Помилка 7 (Windows 127) в iTunes: причини виникнення і способи усунення

Что делать при ошибке Itunes Error 7 Windows 127
Програма iTunes, особливо кажучи про версії для Windows, вельми нестабільна програма, при використанні якої багато користувачів регулярно стикаються з появою тих чи інших помилок. У даній статті мова піде про помилку 7 (Windows 127).

Як правило, помилка 7 (Windows 127) виникає при запуску iTunes і означає, що програма, з яких-небудь причин, була пошкоджена і подальший її запуск Неможливий.

Причини виникнення помилки 7 (Windows 127)

Причина 1: некоректна або неповна установка iTunes

Якщо помилка 7 виникла при першому запуску iTunes, значить, установка програми була завершена некоректно, і певні компоненти даного медіакомбайна не були встановлені.

В даному випадку вам належить повністю видалити iTunes з комп'ютера, але зробити це повністю, тобто видаливши не тільки саму програму, але і інші компоненти від Apple, встановлені на комп'ютері. Рекомендується видаляти програму не стандартним способом через "Панель управління"» а за допомогою спеціальної програми Revo Uninstaller , яка дозволить не тільки видалити всі компоненти iTunes, але і почистити реєстр Windows.

Читайте також: Як повністю видалити iTunes з комп'ютера

Завершивши видалення програми, виконайте перезавантаження комп'ютера, а потім скачайте свіжий дистрибутив iTunes і встановіть його на комп'ютер.

Причина 2: дія вірусного ПЗ

Віруси, які активні на вашому комп'ютері, можуть серйозно порушити роботу системи, тим самим викликавши проблеми при запуску iTunes.

Для початку вам буде потрібно знайти всі віруси, наявні на комп'ютері. Для цього можна виконати сканування як за допомогою використовуваного вами антивіруса, так і спеціальної безкоштовної лечащей утиліти Dr.Web CureIt .

Завантажити програму Dr.Web CureIt

Після того, як всі вірусні загрози будуть виявлені і успішно усунені, перезавантажте комп'ютер, а потім повторіть спробу запуску iTunes. Швидше за все, вона також не увінчається успіхом, тому що вірус вже пошкодив програму, тому може зажадати повна перевстановлення iTunes, як це описано в першій причині.

Причина 3: застаріла версія Windows

Хоча і подібна причина виникнення помилки 7 зустрічається набагато рідше, вона має право бути.

 1. У цьому випадку вам потрібно буде виконати всі оновлення для Windows. Для Windows 10 вам потрібно буде викликати вікно»Параметри" сполучення клавіш Win+I , а потім у вікні, пройти до розділу " оновлення та безпека» .
 2. Что делать при ошибке Itunes Error 7 Windows 127
 3. Клацніть по кнопці " Перевірка наявності оновлень» . Подібну кнопку для більш молодших версій Windows ви зможете знайти в меню "Панель управління" – " оновлення Windows» .
 4. Что делать при ошибке Itunes Error 7 Windows 127
 5. Якщо оновлення будуть виявлені, обов'язково встановіть їх усі без винятку.

Причина 4: системний збій

Якщо проблеми з роботою iTunes виникли не так давно, то, ймовірно, в системі стався збій через дії вірусів або активності інших програм, встановлених на комп'ютері. В даному випадку можна спробувати виконати процедуру відновлення системи, яка дозволить повернути роботу комп'ютера до вибраного вами періоду часу.

 1. Для цього відкрийте меню " Панель управління» , виставте у верхньому правому куті режим відображення інформації " Дрібні значки» , а потім перейдіть до розділу »відновлення" .
 2. Что делать при ошибке Itunes Error 7 Windows 127
 3. У наступному вікні відкрийте пункт " Запуск відновлення системи» .
 4. Что делать при ошибке Itunes Error 7 Windows 127
 5. Серед доступних точок відновлення виберіть відповідну, коли проблем з роботою комп'ютера не спостерігалося, а потім дочекайтеся завершення процедури відновлення.

Причина 5: відсутність на Комп'ютері Microsoft. NET Framework

Програмний пакет Microsoft .NET Framework , як правило, встановлений у користувачів на комп'ютерах, але з яких-небудь причин даний пакет може бути неповний або відсутні зовсім.

 1. В даному випадку проблему можна вирішити, якщо спробувати встановити на комп'ютер це програмне забезпечення. Завантажити його ви можете з офіційного сайту Microsoft за цим посиланням .
 2. Запустіть завантажений дистрибутив і встановіть програму на комп'ютер. Після завершення встановлення Microsoft. NET Framework вам потрібно буде перезавантажити комп'ютер.

У даній статті перераховані основні причини виникнення помилки 7 (Windows 127) і способи їх усунення. Якщо у вас є свої способи вирішення даної проблеми, поділіться про них в коментарях.

більше статей на цю тему: