робимо видимими або видаляємо приховані чати в месенджері Viber

Как убрать скрытый чат в Вайбере
Приховавши діалог або групу в Viber від погляду сторонніх осіб, деякі користувачі месенджера згодом стикаються зі складнощами при поверненні такого листування в звичайний стан і її видаленні. Насправді зазначені операції не відрізняються складністю, і в наступній статті ви знайдете інструкції по їх виконанню з Android-девайса і iPhone.

Як прибрати прихований чат в Viber

Відомо, що створення прихованих бесід доступно тільки в адаптованих для роботи в андроїд і айОС додатках Viber і не може бути реалізовано за допомогою клієнта месенджера для ПК . Те ж саме стосується зворотного приховування діалогу або групи операції. Оскільки власники смартфонів під управлінням «зеленого робота» і віддають перевагу айФон спостерігають дещо відрізняється інтерфейс додатків-клієнтів Вайбера, розглянемо рішення озвученої в заголовку статті завдання з зазначених девайсів окремо.

Android

Щоб припинити використання прихованих в додатку Viber для Android діалогів і групових чатів можна зробити наступні дії.

Спосіб 1: зробити чат видимим

Першим методом позбавлення від прихованих раніше листувань є їх перетворення в звичайні діалоги і групи.

 1. Запустіть месенджер, перейдіть до списку прихованих листувань і відкрийте ту, яку потрібно зробити видимою.Viber для Android запуск мессенджера, переход в скрытый чат

  Детальніше: Як відкрити прихований чат у Viber для Android

 2. Відкрийте меню прихованого поки що чату, торкнувшись трьох точок над областю з листуванням праворуч, тапніте в ньому «інформація» . Viber для Android открытие меню Информация в скрытом чате
 3. Прокрутіть вгору відобразилася в результаті виконання попереднього пункту інструкції панель з інформацією та опціями, а потім натисніть на розташоване в самому її низу назву функції " зробити чат видимим» . Далі введіть встановлений в якості захисту прихованих бесід від доступу сторонніх осіб PIN-код.

  Viber для Android пункт Сделать чат видимым в панели Информация скрытого чата

 4. В результаті піддався перерахованим вище маніпуляціям чат зникне зі списку прихованих і перетвориться в абсолютно звичайну бесіду через Viber.

  Viber для Android Скрытый чат переведен в видимый

Спосіб 2: видалення одного прихованого листування

Якщо спілкування в прихованому чаті надалі продовжувати не планується, і накопичена в його рамках інформація підлягає знищенню, поступите наступним чином.

 1. Виконайте кроки 1-2 з попередньої інструкції, тобто відкрийте знищуваний «невидимий» діалог або групу і потім викличте панель його параметрів.

  Viber для Android открытие скрытого чата, вызов панели информации и опций

 2. Перегорнувши перелік застосовних до листування опцій в самий низ, торкніться найменування пункту " видалити чат» . Далі підтвердіть надійшов з месенджера запит, тапнув " видалити» в його віконці, – після цього дії прихована бесіда буде безповоротно знищена.

  Viber для Android удаление скрытого чата из меню его настроек

 3. Звичайно, ви можете " зробити чат видимим» , як описано в попередній інструкції з цієї статті, а вже потім застосувати до нього дієві щодо звичайних діалогів і груп інструкції з видалення даних: Viber для Android удаление чата в мессенджере

  Детальніше: Як видалити чат у Viber для Android

Спосіб 3: Видалення всіх прихованих чатів

У ситуації, коли потрібно позбутися від усіх прихованих раніше діалогів і груп одночасно, а також знищити їх вміст, задійте функцію скидання PIN-коду, який використовується в Вайбере для доступу користувача до списку «захованих» їм листувань.

 1. Відкрийте Viber і перейдіть до»Налаштування" Додатки, вибравши однойменний пункт на вкладці " більше» додатки. Viber для Android переход в Настройки мессенджера после его запуска
 2. Перейдіть до категорії параметрів під назвою»Конфіденційність" . Далі відкрийте розділ " приховані чати» . Viber для Android Настройки - Конфиденциальность - Скрытые чаты
 3. На екрані, що відкриється, натисніть " скинути PIN-код» . Щоб завершити операцію видалення всіх прихованих діалогів і груп разом з вмістом підтвердіть свої наміри, тапнув «так» під відобразився на екрані смартфона запитом.

  Viber для Android удаление всех скрытых чатов и групп путем сброса защищающего их Pin-кода

IOS

У програмі Viber під iOS для тих, хто вирішив припинити використання функції " прихований чат» користувачів передбачено три можливості реалізувати задумане. Залежно від кінцевої мети, щоб вирішити задачу з заголовка нашої статті з iPhone, дійте по одній з наступних інструкцій.

Спосіб 1: зробити чат видимим

Найбільш очевидним методом прибрати прихований діалог або групу з месенджера є їх переведення в звичайний стан. При цьому зберігається вся передана і отримана в рамках «невидимої» бесіди інформація.

 1. Запустіть програму Вайбер на айФоне і перейдіть в прихований вами раніше чат.

  Viber для iOS запуск мессенджера, открытие скрытого чата

  Якщо ви не пам'ятаєте або не знаєте, як отримати доступ до» захованим " бесід, скористайтеся рекомендаціями зі статті на нашому сайті:

  Детальніше: Як відкрити прихований чат у Viber для iOS

 2. Викличте екран " інформація та налаштування» з відкривається після натискання на ім'я співрозмовника меню або змахніть область з повідомленнями вліво. Viber для iOS переход в панель Подробности скрытого чата
 3. В самому кінці відкрився переліку відомостей і функцій наявний пункт " зробити чат видимим» &8212; торкніться його. Для завершення операції перетворення бесіди з прихованої в звичайну введіть чотири цифри, що закриває доступ до листування PIN-коду.

  Viber для iOS пункт Сделать чат видимым в панели Подробности скрытого чата

 4. На цьому все-після виходу з налаштувань, ви зможете продовжити обмін інформацією в уже не прихованому діалозі або групі, а в подальшому заголовок перетвореної бесіди буде виявлятися на вкладці «чати» Viber для iPhone.

  Viber для iOS Скрытый чат сделан видимым и отображается на вкладке Чаты мессенджера

Спосіб 2: видалення одного прихованого листування

Якщо приховану переписку продовжувати не планується, а передані і отримані в її рамках повідомлення не представляють цінності і їх історію потрібно стерти, можна зробити один з двох підходів.

 1. Для повного знищення виконайте запропоновану вище в статті інструкцію по зняттю статусу "прихований" зі стала непотрібною листування і потім видаліть отриманий звичайний чат одним з "стандартних" методів, описаних в доступному за наступним посиланням матеріалі:

  Viber для iOS удаление чата из мессенджера

  Детальніше: Як видалити чат у Viber для iPhone

 2. Якщо стерти потрібно тільки вміст прихованого чату:
  • Відкрийте розмову та викличте меню " інформація та налаштування» .
  • Viber для iOS переход в скрытый чат, вызов панели Информация и настройки
  • Перегорніть список функцій вгору і торкніться в ньому останнього за рахунком пункту – " Очистити чат» . Підтвердіть знищення всіх переданих і отриманих в рамках діалогу або групи послань, торкнувшись " видалити всі повідомлення» внизу екрана.
  • Viber для iOS пунт Очистить чат в меню Подробности скрытой переписки

Спосіб 3: Видалення всіх прихованих чатів

У разі виникнення потреби знищити всі приховані чати і стерти їх вміст за один раз, виконайте наступні кроки.

 1. Перейдіть до розділу " більше» месенджера на айФоне і потім відкрийте «Налаштування» .
 2. Viber для iOS переход Настройки мессенджера

 3. Торкніться іменування»Конфіденційність" у переліку категорій параметрів програми Viber. Далі перейдіть до " приховані чати» .
 4. Viber для iOS Настройки мессенджера - Конфиденциальность - Скрытые чаты
 5. Тепер виберіть функцію «скинути PIN-код» &8212; ця можливість передбачає зміну пароля для доступу до «захованим» бесід і одночасно &8212; знищення всіх існуючих на даних момент, але прихованих вами листувань. Підтвердіть надійшов з месенджера запит, натиснувши під ним «так» . На цьому операція видалення «невидимих» чатів завершена, а в подальшому для отримання можливості їх створення доведеться придумати і надати месенджеру новий пароль доступу.
 6. Viber для iOS удаление всех скрытых диалогов и групп путем сброса PIN-кода доступа к ним

Висновок

Як бачите, прибрати прихований в Viber чат шляхом зняття заборони на доступ до листування в звичайному режимі і/або її видалення абсолютно нескладно. Розглянуті процедури доступні для реалізації всіма, навіть початківцями користувачам месенджера.

більше статей на цю тему: