Показ презентації в Zoom з телефону

Спосіб 1: спільний доступ до екрану

Найбільш простий спосіб показу презентації в Zoom з мобільного пристрою полягає у використанні функції спільного використання екрана. В даному випадку самі матеріали можуть являти собою як окремі файли, відкриті за допомогою інших додатків, так і ресурси в Інтернеті.

Детальніше: увімкнення спільного використання екрана в Zoom з телефону

Как показать презентацию в Зуме с телефона_001

Щоб скористатися зазначеною функцією, слід на нижній панелі офіційного клієнта під час дзвінка натиснути кнопку»поділитися" і у спливаючому вікні вибрати »екран" . Подальші дії безпосередньо залежать від операційної системи пристрою, але, в цілому, зводяться лише до додаткового підтвердження початку мовлення.

Спосіб 2: Показ презентації з файлу

Якщо ви заздалегідь створили презентацію в будь-якому форматі, включаючи популярний PPTX , можна заздалегідь обмежити спільний доступ до екрана певним файлом. Більш того, що особливо актуально для iOS, показ файлу можна виконати безпосередньо з підтримуваного хмарного сховища з усіма супутніми інструментами.

Варіант 1: файли на пристрої

Щоб провести презентацію в Зумі з використанням файлу, доданого на пристрій, можна на вибір скористатися пунктами «Фотографії» , " Документ» або «iCloud Drive» . Перший варіант доступний на всіх смартфонах без винятків, тоді як наступні два безпосередньо пов'язані з операційною системою, будь то Android або iOS, але майже не відрізняються один від одного.

 1. Перебуваючи в конференції з дозволеною демонстрацією або виступаючи в якості організатора, на нижній панелі натисніть центральну кнопку»поділитися" . Після цього у спливаючому вікні необхідно вибрати »фотографії" , якщо ваша презентація являє собою набір звичайних графічних слайдів і розміщена в галереї пристрою. Как показать презентацию в Зуме с телефона_002

  Якщо потрібно, надайте дозвіл на доступ до зображень, і виберіть потрібні для показу файли в правильному порядку. Для продовження використовуйте кнопку»Готово" у нижньому правому куті екрана.

 2. Как показать презентацию в Зуме с телефона_003
 3. Аналогічним чином вибрати можна пункт " Документ» або «iCloud Drive» залежно від пристрою. В даному випадку надається куди більше простору для демонстрації, так як показувати можна файли в багатьох форматах. Как показать презентацию в Зуме с телефона_004

  Для відкриття слід торкнутися іконки потрібного документа і в разі потреби дочекатися завантаження. Якщо вибраний файл підтримується, демонстрація розпочнеться негайно для решти учасників конференції.

 4. Как показать презентацию в Зуме с телефона_005

  Навігація по документу здійснюється шляхом гортання вниз або свайпа вліво, що безпосередньо залежить від різновиду обраного файлу. Крім цього, відразу після початку презентації в лівій нижній частині екрана з'явиться іконка для відображення додаткових інструментів, тоді як завершити показ можна за допомогою кнопки»зупинити" .

Варіант 2: хмарні сервіси

Робота з хмарними сервісами, підтримуваними розглянутим месенджером, трохи відрізняється від попереднього варіанту наявністю декількох додаткових етапів. Однак безпосередньо саме управління презентацією обмежена аналогічними жестами і допоміжними функціями з окремого розділу.

 1. Щоб скористатися хмарою для відкриття файлу презентації, натисніть кнопку»поділитися" на нижній панелі Zoom і виберіть один з представлених сервісів, будь то «Dropbox» , «OneDrive» , «SharePoint» , »Google Диск" або «Box» . Якщо потрібний варіант відсутній в списку, єдине, що можна запропонувати в якості альтернативи – скористатися демонстрацією екрану з першого розділу інструкції.
 2. Как показать презентацию в Зуме с телефона_006
 3. Розібравшись з вибором відповідного сервісу, дочекайтеся переходу на спеціальну сторінку в браузері мобільного пристрою, скористайтеся кнопкою «Connect» і авторизуйтесь на сайті месенджера. Враховуйте, що використовувати потрібно той же аккаунт, в якому раніше була розпочата конференція через офіційний додаток.
 4. Как показать презентацию в Зуме с телефона_007
 5. За бажанням встановіть галочку навпроти єдиного доступного на сторінці пункту, ознайомтеся з умовами прив'язки облікового запису і натисніть «Allow» . Відразу після цього необхідно вибрати один з доданих раніше профілів потрібного Сервісу або авторизуватися за допомогою відповідної форми на веб-сайті і завершити прив'язку.
 6. Как показать презентацию в Зуме с телефона_008
 7. Окремо відзначимо, що в деяких випадках дії можуть незначно відрізнятися. Зокрема, щоб скористатися Dropbox, необхідно виконати авторизацію відразу після переходу.
 8. Как показать презентацию в Зуме с телефона_009
 9. Який би варіант вами не був обраний, в результаті на екрані відобразиться Головна сторінка сервісу з можливістю вибору файлу для презентації. Більш того, після прив'язки зазначені дії повторювати не потрібно, так як відкриватися буде відразу ж потрібний розділ.
 10. Как показать презентацию в Зуме с телефона_010
 11. Для демонстрації вмісту торкніться документа, у спливаючому вікні натисніть «Share screen» і підтвердьте перехід до програми месенджера. Якщо все було зроблено правильно, презентація почнеться з використанням штатного засобу Zoom або обраного сервісу, наприклад, через Google Презентації.
 12. Как показать презентацию в Зуме с телефона_011

  Відображається контент за допомогою вбудованого браузера за прямим посиланням, знайти яку можна на верхній панелі. На жаль, як-небудь редагувати документ під час показу не вийде, але цілком можна скористатися інструментами на сайті Хмари.

Спосіб 3: демонстрація веб-сайту

Останній доступний спосіб проведення презентації в Зумі полягає у використанні вбудованого браузера, що відображає конкретні веб-сайти або файли за прямими посиланнями. Дане рішення цілком можна комбінувати з хмарними сервісами, якщо заздалегідь отримати і згодом вручну вказати посилання на потрібний документ.

 1. Як і у всіх попередніх варіантах, на нижній панелі програми натисніть кнопку»поділитися" і у спливаючому вікні виберіть " URL сайту» . Після цього в окреме текстове поле потрібно ввести посилання в зручному форматі і натиснути »поділитися" .
 2. Как показать презентацию в Зуме с телефона_012
 3. Для сайтів зі стандартною розміткою навігація не відрізняється від браузера і полягає у вільному гортанні і масштабуванні вмісту. Будь-які внутрішні посилання при цьому будуть працювати без обмежень, кожен раз оновлюючи значення в поле URL-адреси.
 4. Как показать презентацию в Зуме с телефона_013
 5. Якщо вам потрібно швидко перемикатися між різними сайтами під час презентації, можете скористатися окремим розділом із закладками. Для цього торкніться позначеного значка на верхній панелі під час демонстрації веб - сайту, натисніть " Додати закладку» , вкажіть бажану назву та підтвердьте " збереження» .
 6. Как показать презентацию в Зуме с телефона_014
 7. В майбутньому швидко перейти на сайт можна буде через той же розділ або вибравши варіант»Закладка" при запуску презентації за допомогою кнопки »поділитися" . На жаль, додати нову закладку в список можна тільки після початку демонстрації.
 8. Как показать презентацию в Зуме с телефона_015

  Враховуйте, що при відкритті файлів за прямими посиланнями або через хмарні сервіси спосіб демонстрації вмісту може значно відрізнятися від веб-сайту. Наочний приклад представлений у другому розділі попереднього способу з використанням Google Презентацій.

Управління презентацією

На окрему увагу заслуговують додаткові інструменти, доступні під час проведення презентації, за винятком випадків демонстрації екрану. Даний набір функцій не вносить будь-яких змін в вихідні файли, але може бути дуже корисний для швидкого виділення окремих ділянок зображення.

Читайте також: Як малювати в Zoom

 1. Виконавши запуск презентації, за замовчуванням в лівому нижньому кутку екрану натисніть зазначену кнопку. Даний значок, так само як і пов'язану панель, можна пересувати в будь-яке місце.
 2. Как показать презентацию в Зуме с телефона_016
 3. За допомогою інструменту " Указка» можна встановити позначку часу на певній ділянці екрана, яку побачить кожен учасник конференції. Щоб приховати поставлену крапку, досить згорнути зазначену панель або вибрати інший інструмент.
 4. Как показать презентацию в Зуме с телефона_017
 5. Пункти «Перо» і «Колір» безпосередньо пов'язані один з одним, так як за допомогою першого можна малювати на екрані тим кольором, який був обраний заздалегідь. На жаль, кількість доступних відтінків сильно обмежена. Как показать презентацию в Зуме с телефона_018

  Якщо двічі торкнутися кнопки «Перо» , можна вибрати режим роботи, будь то класичне «Перо» для малювання або »підсвічування" для більш жирного виділення об'єктів. Аналогічне меню доступно для пункту »Колір" , де розміщені не тільки різні кольори, але і варіанти " товщини лінії» .

 6. Как показать презентацию в Зуме с телефона_019
 7. Щоб позбутися раніше доданого малюнка за допомогою «Пера» або »підсвічування" , можете вибрати «Ластик» і торкнутися потрібного об'єкта. В даному випадку видалення охоплює весь шар, до складу якого входять всі намальовані за один раз лінії.
 8. Как показать презентацию в Зуме с телефона_020

  Створити знімок екрана без робочих інструментів, але з доданими виділеннями, можна за допомогою останньої кнопки " Зберегти» на тій же панелі. Підсумковий файл з'явиться в стандартній галереї смартфона в невисокому дозволі і форматі JPG.

більше статей на цю тему: