Як завантажувати музику на iPhone без участі програми iTunes

Как скачивать музыку на iPhone без iTunes
Користувачі, вперше зіткнувшись з продукцією компанії Apple, перебувають в легкому подиві, наприклад, при роботі з програмою iTunes. Через те, що iOS сильно відрізняється від інших мобільних платформ, у користувачів регулярно виникають питання, яким чином можна здійснити ту чи іншу задачу. Сьогодні ми постараємося детально розглянути питання, яким чином на iPhone можна закачати музику без використання програми iTunes.

Ви напевно знаєте, що для роботи з гаджетами Apple на комп'ютері потрібне використання програми iTunes. З огляду на закритість iOS, закачати музику на пристрій без використання даної програми проблематично.

Як завантажити музику на iPhone без iTunes?

Спосіб 1: купівля музики в iTunes Store

Один з найбільших музичних інтернет-магазинів iTunes Store має на увазі, що користувачі продукції Apple будуть саме тут будуть купувати всю необхідну музику.

Треба сказати, що ціни в даному магазині на музику більш ніж гуманні, але, крім того, до того ж ви купуєте кілька значущих плюсів:

  • Вся придбана музика буде тільки ваша, і може використовуватися на всіх Apple-пристроях, де був виконаний вхід в ваш аккаунт Apple ID;
  • Ваша музика може бути як завантажена на пристрій, так і перебувати в хмарі, щоб не займати обмежене місце на пристрої. З огляду на розвиток мобільного інтернету, даний спосіб зберігання музики став найбільш привабливий для користувачів;
  • У зв'язку з посиленням заходів по боротьбі з піратством, такий метод отримання музики на свій iPhone найкращий.
Как скачивать музыку на iPhone без iTunes

Спосіб 2: завантаження музики в хмарне сховище

На поточний день існує величезна кількість хмарних сервісів, кожен з яких намагається приманити нових користувачів додатковими гігабайтами хмарного простору і цікавими «фішками».

Так, наприклад, з огляду на розвиток мобільного інтернету, високошвидкісні мережі 3G і 4G доступні користувачам буквально за копійки. Чому б цим не скористатися і не слухати музику через будь-яке використовуване вами хмарне сховище?

Наприклад, хмарне сховище Dropbox має в додатку для iPhone простенький, але зручний мініплеєр, через який ви можете слухати всю улюблену музику.

Читайте також: Як користуватися хмарним сховищем Dropbox

Как скачивать музыку на iPhone без iTunes

На жаль, з огляду на закритість платформи iOS, ви не зможете зберегти музичну колекцію на пристрій для офлайн-прослуховування, а значить, буде потрібно постійний доступ до мережі.

Спосіб 3: завантаження музики через спеціальні музичні програми

Компанія Apple активно бореться з піратством, в зв'язку з чим в App Store з кожним днем все важче знайти музичні сервіси, які б дозволяли завантажувати музику на пристрій абсолютно безкоштовно.

Однак, бажаючи завантажити музику на пристрій для офлайн-прослуховування, можна знайти умовно-безкоштовні сервіси, наприклад, додаток «Музика.Вконтакте", яке є офіційним рішенням з боку соціальної мережі Вконтакте.

Завантажити додаток Музика.Вконтакте

Как скачивать музыку на iPhone без iTunes

Суть цього додатка полягає в тому, що воно дозволяє прослуховувати всю музику з соціальної мережі Вконтакте безкоштовно (в режимі онлайн), однак, якщо вам потрібно завантажити музику на пристрій для прослуховування без доступу до Інтернету, безкоштовно вам буде доступно 60 хвилин музичного ефіру. Для продовження даного часу буде потрібно придбання підписки.

Варто відзначити, як і в інших подібних сервісах, музика, збережена для офлайн-прослуховування, зберігається не в стандартний додаток «музика», а в стороннє додаток, власне, з якого і була виконана завантаження. Подібна ситуація складається і з іншими подібними сервісами – Яндекс.Музика, Deezer Music тощо.

Якщо у вас є своїм варіанти завантаження музики на Apple-пристрій без участі програми iTunes, Поділіться своїми знаннями в коментарях.

більше статей на цю тему: