Чому в Spotify не додаються улюблені треки

У переважній більшості випадків неполадка носить тимчасовий характер, викликана технічними роботами або збоями в роботі музичного сервісу, і зникає сама по собі через деякий час.

Неполадки в роботі смартфона

Коли не додаються улюблені треки в мобільному Spotify і очікування не виправляє помилку, слід пошукати причину в самому додатку на смартфоні.

Якщо перезапуск не допоміг, то слід перевірити, чи не застаріла версія плеєра. На кількість пісень також є обмеження, про яке потрібно пам'ятати при використанні Спотифай.

Оновлення Spotify

Більшість помилок в роботі додатків на смартфоні виникають, коли використовується застаріла версія. Щоб перевірити, чи є апдейти, можна скористатися магазином Google Play :

 1. Запустіть додаток Play Маркет і тапніте по мініатюрі аватарки, яка знаходиться у верхньому правому куті.
 2. не добавляются любимые треки в spotify-01
 3. Натисніть на кнопку " Управління додатками і пристроєм» у меню, що з'явиться. Перейдіть на вкладку «Управління» , потім у списку програм знайдіть Spotify. Є сортування за різними параметрами для зручності пошуку. Торкніться назви програми.
 4. не добавляются любимые треки в spotify-02
 5. Якщо на сторінці Spotify є кнопка " оновити» , значить доступна нова версія. Натисніть на неї і дочекайтеся закінчення установки.
 6. не добавляются любимые треки в spotify-03

Щоб на смартфоні завжди була актуальна версія Spotify, торкніться вертикального трикрапки вгорі на сторінці програми і поставте галочку біля пункту " Автоматичне оновлення» .
не добавляются любимые треки в spotify-04

Читайте також: Як оновити додаток на Айфоне

Додавання пісень вручну

Якщо треки не додаються в список улюблених композицій, то може стояти обмеження на відтворення пісні в певному регіоні. У цьому випадку спробуйте додати їх самостійно через десктопну версію програвача на ПК.

 1. Підключіть смартфон і комп'ютер до однієї точки Wi-Fi.
 2. Запустіть додаток Spotify на комп'ютері і авторизуйтесь в системі при необхідності. Натисніть на кнопку»Налаштування" праворуч або розгорніть міні-віконце, натиснувши на аватарку вгорі, і виберіть відповідний пункт.
 3. не добавляются любимые треки в spotify-05
 4. Активуйте функцію " файли на пристрої» . З'явиться нова кнопка для додавання папки-натисніть на неї.
 5. не добавляются любимые треки в spotify-06
 6. У вбудованому " провіднику» вкажіть шлях до каталогу, з якого потрібно додати треки.
 7. не добавляются любимые треки в spotify-07
 8. Відкрийте вкладку " Моя медіатека» і виберіть плитку " файли на пристрої» . Почніть відтворення треку на комп'ютері.
 9. не добавляются любимые треки в spotify-08
 10. На екрані телефону в головному вікні програми з'явиться спливаюче повідомлення, де потрібно вибрати пункт " послухати» .
 11. не добавляются любимые треки в spotify-9

Якщо вийде, то трек буде програватися в мобільному додатку, а його, в свою чергу, можна додати в список улюблених композицій. Відзначимо, що додавати і видаляти з улюблених треки з папки &171;файли на пристрої&187; можна тільки зі смартфона.

Перевірка обмежень

Не так давно ліміт на колекцію треків у музичного сервісу був 10 000 музичних композицій, але обмеження було прибрано. Тепер воно є тільки на плейлисти і пісні, які можна слухати офлайн. Якщо трек не додається до певного списку відтворення, перевірте, чи не перевищено ліміт 10 000.

Очищення кешу

Рекомендується періодично чистити смартфон на базі Android на наявність тимчасових файлів, або кеша. Існує кілька способів зробити це, включаючи системні засоби або сторонні програми. У нашому окремому матеріалі детально описані ефективні методи видалення цих даних зі смартфона.

Детальніше: як очистити кеш на Android
не добавляются любимые треки в spotify-10
Також можна спробувати видалити кеш у додатку музичного сервісу окремо:

 1. Через системні»Налаштування" відкрийте розділ »Додатки" .
 2. не добавляются любимые треки в spotify-11

 3. У списку встановленого софта знайдіть Spotify і торкніться програми.
 4. не добавляются любимые треки в spotify-12
 5. Виберіть пункт»Пам'ять" з блоку " використання» , потім тапніте по кнопці " Очистити кеш» .
 6. не добавляются любимые треки в spotify-13

Не додаються треки на комп'ютері

Якщо клієнт музичного сервісу використовується на комп'ютері, проблема з додаванням треків найчастіше виникає саме через проблеми з сервісом, а не через некоректну роботу програми. Але ви завжди можете з метою перевірки перевстановити Спотифай. Щоб видалити його, через»Параметри" перейдіть до розділу »Додатки" , знайдіть Spotify і деінсталюйте за допомогою стандартних засобів.
не добавляются любимые треки в spotify-17

Тепер завантажте та встановіть його останню версію.

Завантажити Spotify

Якщо це нічого не змінило, залишається деякий час почекати, &8212; швидше за все, неполадка скоро буде виправлена автоматично. Можете також перевірити, лайкаются чи пісні через веб-версію сервісу.

Перейти до веб-версії Spotify

більше статей на цю тему: