Способи усунення помилки 27 в iTunes

iTunes: ошибка 27
Працюючи з гаджетами компанії Apple на комп'ютері, користувачі змушені звертатися до допомоги програми iTunes, без якої управління пристроєм стає неможливим. На жаль, використання Програми не завжди проходить гладко, і користувачі нерідко зустрічаються з різними помилками. Сьогодні мова піде про помилку iTunes з кодом 27.

Знаючи код помилки, користувач зможе визначити приблизну причину неполадки, а значить, процедура усунення дещо спрощується. Якщо ви зіткнулися з помилкою 27, то це повинно говорити вам про те, що в процесі відновлення або оновлення Apple-пристрої виникли проблеми з апаратним забезпеченням.

Способи вирішення помилки 27

Спосіб 1: Оновлення на комп'ютері iTunes

Перш за все, вам потрібно переконатися, що на вашому комп'ютері встановлена найсвіжіша версія програми iTunes. Якщо оновлення будуть виявлені, їх необхідно обов'язково встановити, а потім перезавантажити комп'ютер.

Читайте також: Як оновити iTunes на комп'ютері

Спосіб 2: Вимкніть роботу антивіруса

Деякі антивірусні та інші захисні програми можуть блокувати деякі процеси iTunes, через що користувач і може бачити на екрані помилку 27.

Щоб вирішити проблему в даній ситуації, вам буде потрібно на час відключити роботу всіх антивірусних програм, перезапустити iTunes, а потім повторити спробу відновлення або оновлення пристрою.

Якщо процедура відновлення або оновлення завершилася нормально, без появи будь-яких помилок, тоді вам буде потрібно пройти в Налаштування антивіруса і додати програму iTunes в список виключень.

Спосіб 3: Замініть USB-кабель

Якщо ви використовуєте неоригінальний USB-кабель, навіть якщо він сертифікований Apple, його необхідно обов'язково замінити на оригінальний. Також заміну кабелю необхідно провести, якщо на оригінальному є які-небудь пошкодження (перегини, перекрутки, окислення тощо).

Спосіб 4: повністю зарядіть пристрій

Як вже було сказано, помилка 27 є причиною апаратних неполадок. Зокрема якщо проблема виникла через акумулятора вашого пристрою, то повна його зарядка може на час усунути помилку.

Відключіть Apple-пристрій від комп'ютера і зарядіть повністю акумулятор. Після цього знову підключіть пристрій до комп'ютера та повторіть спробу відновлення або оновлення пристрою.

Спосіб 5: скиньте мережеві налаштування

 1. Відкрийте на Apple-пристрої додаток «Налаштування» , а потім перейдіть до розділу »Основні" .
 2. iTunes: ошибка 27
 3. У нижній області вікна відкрийте пункт»Скидання" .
 4. iTunes: ошибка 27
 5. Виберіть пункт " скинути налаштування мережі» , а потім підтвердьте виконання цієї процедури.
 6. iTunes: ошибка 27

Спосіб 6: відновіть пристрій з режиму DFU

DFU – спеціальний режим відновлення Apple-пристрої, який застосовується для усунення неполадок. В даному випадку ми рекомендуємо відновити свій гаджет саме через цей режим.

 1. Для цього повністю від'єднайте пристрій, а потім підключіть його до комп'ютера за допомогою USB-кабель і запустіть програму iTunes. В iTunes ваш пристрій поки визначатися не буде, оскільки воно відключено, тому тепер нам буде потрібно перевести гаджет в режим DFU.
 2. Для цього затисніть на пристрої кнопку живлення на 3 секунди. Після цього, не відпускаючи кнопку живлення, затисніть кнопку «Додому» і тримайте обидві клавіші 10 секунд. Відпустіть кнопку живлення, продовжуючи утримувати "додому", і тримайте клавішу до тих пір, поки пристрій не визначиться iTunes.
 3. iTunes: ошибка 27

 4. В даному режимі вам доступно лише відновлення пристрою, тому приступите до процесу, клацнувши по кнопці " відновити iPhone» .
 5. iTunes ошибка 27

Це основні способи, які дозволяють вирішити помилку 27. Якщо ви так і не змогли впоратися з ситуацією, можливо, проблема куди серйозніше, а значить, без сервісного центру, в якому буде проведена діагностика, може не обійтися.

більше статей на цю тему: