усунення проблем з роботою відео в Zoom

Варіант 1: вихідне відео

Трансляція відео з Вашого боку в Zoom може бути недоступна з двох причин, з яких особливу увагу необхідно приділити другий. Зокрема, саме обмеження з боку операційної системи найчастіше стають проблемою, так як розглядається додаток просто не може виявити камеру.

Причина 1: відключена камера

Найбільш очевидною причиною непрацездатності вихідного відео є відключення камери через налаштування Програми за допомогою відповідної кнопки на нижній панелі. Виправити ситуацію можна шляхом натискання кнопки " включити відео» на будь-якій платформі і підтвердивши доступ до пов'язаного компоненту. Так чи інакше, в результаті на екрані відобразиться зображення з камери.

Детальніше: включення камери в Zoom

Почему не работает видео в Зуме_002

Додатково необхідно звернути увагу на можливість примусового призупинення відео з боку Організатора конференції, хоч і без автоматичного режиму, як це реалізовано з мікрофоном. Таким чином, відео може блокуватися адміністратором сеансу зв'язку з тих чи інших причин, що не вийде обійти ні внутрішніми, ні зовнішніми засобами.

Причина 2: сторонні обмеження

Найбільш великою темою є сторонні обмеження, що накладаються на додаток самою операційною системою або пов'язані з неполадками камери. Для початку, якщо вами використовується мобільний пристрій або комп'ютер на Windows 10 і новіше, слід відвідати налаштування конфіденційності і дозволити використання камери всіма або певним додатком.

Детальніше: усунення проблем з працездатністю камери в Zoom

Почему не работает видео в Зуме_001

Якщо зазначена дія ні до чого не привело, необхідно скористатися будь-якою іншою програмою з метою перевірки пристрою і тільки після цього переходити до більш радикальних рішень. В крайньому випадку доведеться замінити камеру, якщо зображення не з'являється ні в одному іншому додатку, або хоча б перевстановити додаток при більш сприятливому результаті.

Варіант 2: Вхідне відео

Блокування вхідного відео в Zoom є досить рідкісною проблемою, так як месенджер в першу чергу забезпечує працездатність функцій, пов'язаних з відео і аудіосигналами. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, найімовірніше проблема криється в неправильній роботі Програми або випадковому включенні однієї з внутрішніх функцій.

Причина 1: блокування вхідного відео

Через вбудовані налаштування камери, доступні всім учасникам конференції без винятків, можна примусово блокувати вхідний відеосигнал, що корисно, наприклад, в разі економії трафіку. Даний варіант буде актуальний тільки в тому випадку, якщо після включення камери на місці фотографії співрозмовника як і раніше відображається статичне зображення.

Комп'ютер

 1. Для деактивації зазначеної опції в настільній версії Zoom відкрийте основне вікно програми, перейдіть на вкладку»Головна" і клікніть по значку із зображенням шестерінки. Подібний розділ можна відкрити безпосередньо під час конференції, вибравши " налаштування відео» у випадаючому меню над пунктом " почати / зупинити відео» .
 2. Почему не работает видео в Зуме_012
 3. Якщо потрібно, вручну перейдіть на вкладку»відео" через меню в лівій частині вікна налаштувань і перегорніть сторінку до самого низу. Тут необхідно зняти зазначену галочку " увімкнути функцію зупинки вхідного відео» .
 4. Почему не работает видео в Зуме_013

  Вручну зберігати нові налаштування не потрібно, всі зміни застосовуються у фоновому режимі. Більш того, якщо параметри редагувалися прямо під час сеансу зв'язку, ви зможете відразу побачити результат.

Мобільний пристрій

 1. Значною відмінністю мобільного додатку від настільної версії Зума є обмеженість налаштувань, що робить неможливим зміну розглянутого параметра поза конференцією. З цієї причини насамперед потрібно підключитися до сеансу зв'язку і тільки після цього переходити до налаштувань програми.
 2. Почему не работает видео в Зуме_003
 3. Розібравшись з підключенням, в правій частині нижньої панелі розгорніть меню»додатково" і перейдіть до розділу " Налаштування конференції» . Щоб деактивувати розглянутий параметр, скористайтеся повзунком " зупинити вхідне відео» .
 4. Почему не работает видео в Зуме_004

  Переконатися в тому, що трансляція відео учасників запрацювала, можна тільки шляхом підключення до конференції з іншими користувачами. Якщо ви заздалегідь увійшли в відповідний канал, зміни вступлять в силу відразу після виходу із зазначеного розділу налаштувань.

Причина 2: збої в роботі Програми

Більш глобальною проблемою, найчастіше поширюється відразу на безліч функцій, є неполадки в роботі месенджера, наприклад, викликані оновленням. Рішенням в даному випадку стане повна перевстановлення програми з видаленням всіх призначених для користувача даних незалежно від пристрою.

Комп'ютер

 1. Основний і універсальний спосіб видалення Зума з комп'ютера, що потрібно зробити в першу чергу, проводиться через розділ " програми та можливості» . Для відкриття даної категорії можна скористатися пунктом в меню, що викликається натисканням правої кнопки миші на значку «Пуск» , або вибрати »Додатки" на головній сторінці системних налаштувань. Почему не работает видео в Зуме_014

  Читайте також: видалення програм з комп'ютера на Windows

 2. Перебуваючи на вказаній вкладці, знайдіть «Zoom» у загальному списку, клікніть лівою кнопкою для вибору і скористайтеся кнопкою " видалити» . Після підтвердження цієї дії програма буде видалена з комп'ютера.
 3. Почему не работает видео в Зуме_015
 4. Для повторної установки клієнта слід перейти на офіційний сайт програми, завантажити і відкрити інсталяційний EXE-файл. У випадку з даними по установка проводиться в повністю автоматичному режимі.

  Детальніше: встановлення Zoom на комп'ютер

 5. Почему не работает видео в Зуме_016

  Якщо ви не хочете завантажувати файл з офіційного сайту і при цьому користуєтеся Windows 10 або 11, можете звернутися до Microsoft Store . В цьому випадку досить буде натискання кнопки »встановити" , тоді як після завершення на робочому столі та в меню «Пуск» з'явиться ярлик для запуску.

Мобільний пристрій

 1. Щоб перевстановити додаток на телефоні, в першу чергу необхідно відвідати настройки, вибрати «Zoom» зі списку встановлених програм і скористатися опцією " видалити» . На деяких смартфонах і, зокрема, Айфонах, видалення можна виконати прямо з домашнього екрану.

  Детальніше: видалення програм з телефону

 2. Почему не работает видео в Зуме_005
 3. Здійснити повторну установку можна з офіційної сторінки в магазині додатків, що безпосередньо залежить від пристрою, але при цьому самі дії практично ідентичні. Потрібно лише перейти за відповідним посиланням і натиснути кнопку із зображенням хмари або написом»встановити" .

  Детальніше: встановлення Zoom на смартфон

 4. Почему не работает видео в Зуме_006
 5. На завершення не можна не згадати особливість смартфонів на платформі Android, які дозволяють видаляти дані про роботу окремих додатків. Якщо ви не хочете проводити повну переустановку, можете для початку спробувати виконати примусову очистку пам'яті через системні налаштування.Почему не работает видео в Зуме_007

  Читайте також: очищення кешу додатків на Android

 6. Тут важливо враховувати, що видалення даних досить часто призводить до більш серйозних проблем, і додаток може в подальшому не запуститися. Як би там не було, перевстановлення повинна допомогти, в тому числі з рішенням першої причини з розділу Інструкції за рахунок автоматичного скидання всіх внутрішніх налаштувань.

більше статей на цю тему: