заробіток в Стиме

Как узнать стоимость Steam-аккаунта
Заробити в Стиме можна декількома способами. Але варто пам'ятати, що вивести зароблені гроші буде дещо важко. Те що ви заробите, буде переведено на гаманець Steam. Для виведення доведеться звернутися на сторонні сайти до надійних торговців, щоб вас не обдурили.

Торгівля на ринку Steam

Ви можете зайнятися торгівлею. Цей процес нагадує торгівлю акціями або валютою на звичайних біржах (FOREX і т.п.).

Торговля на торговой площадке Steam

Вам доведеться стежити за поточною ціною предметів і грамотно вибирати момент покупки і продажу. Також потрібно враховувати події, які відбуваються в Стім. Наприклад, коли з'являється якийсь новий предмет, то його можна продати за дуже високу ціну. Можна викупити всі подібні предмети і підвищити ціну ще сильніше, так як подібний предмет буде тільки у вас.

Правда подібний вид заробітку вимагає початкових вкладень, щоб ви могли зробити початковий закуп предмета. Також, варто враховувати, що Steam бере невелику комісію з кожної угоди, тому її потрібно брати до уваги для точного розрахунку ціни предмета, який ви збираєтеся виставити на продаж.

Продаж отриманих предметів

Ви можете заробляти на продажу предметів, які випадають під час гри в різні ігри. Наприклад, при грі в Dota 2 вам можуть випасти рідкісні предмети, які можна продати за досить високою ціною.

Ще однією популярною грою, в якій можна отримати дорогі предмети, є CS:GO. Особливо часто дорогі речі випадають з початком нового ігрового сезону. Це так звані "ящики" (їх ще називають скринями або контейнерами) в яких зберігаються ігрові предмети. Так як з новим сезоном з'являються нові ящики і їх дуже мало, а бажаючих відкрити ці ящики багато, то, відповідно, і ціна на такі предмети становить близько 300-500 рублів за штуку. Перші продажі можуть взагалі перестрибнути планку в 1000 рублів. Тому, якщо у вас є гра CS:GO, стежте за термінами початку нових ігрових сезонів.

Ящик из CSGO в Steam

Також предмети випадають і в інших іграх. Це картки, фони, смайли, набори карток і т.п. їх теж можна продавати на торговому майданчику Стіма. Особливо цінуються рідкісні предмети. Серед них можна виділити Foil-картки (металеві), які дозволяють їх власнику зібрати металевий значок, що дає непоганий приріст до рівня профілю. Якщо звичайні картки коштують в середньому 5-20 рублів, то foil ви зможете продати за 20-100 рублів за картку.

Перегляд потоків CS: GO

У наш час стали дуже популярні трансляції різних кіберспортивних чемпіонатів з ігор на таких сервісах як Twitch. На переглядах чемпіонатів деяких ігор можна навіть заробити. Для цього потрібно зайти на подібну трансляцію, і дотримуючись інструкції на каналі, прив'язати свій аккаунт Стіма до розіграшу предметів. Після цього залишиться тільки дивитися трансляцію і радіти новим предметам, які будуть падати в ваш інвентар Steam.

Стрим CSGO для заработка в Steam

Особливо популярний такий метод заробітку на стрімах CS:GO. В принципі, Вам навіть необов'язково дивитися стрім гри, досить просто відкрити вкладку з трансляцією в браузері, і можна продовжити займатися іншими справами, в той час як вам випадають ящики з предметами CS:GO. Випали предмети, як і завжди, потрібно продавати на торговому майданчику Стіма.

Купівля GIF за низькою ціною та перепродаж

У зв'язку з тим, що ціни на ігри Steam в Росії трохи нижче, ніж в більшості інших країн, ви можете зайнятися їх перепродажем. Раніше не існувало ніякого обмеження на запуск більшості куплених ігор в будь-якому регіоні світу. Сьогодні всі ігри, куплені в СНД (Росія, Україна, Грузія і т.п.) ви зможете запустити тільки в межах цієї зони.

Тому торгівлю можна вести тільки з користувачами з СНД. Навіть не дивлячись на ці обмеження, заробити на перепродажі ігор цілком реально. У тій же Україні ціни на ігри як правильно вище, ніж в Росії на 30-50%.

Вам потрібно знайти групи в Стиме або сайти, пов'язані з перепродажем, і почати листування з зацікавленими людьми. Після покупки гри за низькою ціною ви робите обмін на інші предмети з Стим, які за своєю ціною дорівнюють вартості цієї гри. Плюс до цього можете попросити пару предметів в якості націнки за надання своїх послуг.

Ігри можна купувати за низькою ціною і перепродавати в момент розпродажу або знижки. Після того як знижка проходить, залишається ще багато користувачів, яким потрібна ця гра, але вони пропустили період зниженої ціни.

Єдиний недолік заробітку в Стиме, як вже говорилося раніше, це труднощі з виведенням грошей з гаманця Steam на кредитну карту або рахунок електронної платіжної системи. Офіційних способів не існує &8212; Стим не підтримує операції переказу з внутрішнього гаманця на зовнішній рахунку. Тому доведеться знайти надійного покупця, який перерахує вам гроші на зовнішній рахунок за те, що ви передасте йому цінні предмети або гри в Steam.

Існують і інші способи заробітку, такі як покупка і перепродаж акаунтів Steam, але вони ненадійні і можна легко нарватися на недобросовісного покупця або продавця, який зникне після отримання жаданого товару.

Ось усі основні способи заробітку на Steam. Якщо ви знаєте про інші способи, то напишіть в коментарях.

більше статей на цю тему: