видаляємо секретні чати в месенджері Viber

Функції, які можна задіяти, передаючи інформацію через секретні чати в Viber, безумовно, дають можливість досить надійно захистити надані співрозмовнику дані від передачі третім особам або іншого небажаного використання. Однак, якщо характеризується високим рівнем приватності канал комунікації експлуатується рідко або виконав своє призначення, користувачі прагнуть видалити його з месенджера. У статті продемонструємо, як це зробити з Android-смартфона і iPhone.

Як видалити секретний чат в Вайбер

Незважаючи на особливе призначення і додаткову функціональність секретного чату, його видалення здійснюється вкрай просто &8212; буквально двома дотиками по екрану мобільного девайса. Нагадаємо, обмін інформацією в приватних листуваннях і будь-які маніпуляції з ними доступні тільки на Android-смартфонах і iPhone, а програмою Viber для Windows ці можливості не підтримуються.

Читайте також: Як створити секретний чат в месенджері Viber

Мобільні версії месенджера Вайбер в аспекті вирішення даної задачі описані далі по порядку.

Android

В Viber для Android Ви можете видалити непотрібний секретний чат разом із вмістом у будь-який момент його використання. Причому тут є два варіанти, а точніше розділу Додатки, звідки можливо здійснити операцію.

Спосіб 1: Вкладка»Чати"

 1. Запустіть Viber. Або, якщо месенджер вже відкритий, перейдіть в розділ «чати» , тапнув по відповідному значку в розташованій внизу екрану програми панелі.
 2. Viber для Android запуск приложения мессенджера, переход в раздел Чаты
 3. Гортаючи список відкритих бесід, відшукайте заголовок видаляється секретного чату і натисніть на нього. Не припиняйте впливу до появи контекстного меню.
 4. Viber для Android вызов контекстного меню секретного чата в разделе Чаты мессенджера
 5. Тапніте по пункту " видалити чат» . В результаті приватне листування буде моментально стерта, а її заголовок зникне з вкладки «чати» Додатки Вайбер для Андроїд.
 6. Viber для Android удаление секретной переписки с вкладки Чаты мессенджера

Спосіб 2: Екран секретного листування

 1. Відкрийте секретний чат в месенджері і потім перейдіть в панель його налаштувань. Для цього торкніться заголовка приватного розмови вгорі екрану або викличте меню, тапнув по трьох точках праворуч від імені співрозмовника, і потім натисніть на пункт «інформація» .

  Viber для Android переход в секретный чат, вызов меню Информация

  І також ви можете з метою виклику переліку застосовних до листування опцій просто зрушити область з повідомленнями вліво.

  Viber для Android вызов панели Информация и настройки секретного чата
 2. В самому низу відкрилася панелі з інформацією і опціями наявний пункт " видалити чат» &8212; торкніться його. Для остаточного знищення секретного чату і його вмісту підтвердіть надійшов з Вайбера для Андроїд запит.

  Viber для Android пунт Удалить чат в панели информации и настроек секретного чата

IOS

У користувачів, що віддають перевагу iPhone, тобто експлуатують c метою доступу в месенджер програму Viber для iOS , з видаленням секретних чатів так само, як у власників Android-девайсів, не виникає ніяких проблем. Вирішити задачу з заголовка нашої статті можливо в будь-який момент.

Спосіб 1: Вкладка»Чати"

Єдиним способом швидко і повністю видалити секретний чат в Viber для iPhone є виконання наступної інструкції.

 1. Запустіть Вайбер на айФоне і перейдіть в «чати» месенджера, якщо відкриється інший розділ.
 2. Viber для iOS - открытие программы, переход в раздел Чаты мессенджера

 3. У списку відкритих листувань відшукайте став непотрібним секретний чат і посуньте його заголовок вліво до появи трьох кнопок-функцій.
 4. Viber для iOS вызов меню секретного чата, путем сдвига его заголовка влево
 5. Торкніться " видалити» - це призведе до миттєвого зникнення заголовка приватної бесіди з переліку доступних в Viber для іРһопе і одночасного знищення всього її вмісту.
 6. Viber для iOS удаление секретного чата с вкладки Чаты в мессенджере

Спосіб 2: Екран секретного листування

Наступний метод видалення секретного чату вимагає більше дій, ніж запропонований вище, але дозволяє перед операцією переглянути і прибрати зі свого месенджера вміст приватного листування (якщо таке є, тобто не було стерто в результаті роботи функції " повідомлення про самознищення» ).

 1. Перейдіть до секретного чату, який потрібно видалити, а потім натисніть на ім'я співрозмовника у верхній частині екрана. У меню опцій виберіть " інформація та налаштування» . Viber для iOS - пункт Информация и настройки в меню секретного чата

  Ви також можете відкрити екран з застосовними до листування опціями, просто змахнувши містить повідомлення область вліво.

  Viber для iOS - переход на экран Подробности секретного чата
 2. Перегорніть перелік функцій і тапніте за останнім з наявних в ньому пунктів – " Очистити чат» . Тепер підтвердіть надійшов з Вайбера запит, торкнувшись " видалити всі повідомлення» . Viber для iOS - очистка секретного чата от всех сообщений
 3. Таким чином ви зітрете у себе в месенджері всі повідомлення з приватного листування. При необхідності видалити не тільки вміст, але і» оболонку " секретного чату, додатково виконайте запропоновану вище в цій статті інструкцію " Спосіб 1» для iPhone.

  Viber для iOS выход из секретного чата и его удаление

Висновок

Як бачите, незалежно від використовуваного вами девайса, видалити секретний чат в месенджері Viber дуже просто &8212; операція вимагає для свого виконання всього кілька секунд. Такий підхід розробників до забезпечення функціонування каналів комунікації з підвищеним рівнем приватності, безумовно, підвищує зручність і ефективність їх використання.

більше статей на цю тему: