виведення грошей зі Steam на QIWI

Купівля ігор у Steam сьогодні зазвичай справа для багатьох користувачів Інтернету. Вже мало хто ходить в магазини за дисками як раніше. Все більше число людей вибирають придбання ігор за допомогою цифрової дистрибуції. Для того щоб купити гру в Стім необхідно поповнити свій гаманець на цій ігровому майданчику. Поповнення можливо через безліч платіжних систем, за допомогою мобільного телефону або кредитної картки. Але багатьох цікавить інше питання: а чи можливо вивести гроші зі Стіма? У цій статті ми розглянемо, як перевести гроші зі Стіма на Ківі – популярну систему електронних грошей в Росії.


Якщо поповнити гаманець Steam досить легко, то виконати зворотну дію досить важко, так як Steam офіційно не підтримує виведення коштів з гаманця. Гроші можна повернути, тільки якщо ви купили на них гру, а потім вирішили відмовитися від неї. ДО РЕЧІ, детально про повернення грошей в Стиме за куплену гру ви можете прочитати тут .

Як вивести гроші зі Стіма на Ківі

Щоб вивести гроші зі Steam на платіжну систему QIWI вам доведеться знайти посередника або систему переказу грошей в Інтернеті, які готові прийняти цінні предмети в Steam, а натомість відправити вам гроші на рахунок QIWI. Також потрібно враховувати, що багато посередників при виведенні беруть велику комісію за цю операцію – близько 30-40% від всієї суми виведення.

Використання систем перекладу

Системи переказу – це сайти, які пропонують послуги з виведення грошей зі Steam на рахунки електронних платіжних систем. У тому числі Ви зможете вивести гроші і на QIWI.

Сервис по выводу денег со Steam

У більшості випадків Вам потрібно буде придбати в Стім предметів на певну суму, після чого передати ці предмети користувачеві Steam, який є представником системи з виведення грошей зі Стіма. Можливо, що посередник запропонує купити у нього предмет в Steam за ціною, яка дорівнює сумі переказу – це один з популярних способів передачі грошей в Стиме. У наведеному прикладі всі умови угоди обговорюються по Skype. Після того як предмети будуть передані працівники системи переведуть потрібну суму на ваш рахунок QIWI або видадуть вам її у вигляді квитанції, яку можна активувати в QIWI і отримати гроші на рахунок.

Перевагою систем перекладу є їх велика надійність в порівнянні з посередниками-одинаками. Так як сервісу необхідна хороша репутація для продовження своєї діяльності, обман малоймовірний. До того ж можна подивитися відгуки в інтернеті про роботу обраного сервісу. Якщо багато негативних відгуків, тоді варто звернутися до іншого посередника. Якщо відгуки в основному позитивні, то можна не боятися використовувати даний сервіс.

Деякі системи працюють в напівавтоматичному режимі. Вам достатньо подати заявку, після чого до вас прийде повідомлення зі списком подальших дій. Після того як ви виконаєте необхідні процедури на ваш рахунок QIWI надійдуть грошові кошти.

Тепер поговоримо про переведення через посередника у вигляді окремої людини.

Виведення гроші на Steam через посередника-поодинці

Можна знайти одну людину, яка займається виведенням грошей зі Стіма. Для цього потрібно пошукати відповідні форуми, пов'язані з виведенням грошей зі Steam або просто зі Steam. Після чого відписатися в темі з виведення грошей або написати відповідному посереднику особисте повідомлення на форумі. Також можна звернутися безпосередньо за вказаними ним контактами: Skype, ICQ, електронна пошта і т. п.
Переклад буде здійснено схожим з попереднім чином варіантом. Вам також потрібно буде придбати предмети та передати їх посереднику Steam, після чого ви отримаєте гроші на рахунок QIWI.
В цьому випадку ризик обману збільшується, тому не зайвим буде подивитися відгуки інших користувачів на форумі про співпрацю з даними посередником. Також можете спробувати перевести невелику суму для початку. Якщо все пройде гладко – то можна перевести суму і побільше.

Якщо продавець вас обдурить, то про це варто написати на тому форумі, в якому ви його знайшли. Це дозволить захистити інших відвідувачів форуму від такого недобросовісного посередника. Якщо виведення коштів пройде нормально, то не зайвим буде залишити позитивний відгук про посередника.

Перевагою угоди з посередником у вигляді однієї людини є знижена комісія в порівнянні з попереднім варіантом. Деякі люди згодні перевести гроші на Ваш гаманець Steam, отримавши винагороду у вигляді 10-15% від суми угоди. Але доведеться витратити пристойний час для пошуку подібного вигідного посередника. Якщо час перекладу відіграє важливу роль &8212; то краще скористатися системами перекладу.

Інші способи виведення грошей зі Стіма на QIWI

Можна спробувати попросити друзів або знайомих перевести вам гроші на гаманець QIWI взамін на предмети в Steam. Також друг може продати вам предмет за завищеною ціною, яка дорівнює необхідній сумі. Так як ви знаєте своїх друзів давно, то вони навряд чи обдурять Вас. До того ж ви зможете отримати гроші без комісії, так як друзі не будуть вимагати від вас переплати за висновок.

Ось основні способи виведення грошей зі Steam на QIWI. Якщо ви знаєте інші методи перекладу, то напишіть про це в коментарях.

більше статей на цю тему: