Вихід з секретних чатів в месенджері Viber

Секретні чати в Viber не застосовуються більшістю користувачів месенджера для обміну інформацією на постійній основі, а використовуються лише як додаткове до звичайного листування засіб передачі та отримання дійсно приватної інформації. Таким чином, необхідність виходу з секретного чату виникає досить часто, і в статті ми продемонструємо як це зробити за допомогою додатків месенджера для мобільних ОС.

Як вийти з секретного чату в Viber

Нагадаємо, що функціонування секретних чатів реалізовано виключно в Android-і iOS-версіях месенджера, тобто приватні листування недоступні в програмі Вайбер для комп'ютера . Мобільні варіанти додатків розглянутої системи обміну інформацією в аспекті рішення озвученої в заголовку цього матеріалу завдання розглянемо окремо через їх розрізняється інтерфейсу.

Вихід із секретного чату в Viber для Android

В Viber для Android вийти з будь-якого чату абсолютно не складно, і ця операція зажадає від вас всього декількох тапов по екрану смартфона з запущеним месенджером.

 1. Перебуваючи в секретному чаті, відкрийте панель з інформацією та відповідними функціями. Це можна зробити трьома способами:
  • Викличте меню, натиснувши на три крапки праворуч над областю з історією повідомлень, і торкніться в ньому «інформація» .
  • Viber для Android - Вызов панели Информация из меню секретного чата
  • Посуньте відображаються на екрані відомості вліво до появи меню опцій.
  • Viber для Android - Вызов меню настроек секретного чата смахиванием области с историей сообщений влево
  • Тапніте по заголовку секретного чату, тобто імені користувача Viber, C яким спілкуєтеся, вгорі екрану.
  • Viber для Android - переход в настройки секретного чата тапом по его заголовку (имени собеседника)
 2. Внизу відкрився переліку функцій наявний пункт " Перейти в звичайний чат» &8212; торкніться його назви. На цьому все-ви миттєво переміститеся в переписку без додаткових опцій приватності, якщо вона існує, або потрапите в створений автоматично новий звичайний діалог.
 3. Viber для Android - Функция Перейти в обычный чат в настройках секретной переписки

Вихід із секретного чату в Viber для iOS

В Viber для iPhone вихід з секретного чату здійснюється практично так само, як в адаптованому для використання в середовищі вищеописаного Android месенджера. Щоб переміститися з листування з підвищеним рівнем конфіденційності в звичайну, від вас буде потрібно виконати всього кілька торкань по екрану Apple-девайса.

 1. Завершивши передачу або отримання інформації в секретному чаті, викличте його екран»подробиці" . Для цього:
  • Торкніться розташованого вгорі екрану імені вашого співрозмовника і потім в меню тапніте по пункту " Інформація та налаштування» .
  • Viber для iPhone вызов меню Информация и настройки в секретном чате

  • Або змахніть містить історію листування область вліво.
  Viber для iPhone переход в меню Подробности секретного чата путем смахивания экрана влево
 2. У списку опцій натисніть " Перейти в звичайний чат» . На цьому завдання з заголовка нашої статті вважається вирішеною – ви миттєво вийдіть з бесіди з підвищеним рівнем приватності відправляється/одержуваної інформації і переміститеся в «стандартний» діалог Viber.
 3. Viber для iPhone пункт Перейти в обычный чат в настройках секретной переписки

Висновок

Секретний чат в Viber з тим чи іншим користувачем месенджера може вестися фактично одночасно зі звичайним листуванням, а значить, переміщатися з одного каналу комунікації в інший може знадобитися досить часто. Як бачите, процедура виходу з чату з додатковими опціями приватності і одночасного переходу в «стандартну» бесіду виконується дуже швидко і не супроводжується особливими складнощами.

більше статей на цю тему: