Додавання музики до Steam

В ігровому сервісі Steam крім безлічі функцій є і власний плеєр, що дозволяє слухати музику під час ігор або просто при запуску клієнта. Залежно від потреб користувача він може працювати при запущеній грі або відключатися як тільки ви відкриєте її.

Додаємо музику в Steam

Незважаючи на те, що плеєр в Стім з'явився досить давно, належної оптимізації він як і раніше не отримав. Поки що він не може змагатися по зручності навіть зі стандартним аудіоплеєром Windows, але за рахунок зручного взаємодії з ігровим клієнтом багато користувачів вважають за краще вибрати саме його, а не різні системні медіапрогравачі. Розглянемо процедуру додавання музики в Steam.

 1. Відкрийте &171;Налаштування&187; . Це можна зробити як через вікно вбудованого в клієнт браузера ( &171;Steam&187; > &171;Налаштування&187; ), так і кліком ПКМ по іконці в треї.
 2. Запуск Настроек Steam через трей Windows
 3. Перейдіть на вкладку &171;Музика&187; . Тут ви відразу побачите додану за замовчуванням папку з музикою і три кнопки для управління локальними музичними бібліотеками.
 4. Добавленные папки с музыкой в Steam
 5. Натиснувши на &171; додати & 187; , Ви зможете вибрати будь-яку папку на комп'ютері, де є музика у форматі MP3. Врахуйте, що інші музичні розширення плеєр Стіма не підтримує, і такі файли в його бібліотеці видно не будуть. Спершу вкажіть розділ диска, де зберігається музика, а потім вже через провідник знайдіть потрібну папку.
 6. Куплені через магазин Стим саундтреки до ігор додавати таким чином не треба, просто запустіть сканування стандартної папки &171;\steam\steamapps\music&187; , доданої в музичну бібліотеку плеєра за замовчуванням.

  Проводник для выбора папки с музыкой в Steam
 7. Виділивши папку і натиснувши &171; видалити & 187; , ви приберете її зі списку бібліотеки.
 8. Кнопка &171;сканувати&187; шукає всі треки, що є всередині всіх доданих папок в бібліотеку. Підтримується пошук і по вкладених папках. Перед самим скануванням рекомендуємо зняти галочку з пункту & 171; шукайте саундтреки в папках Steam&187; , якщо ви не хочете слухати OST-музику до ігор Steam. Однак якщо ви цілеспрямовано купували саундтреки разом з іграми і тепер бажаєте їх прослухати, галочку слід залишити.
 9. Процесс сканирования библиотеки в Steam
 10. Далі пропонується налаштувати параметри роботи плеєра: гучність, Автоматична пауза плеєра при запуску гри або вході в голосовий чат, ведення логів сканування і відображення повідомлення з назвою композиції, яка буде програватися.
 11. Настройка параметров работы плеера в Steam
 12. Налаштування закінчена, можете переходити до перегляду своєї аудіобібліотеки. Для цього відкрийте будь-яку сторінку вбудованого браузера, Наведіть курсор на &171;бібліотека&187; і з випав списку виберіть &171;Музика&187; .
 13. Переход в музыкальную библиотеку через браузер клиента в Steam
 14. Зліва буде відображений список всіх альбомів, в кожному з яких знаходяться композиції тих чи інших музикантів.
 15. Добавленные альбомы в музыкальную библиотеку Steam
 16. Для більш зручного відображення можете переключити перегляд на &171; виконавці&187; , вибрати варіант зліва і в основній частині вікна клікнути на &171; відтворити&187; .
 17. Процесс воспроизведения песен в Steam
 18. З'явиться плеєр з піснями і звичайними кнопками управління, розглядати які ми не будемо &8212; в них ви зможете розібратися самостійно.
 19. Окно музыкального плеера в Steam
 20. Як бачите, так слухати музику не дуже-то і зручно, оскільки далеко не у всіх користувачів налаштовані ID3-теги, згідно з якими і відбувається сортування за альбомами, виконавцям. Тим більше досить часто у нас на ПК є пісні &171;поштучно&187;, закінчивши відтворення яких, Стим не перемикається на нового виконавця/альбом. Щоб згладити цей недолік, можете створити плейлист, куди згодом додасте пісні. Зробити це можна по-різному, але найпростіше знайти перший трек для плейлиста і натиснути на кнопку & 171; додати до списку відтворення&187; .
 21. Добавление песни в плейлист в Steam
 22. Далі залишається створити плейлист, задати йому ім'я, і додати в нього всі бажані композиції.
 23. Знайти його потім можна, переключившись через верхню смужку на & 171; плейлисти&187; .
 24. Переключение на раздел Плейлисты в Steam

Виклик плеєра

Часто користувачі слухають музику паралельно з проходженням ігор, тому їм важливо знати, як можна викликати вікно плеєра, щоб, наприклад, швидко переключити трек, змінити гучність або призупинити відтворення. Хтось прослуховує її і під час інших завдань, просто при запущеному клієнті. Зважаючи на це способи виклику вікна будуть відрізнятися.

 • Поза іграми плеєр запускається відповідною кнопкою у вигляді музичної ноти, але тільки якщо у вас відкрито вікно&171; Музика & 187; з розділу &171; бібліотека & 187; .
 • Кнопка вызова плеера через библиотеку в Steam

 • Через просто відкритий браузер клієнта ви можете потрапити в нього, викликавши меню & 171; Вид&187; > & 171; програвач&187; .
 • Вызов плеера через строку меню в Steam
 • Ви можете додати плеєр як елемент панелі завдань, який викликається через правий клік миші по іконці Steam в треї операційної системи.
 • Добавленный плеер для иконки Steam в трее

  Для цього перейдіть до & 171; Налаштування&187; , перейдіть на розділ &171; інтерфейс & 187; і клацніть по кнопці & 171; налаштувати елементи панелі завдань & 187; .

  Изменение элементов панели задач через настройки в Steam

  Виберіть пункт&171; музичний плеєр & 187; і збережіть зміни.

  Включение музыкального проигрывателя для панели задач в Steam
 • Безпосередньо в самій грі досить відкрити оверлей (за замовчуванням це поєднання клавіш Shift + Tab ) і клікнути на &171; Музика & 187; . Це потрібно зробити один раз, згодом плеєр буде відкритим кожен раз, коли ви будете переходити в оверлей і до моменту виходу з гри або ручного закриття вікна з програвачем.
 • Запуск плеера через оверлей во время игры в Steam

  До речі, натиснувши на кнопку & 171; Вся музика & 187; у плеєрі, ви викличете вікно з бібліотекою, звідки можна перемикатися між альбомами, виконавцями, плейлистами.

Переход в библиотеку через оверлей во время игры в Steam

Тепер Ви знаєте, як можна додати власну музику в Steam і прослуховувати її під час ігор і виконання інших дій.

більше статей на цю тему: