Створення конференції в Zoom на різних пристроях

Варіант 1: Комп'ютер

Якщо вами використовується настільна версія Zoom , створити нову конференцію можна відразу трьома способами, кожен з яких буде актуальний при певних обставинах. У той же час результат виявиться ідентичним у всіх випадках.

Спосіб 1: груповий відеодзвінок

З усіх доступних в даний час способів створення конференції найбільш простим є використання відповідної кнопки на головній сторінці розглянутого месенджера. Даний варіант можна задіяти по-різному як для простої підготовки групового чату перед запрошенням інших учасників, так і для перевірки працездатності мікрофона або камери.

 1. Щоб виконати поставлене завдання, відкрийте основне вікно програми, за допомогою верхньої панелі перейдіть на вкладку»Головна" і в блоці зліва скористайтеся кнопкою З говорить підписом " нова конференція» . За необхідності тут також можна відкрити додаткове меню, клікнувши по стрілочці в правому нижньому кутку зазначеного значка.
 2. Как создать конференцию в Zoom_001
 3. За бажанням можете встановити галочку " почати з відео» для автоматичного включення веб-камери під час підключення або " використовувати мій ідентифікатор персональної конференції» , щоб груповий чат був автоматично закріплений за вашим особистим ідентифікатором користувача з метою швидшого запрошення учасників. Крім цього, через список, що випадає при наведенні курсору миші на рядок з особистим номером можна скопіювати або відправити дані, знову ж таки, щоб згодом інші користувачі могли підключитися до чату.
 4. Как создать конференцию в Zoom_002
 5. Після того як ви скористаєтеся згаданої вище кнопкою " нова конференція» , відкриється звичний інтерфейс відеодзвінка з додатковими параметрами. За замовчуванням ви будете єдиним учасником, і тому інших людей доведеться запрошувати самостійно або чекати і схвалювати зворотний запит на підключення.
 6. Как создать конференцию в Zoom_003

  Обидва завдання виконуються через категорію»учасники" на нижній панелі програми або в меню при натисканні значка з трьома крапками, де, в свою чергу, потрібно натиснути «прийняти» навпроти вхідного запрошення або " запросити» у нижньому лівому куті списку. На жаль, влаштувати масову розсилку запрошень або хоча б налаштувати автоматичне схвалення вхідних заявок не вийде.

Спосіб 2: індивідуальний дзвінок

Дзвінки можна здійснювати через Зум не тільки за допомогою зазначеної раніше функції, але і шляхом прямого запрошення певного користувача зі списку контактів. В даному випадку важливо уточнити, що, на відміну від офіційного мобільного додатку, тут таке запрошення не буде відрізнятися від попереднього варіанту в плані запуску конференції, не рахуючи відправки повідомлення співрозмовнику.

Читайте також: запрошення учасників на конференцію в Zoom

 1. Розгорніть головне вікно програми і за допомогою навігаційного меню у верхній частині робочого вікна перейдіть на вкладку»контакти" . Якщо ви раніше не запрошували користувачів в Zoom, зробити це можна прямо на даній сторінці, скориставшись кнопкою «+» у верхній частині лівої колонки, вибравши один з варіантів відправки оповіщення і слідуючи подальшим інструкціям месенджера.
 2. Как создать конференцию в Zoom_004
 3. Завершивши додавання потрібних користувачів, в тій же лівій колонці розгорніть категорію з потрібним контактом і клікніть лівою кнопкою миші по відповідному пункту для відкриття картки. Після цього достатньо буде скористатися кнопкою «конференція» під фотографією профілю і дочекатися підключення до конференції.
 4. Как создать конференцию в Zoom_005
 5. Крім запрошення однієї конкретної людини, здійснити груповий виклик можна за допомогою»каналів" , доступних в окремому розділі на вкладці »Чат" . Як правило, для запрошення відразу всіх учасників буде досить одиночного натискання лівою кнопкою миші по зазначеному значку камери на верхній панелі інструментів. Как создать конференцию в Zoom_006

  Доступна дана можливість тільки при певних обставинах, а саме якщо ви є адміністратором каналу або в " додаткових налаштуваннях» встановлено дозвіл на вільну публікацію. Міняти налаштування може тільки адміністратор каналу, і тому при відсутності зазначеного вище значка, на жаль, виклик здійснити не вийде.

 6. Как создать конференцию в Zoom_007
 7. Який би з варіантів запрошення ви не вибрали, відразу після початку конференції відобразиться основний інтерфейс програми, де поступово будуть з'являтися вибрані люди. При цьому, якщо людина не встиг відповісти на дзвінок, запрошення доведеться відправити повторно або дочекатися вхідної заявки і скористатися кнопкою " прийняти» .
 8. Как создать конференцию в Zoom_008

  Про відмову конкретного користувача від участі можна буде дізнатися за окремим повідомленням, яке, як правило, відображається в правому нижньому кутку робочого столу комп'ютера. Поширюється це тільки на факт відсутності підключення із зазначенням конкретного імені, тоді як дізнатися причину відмови не вийде.

Спосіб 3: Планування конференції

Останній з основних доступних методів створення конференцій у Zoom на комп'ютері-це створення та налаштування конференції з фіксованим ідентифікатором, часом початку та тривалістю. На жаль, повною мірою скористатися функцією вийде тільки при підключенні розширеного тарифного плану, так як в противному випадку будуть діяти обмеження на тривалість і кількість одночасних учасників.

Детальніше: як запланувати конференцію в Zoom на комп'ютері

Как создать конференцию в Zoom_013

Якщо інші розглянуті раніше варіанти конференції вимагають вашої участі або хоча б одного активного користувача, даний дзвінок буде доступний завжди до закінчення виставленого при створенні часу. При цьому єдиним творцем за замовчуванням будете все одно ви, навіть при підключенні значно пізніше інших учасників.

Варіант 2: мобільний пристрій

На мобільних пристроях незалежно від платформи можна створити конференцію в Zoom тими ж способами, що були описані раніше на прикладі комп'ютера, але з деякими змінами через адаптованого під Смартфони інтерфейсу. Таким чином, ви можете скористатися як кнопкою створення нової зустрічі на головній сторінці програми, так і вбудованим засобом планування.

Детальніше: як створити конференцію в Zoom на телефоні

Как создать конференцию в Zoom_015

Так само як і в настільній версії месенджера, саме по собі управління розпочатої конференцією буде ідентично у всіх випадках, надаючи функції на верхній і нижній панелі, а також додаткові настройки. Крім цього, в розпочату будь-яким зручним способом відеозустрічу можна з легкістю додавати нових учасників і видаляти старих, не забуваючи про обмеження в 100 осіб при відсутності розширеного тарифного плану.

більше статей на цю тему: