.
 2. Viber для Android - переход в Настройки мессенджера для отключения звука, сопровождающего получение и отправку всех сообщений
 3. Натискаємо»повідомлення" і знімаємо галочку навпроти пункту " Звуки вихідних повідомлень» .
 4. Viber для Android - отключение звука, воспроизводимого при отправке сообщений в разделе Уведомления Настроек
 5. Далі відкриваємо список опцій " звук сповіщення» і переводимо перемикач »Звук" в положення " деактивовано» .
 6. Viber для Android - отключение звукового оповещения при получении всех сообщений через мессенджер
 7. Тепер при відправці та отриманні повідомлень будь-якого типу в/з усіх діалогів і груп, месенджер буде «мовчати».
 8. Viber для Android - звук, сопровождающий получение всех сообщений отключен в настройках мессенджера

Окрема група

 1. Переходимо в груповий чат, отримання аудіо-повідомлень з якого потрібно заборонити тимчасово або назавжди.
 2. Viber для Android - переход в групповой чат, аудио-оповещения из которого нужно отключить
 3. Викликаємо меню групи тапом за трьома вертикально розташованим точкам вгорі екрану праворуч. Натискати «інформація» .
 4. Viber для Android - открытие меню Информация для группового чата с целью отключения звуковых уведомлений из него
 5. Активуємо перемикач " Без звуку» В містить настройки групового чату області. В результаті аудіо-повідомлення перестануть турбувати користувача, а біля імені групи з'явиться значок " перекреслений рупор» .
 6. Viber для Android - деактивация всех звуковых уведомлений из группового чата выполнена

Окремий діалог

Відключення мелодій, відтворюваних месенджером при активності учасників окремих діалогів, розробниками в додатку Viber для Android не передбачено. При цьому отримання всіх повідомлень можна припинити, приховавши чат з тим чи іншим учасником системи обміну повідомленнями. Про таку можливість ми вже розповідали в одному з матеріалів на нашому сайті.

Viber для Android - добавление чата в Скрытые с целью отключения звуковых уведомлений из него

Детальніше: Як створити прихований чат у Viber для Android

Варіант 2: & 171; повідомлення & 187; в Android

Інструментарій, передбачений в андроїд, дозволяє користувачам цієї ОС налаштовувати отримання повідомлень з різних додатків в досить широких межах, чим і можна скористатися для відключення звуків, що програються месенджером. Необхідно відзначити, в залежності від версії найпопулярнішої мобільної ОС робота модуля»повідомлення" в ній організована по-різному. Нижче в прикладі продемонстровані дії, які передбачають відключення аудіо-сповіщень з Viber, встановленого на смартфоні, що функціонує під управлінням Android 9 Pie .

Viber для Android - управление уведомлениями приложения в ОС версии 9 PIE

Користувачам девайсів, якими керують більш ранні варіанти «операційки», слід ознайомитися зі статтею за посиланням нижче і діяти запропонованими там методами.

Детальніше: правильне вимкнення сповіщень на Android

 1. Відкриваємо»Налаштування" мобільної ОС, переходимо в розділ " Усі програми» . Далі знаходимо в переліку інстальованих на смартфоні програм «Viber» і тапа по його найменуванню.
 2. Viber для Android - клиент мессенджера в разделе Все приложения Настроек Android
 3. Зі списку параметрів на екрані переходимо в»повідомлення" .
 4. Viber для Android - переход в Уведомления приложения из Настроек ОС Android
 5. Далі по черзі натискаємо по найменуванням подій, аудіо-супровід яких слід деактивувати, а в списку опційViber для Android - отключение звуковых уведомлений, сопровождающий получение сообщений через мессенджер в Настройках Android

  Встановлюємо перемикач»Звук" в положення »вимкнено" .

  Viber для Android - деактивация звуковых уведомлений для пропущенных вызовов, поступающих через мессенджер в Настройках Андроид
 6. Закриваємо»Налаштування" , перезапускаємо месенджер і перевіряємо ефективність проведених заходів.

Варіант 3: беззвучний рингтон

Виконавши маніпуляції, запропоновані вище, ми заборонимо додатком Вайбер для Андроїд озвучувати відправку і отримання повідомлень, але надходять через месенджер аудіо/відеодзвінки як і раніше будуть супроводжуватися відтворенням музики. Будь-яка функція, окремо ізолююча аудіомодуль Вайбера дійсно повністю, в самому месенджері і Android відсутня. Таким чином, щоб Viber не програвав мелодію при вхідному дзвінку доведеться або перевести весь смартфон в беззвучний режим, або вдатися до нижчеописаної «хитрості».

Viber для Android - отключение звука при входящем вызове путем установки беззвучного рингтона
 1. Завантажуємо за наступним посиланням» порожній " файл у форматі MP3 . Композиція являє собою записану за допомогою технічних засобів тишу. Скачать беззвучный рингтон для Вайбера на Android

  Завантажити беззвучний рингтон для Android

 2. Запускаємо Viber в середовищі Android і переходимо в «Налаштування» додатки з розділу " більше» . Відкривати »повідомлення" .
 3. Viber для Android - раздел Уведомления в Настройках мессенджера для установки собственного рингтона для входящих звонков
 4. Встановлюємо позначку в чекбоксі " використовувати системні звуки» і потім тапа по пункту »мелодія дзвінка" .
 5. Viber для Android - как установить свою мелодию, проигрываемую при входящих звонках через мессенджер
 6. Переходимо по шляху, де розташований файл no_sound.mp3 , підтверджуємо бажання відтворювати цю «мелодію» при надходженні викликів через месенджер. Додатково, щоб домогтися абсолютної тиші в момент, коли інший користувач Вайбера намагається додзвонитися до нас через месенджер, на екрані »повідомлення" можна зняти позначку з чекбоксу «Вібрація при дзвінку» .
 7. Viber для Android - выбор файла-рингтона для мессенджера в памяти смартфона, отключение вибрации при звонке
 8. Відтепер вхідні дзвінки через месенджер хоча і будуть насправді супроводжуватися програванням аудіозапису, але смартфон при цьому не буде відтворювати жодного звуку.
 9. Viber для Android - установка беззвучного режима для входящих вызовов через мессенджер

Viber для iOS

Для організації заборони програвання аудіофайлів додатком Viber для iPhone його користувачі можуть вибирати одну з можливостей, передбачених в самому клієнті, задіяти опцію в " повідомлення» iOS, або комбінувати застосування різних методів відключення сповіщень в залежності від конкретної мети і ситуації.

Как отключить звуки в Вайбере для iPhone

Варіант 1: додаток-клієнт месенджера

Налаштувавши програму Вайбер для айОС певним чином, можливо досить гнучко налаштувати месенджер в аспекті отримання аудіо-повідомлень, але тільки для повідомлень. Запропоновані далі інструкції дозволяють відключати звуки, що надходять з Динаміка айФона в моменти активності учасників всіх або окремих діалогів, а також групових чатів.

Viber для iPhone выключение звука в мессенджере средствами клиента для iOS

Всі повідомлення без винятку

 1. Запускаємо Viber і переходимо в його «Налаштування» з розділу " більше» .
 2. Viber для iPhone переход в Настройки мессенджера
 3. Тапа по пункту»повідомлення" . Далі натискаємо »Звуки сповіщень" , встановлюємо позначку біля пункту «ні» у Відкритому списку. Таким чином ми деактивували всі аудіо-оповіщення для вхідних повідомлень.
 4. Viber для iPhone отключение звуковых уведомлений для всех сообщений, получаемых через мессенджер
 5. Ще один метод настройки месенджера, що забезпечує відключення програвання аудіо не тільки при отриманні повідомлень, але і при їх відправці, полягає в активації перемикача " Без звуку» на екрані »повідомлення" в параметрах додатки-клієнта Вайбер для айОС.
 6. Viber для iPhone деактивация опции Звуки в приложении в настройках Уведомлений мессенджера

Окремий діалог

 1. Переходимо в чат з іншим учасником Viber і тапа по його заголовку, тобто імені співрозмовника вгорі екрану. У меню вибираємо " інформація та налаштування» .
 2. Viber для iPhone открытие раздела Информация и настройки из меню диалога в мессенджере
 3. З наступного екрана»подробиці" переходимо в »Звуки сповіщень" . У переліку «Виберіть звук» дотиком встановлюємо позначку біля пункту «ні» .
 4. Viber для iPhone отключение звуков уведомлений для отдельного чата в мессенджере
 5. Повертаємося на екран листування, двічі тапнув по стрілці зверху зліва. Тепер повідомлення в рамках чату будуть приходити беззвучно.
 6. Viber для iPhone диалог с другим участником, где отключены все аудио-уведомления

Крім застосування інструкції вище, щоб позбутися від аудіо-повідомлень, відтворюваних при надходженні повідомлень від окремого користувача месенджера, можна застосувати до чату з ним функцію»Сховати" .

Viber для iPhone Скрыть чат с другим участником с целью установки запрета на получение всех уведомлений из диалога

Детальніше: як створити прихований чат у Viber для iPhone

Окрема група

 1. Переходимо в групу тапом по її заголовку на вкладці &171;чати&187; месенджера. Далі відкриваємо перелік опцій, застосовних до групового чату, торкнувшись імені об'єднання вгорі екрану.
 2. Viber для iPhone открытие группового чата и переход в его настройки
 3. Активуємо перемикач " Без звуку» і потім повертаємося на екран листування. Тепер звуковий супровід активності учасників групи відключено, про що сигналізує з'явився біля найменування чату значок.
 4. Viber для iPhone включение режима Без звука для отдельного группового чата

Варіант 2: & 171; сповіщення&187; в iOS

Щоб заборонити додатку Viber для iPhone реагувати на отримання і відправку повідомлень будь-яких типів відтворенням аудіофайлу, можна активувати одну з функцій, передбачених в мобільній ОС.

 1. Відкриваємо «Налаштування» iOS. Далі переходимо в »повідомлення" , знаходимо «Viber» у переліку програм, тапа по його імені.
 2. Viber для iPhone Переход в раздел Уведомления в Настройках iOS для отключения звуков в мессенджере

 3. Переводимо перемикач»Звуки" в положення »вимкнено" . На цьому все, &8212; заборона на відтворення аудіо Вайбером в момент отримання і відправки послань будь-якого типу його Користувачем встановлений.
 4. Viber для iPhone установка запрета на воспроизведение звуковых уведомлений мессенджером в Настройках iOS

Варіант 3: Режим» Без звуку " в iOS

Дві запропоновані вище інструкції після свого виконання обеззвучать події в месенджері, пов'язані з отриманням/відправкою повідомлень будь-якого типу. При цьому надходження аудіо/відео-викликів через Viber як і раніше буде супроводжуватися відтворенням мелодії.

Viber для iPhone как отключить воспроизведение мелодии при входящем вызове через мессенджер

Будь-якого методу, що дозволяє заборонити Viber на iPhone окремо від операційної системи програвати файл-рингтон, ні в самому месенджері, ні в iOS не передбачено, тому, якщо така необхідність виникла, доведеться перевести iPhone в «режим тиші» за допомогою апаратного перемикача

Viber для iOS отключение звука на iPhone с помощью аппаратного переключателя

Або задіявши відповідні опції в " Налаштуваннях» мобільної ОС.

Viber для iPhone включение беззвучного режима Не беспокоить в Настройках iOS

Viber для Windows

Деактивація відтворення аудіо в момент настання різних подій в месенджері, при використанні клієнта Viber для ПК , здійснюється простіше, ніж в мобільних варіантах програми. Для вирішення даної задачі буде потрібно всього кілька кліків мишею, щоб задіяти одну з налаштувань в програмі або активувати опцію в ОС Windows.

Как отключить звуки в Вайбере для Windows

Варіант 1: додаток-клієнт месенджера

Як і клієнти для мобільних ОС, варіант месенджера, що функціонує в Віндовс, надає своїм користувачам кілька можливостей з управління звуками. Серед них і деактивація програвання аудіо при отриманні і відправці всіх повідомлень, відключення аудіо-повідомлень, які надходять з окремих групових чатів.

Деактивація всіх аудіо-сповіщень

 1. Запускаємо Вайбер для ПК і відкриваємо меню «інструменти» з рядка у верхній частині вікна. Viber для Windows запуск мессенджера, переход в меню Инструменты
 2. Переходимо в перший за списком пункт відобразився списку – " змінити налаштування аудіо та відео» .

  Viber для Windows переход в Настройки аудио и видео приложения для деактивации звуков в мессенджере

 3. У вікні, за допомогою миші зрушуємо елемент «гучність» в положення «0» ,

  Viber для Windows регулятор громкости в настройках приложения

  Тобто, створюємо ситуацію, коли смужка між значками-рупорами стає світло-сірою, практично безбарвною. Далі закриваємо віконце з настройками.

  Viber для Windows громкость звуков, воспроизводимых приложением выставлена на 0
 4. Тепер програма, що надає доступ до можливостей Viber C ПК або ноутбука, буде працювати беззвучно.Viber для Windows звук в приложении деактивирован

Окрема група

 1. Переходимо в груповий чат, відтворення аудіо з якого необхідно заборонити. Кількома по значку «i» вгорі вікна біля імені об'єднання користувачів месенджера. Viber для Windows переход в группу, звуковые уведомления из которой нужно отключить
 2. В відобразилася праворуч області, трохи перегорнувши список опцій за допомогою коліщатка миші, виявляємо і активуємо перемикач " вимкнути звук сповіщень» .

  Viber для Windows отключение звука уведомлений из отдельного группового чата

 3. Далі можна продовжити спілкування в груповому чаті – тепер відправка та отримання послань в його рамках супроводжуватися програванням мелодій не будуть.Viber для Windows группа, в которой деактивированы звуковые уведомления

Вимкнення звуків для всіх повідомлень, але не дзвінків

 1. У Вайбере для ПК відкриваємо меню «інструменти» і з нього переходимо в »Параметри" . Viber для Windows переход в Параметры приложения из меню инструменты для отключения звуков сообщений
 2. Натискаємо»повідомлення" , а потім переводимо радіокнопку " програвати звуки для» в положення »тільки дзвінки" .

  Viber для Windows отключение звуковых уведомлений о всех сообщениях в Параметрах приложения

 3. Після закриття вікна з параметрами»повідомлень" отримуємо ситуацію, при якій всі повідомлення від будь-якого відправника приходять беззвучно, а вхідні аудіо/відеодзвінки через месенджер як і раніше супроводжуються відтворенням мелодії.

  Viber для Windows сохранение настроек Уведомлений путем закрытия окна Параметры

Варіант 2: Засоби ОС Windows

Повністю обеззвучить роботу Вайбера на ПК можливо, активувавши заборона на відтворення звуків додатком з боку операційної системи.

 1. Запускаємо Viber.
 2. Viber для Windows запуск мессенджера с Рабочего стола ОС

 3. Відкриваємо системний модуль " мікшер гучності» у Windows. Це можна здійснити з меню, що викликається кліком правою кнопкою миші по значку »гучність" на панелі завдань біля годинника.
 4. Viber для Windows Открыть Микшер громкости в ОС для деактивации звуков в мессенджере
 5. У вікні або зрушуємо бігунок & 171; рівень гучності & 187; під найменуванням «Viber» в самий низ, Viber для Windows отключение звуков в мессенджере путем уменьшения уровня громкости для приложения средствами ОС

  Або натискаємо по значку»Звук" , оснащуючи його таким чином позначкою »вимкнено" .

  Viber для Windows отключение звука в приложении через Микшер громкости в ОС
 6. Після виконання вищевказаного вікно «мікшера» слід закрити. Вайбер не буде турбувати звуками, поки дозвіл на їх відтворення знову не буде активовано в Windows.

Висновок

Завершуючи розгляд способів відключення звуків в Viber для різних операційних систем, слід зазначити не завжди зрозумілу організацію відповідних функцій в додатках-клієнтах месенджера. При цьому домогтися прийнятною для того чи іншого користувача ситуації з отриманням аудіо-сповіщень з месенджера в більшості випадків все ж вдається.

більше статей на цю тему: