Способи усунення помилки 2005 в iTunes

iTunes: ошибка 2005
При роботі з програмою iTunes користувачі Apple-пристроїв можуть стикатися з різними помилками роботи програми. Так, в даній статті піде мова про поширену помилку iTunes з кодом 2005.

Помилка 2005, що з'являється на екранах комп'ютерів в процесі відновлення або оновлення Apple-пристрої через iTunes, говорить Користувачеві про те, що виникли проблеми з USB-підключенням. Відповідно, всі наступні наші дії будуть спрямовані на усунення цієї проблеми.

Способи вирішення помилки 2005

Спосіб 1: Заміна USB-кабелю

Як правило, якщо ви зіткнулися з помилкою 2005, в більшості випадків можна стверджувати, що причиною виниклої проблеми став USB-кабель.

Якщо вами використовується неоригінальний, і навіть якщо це сертифікований Apple, кабель, його необхідно обов'язково замінити на оригінальний. Якщо ж ви використовуєте оригінальний кабель, уважно вивчіть його на предмет пошкоджень: будь-які перегини, скручування, окислення можуть говорити про те, що кабель вийшов з ладу, а значить, підлягає заміні. Поки цього не станеться, ви побачите на екрані помилку 2005 та інші подібні помилки.

Спосіб 2: використання іншого USB-порту

Другий за значимістю причиною виникнення помилки 2005 є USB-порт на вашому комп'ютері. В даному випадку варто спробувати підключити кабель до іншого порту. Причому, наприклад, якщо у вас стаціонарний комп'ютер, виконайте підключення пристрою до порту зі зворотного боку системного блоку, але бажано, щоб це не був USB 3.0 (як правило, він виділяється синім кольором).

Також, якщо Apple-пристрій підключається до комп'ютера не безпосередньо, а через додаткові пристрої, наприклад, порт, вбудований в клавіатуру, USB-хаби та інше, то це теж може стати вірною ознакою помилки 2005.

Спосіб 3: відключення всіх USB-пристроїв

Якщо до комп'ютера, крім Apple-пристрої, підключені і інші гаджети (виключаючи лише клавіатуру і мишу), обов'язково вимкніть їх і спробуйте відновити спробу роботи в iTunes.

Спосіб 4: перевстановлення iTunes

У рідкісних випадках помилка 2005 може виникнути через некоректно працюючого програмного забезпечення на вашому комп'ютері.

Щоб усунути проблему, вам буде потрібно попередньо видалити iTunes, причому необхідно це зробити повністю, захопивши разом з медакомбайном і інші програми від Apple, встановлені на комп'ютері.

Читайте також: Як видалити iTunes з комп'ютера повністю

І тільки після того, як ви повністю видалите iTunes з комп'ютера, можна приступати до завантаження та інсталяції свіжої версії Програми.

Завантажити програму iTunes

Спосіб 5: використання іншого комп'ютера

Якщо є така можливість, спробуйте виконати необхідну процедуру з Apple-пристроєм на іншому комп'ютері з інстальованою програмою iTunes.

Як правило, це основні способи вирішення помилки 2005 при роботі з програмою iTunes. Якщо ви на власному досвіді знаєте, як можна вирішити подібну помилку, розкажіть про це в коментарях.

більше статей на цю тему: