запис конференції в Zoom

Варіант 1: Комп'ютер

При використанні настільної версії Zoom зберегти конференцію можна в рівній мірі стандартними засобами або скориставшись сторонніми програмами для запису екрану комп'ютера. В обох випадках отриманий буде приблизно ідентичний результат, і тому вибирати потрібно на основі особистих переваг і вимог до додаткових функцій, заздалегідь підготувавши вільне місце на комп'ютері.

Читайте також: Як звільнити місце на комп'ютері

Спосіб 1: стандартні засоби

Запис проведених в Зумі конференцій в даний час не вимагає ніяких додаткових компонентів або підписок і не ставить обмежень в плані тривалості сеансу зв'язку, але в той же час сильно обмежена в плані налаштувань. Більш того, дана можливість буде доступна одночасно всім учасникам і може відслідковуватися за спеціальною міткою в інтерфейсі користувача.

Підготовчі роботи

 1. Кожна конференція на ПК може бути збережена автоматично без інструментів редагування та інших деталей, про які буде розказано далі. Якщо вас такий варіант влаштовує, на головній сторінці відкрийте екран»запланувати" , розгорніть " Розширені параметри» в самому низу і встановіть галочку " автоматично записувати конференцію на локальний комп'ютер» , згодом " збереження» нові значення.
 2. Как записать конференцию в Zoom_008
 3. До більш гнучкої настройки запису бажано заздалегідь відвідати параметри програми, щоб змінити місце збереження готового матеріалу і деякі інші опції. Насамперед для цього потрібно відкрити основне вікно месенджера, перейти на вкладку»Головна" і натиснути кнопку із зображенням шестерінки в правому верхньому куті екрану.
 4. Как записать конференцию в Zoom_001
 5. Через меню в лівій частині вікна перейдіть на сторінку " запис» і в рамках блоку «локальний запис» встановіть відповідні параметри. Особливо увагу варто приділити опції "Зберегти мій запис у" і розташованої поруч кнопці " змінити» , що дозволяє змінювати місце збереження готових відео на комп'ютері.
 6. Как записать конференцию в Zoom_002
 7. Якщо ви хочете зберігати окремі записи в різних папках, найкраще ввімкнути першу в списку функцію для відображення запиту на вибір місця відразу після припинення зйомки. Аналогічно можете встановити галочку поруч з наступною опцією, щоб при збереженні створювалися різні аудіофайли з голосами учасників.
 8. Как записать конференцию в Zoom_003

  Залишилися на сторінці пункти також не варто ігнорувати, хоча ми і не будемо детально зупиняти на описі можливостей. Для розуміння, що робить та чи інша функція зі списку, просто клікніть лівою кнопкою миші по значку зі знаком питання і уважно ознайомтеся зі спливаючою підказкою.

Запис конференції

 1. Нарешті, щоб виконати поставлене завдання, під час активного сеансу зв'язку на посаді організатора на нижній панелі месенджера відкрийте меню»додатково" і скористайтеся опцією " запис цього комп'ютера» . В якості альтернативи можете натиснути стандартне поєднання клавіш «ALT+R» або будь-яке інше, якщо раніше змінювалися пов'язані з цим параметри.
 2. Как записать конференцию в Zoom_004
 3. В результаті в лівому верхньому кутку робочого вікна з'явиться кілька додаткових кнопок, використовувати які можна для тимчасового призупинення або завершення і збереження готового матеріалу. Також кожен з учасників в момент початку зйомки отримає сповіщення, що дана конференція записується і за бажанням можна покинути сеанс натисненням однієї кнопки.
 4. Как записать конференцию в Zoom_005
 5. Після завершення за допомогою відповідної кнопки ознайомитися з підсумковими файлами можна тільки при виході з конференції і очікування обробки. Сам по собі процес підготовки буде відображатися в окремому вікні програми, по завершенні якого з'явиться можливість збереження файлів і відкриття папки з усіма матеріалами.
 6. Как записать конференцию в Zoom_006
 7. Записи голосів підписуються «audio» і зберігаються у форматі «M4A» , тоді як повний сеанс зв'язку можна знайти всередині файлу «video» з розширенням «MP4» . Дозвіл і зміст в даному випадку повністю повторює конференцію, але без додаткових рамок вікон операційної системи.
 8. Как записать конференцию в Zoom_007

  Якщо спочатку в Налаштуваннях було включено поділ аудіодоріжок користувачів за різними файлами, знайти готові матеріали можна буде в папці «Audio Record» , де в назві кожного варіанту фігурує ім'я учасника. Як правило, працює це тільки при автоматичному збереженні.

Спосіб 2: сторонні програми

На сьогоднішній день існує безліч програм для запису екрану комп'ютера, які цілком можна використовувати для захоплення проведеної в Zoom конференції, навіть якщо ви є рядовим учасником. Як приклад нами буде розглянуто тільки один досить гнучкий варіант ПЗ, тоді як з альтернативами можете ознайомитися в інших інструкціях на сайті.

Детальніше: програми для запису екрану на ПК

 1. Щоб зберегти конференцію в Зумі за допомогою FastStone Capture , відкрийте основний інтерфейс програми та натисніть на позначений значок створення нового відео. За бажанням заздалегідь можете поміняти внутрішні настройки, проте це навряд чи поширюється на створення відео.
 2. Как записать конференцию в Zoom_009
 3. У спливаючому вікні»відеозапис" встановіть мітку поруч із пунктом " вікно / об'єкт» , якщо плануєте використовувати месенджер у вікні, або " Весь екран без панелі завдань» , щоб захопити весь екран комп'ютера. Також обов'язково через список, що випадає в категорії " Запис аудіо» встановити " мікрофон + колонки» для захоплення звуку з конференції. Как записать конференцию в Zoom_010

  Додатково можете скористатися кнопкою " опції» , щоб перейти до детальних налаштувань кошти. Тут можна, наприклад, відключити захоплення, підсвічування покажчика і звуки миші, вибрати якість кожної доріжки або поміняти поєднання клавіш.

 4. Как записать конференцию в Zoom_011
 5. Завершивши зміну внутрішніх параметрів і повернувшись до попереднього вікна, натисніть кнопку " запис» і залежно від налаштувань перейдіть до конференції або виберіть певне вікно. Після цього достатньо буде натиснути кнопку «Пуск» , щоб почати запис конференції.
 6. Как записать конференцию в Zoom_012
 7. Управляти захопленням і записом можете за допомогою окремої панелі або гарячих клавіш, за бажанням поставивши паузу або виконавши збереження результату. У другому випадку відразу після натискання кнопки " Зберегти» з'явиться вікно вибору папки.
 8. Как записать конференцию в Zoom_013

  Підсумковий файл завжди зберігається у форматі «WMV» , який буде нескладно відкрити у вбудованому редакторі або будь-який інший відповідній програмі. Головна перевага представленого рішення полягає в досить простому інтерфейсі, але в той же час недоліком може стати мінімальна кількість додаткових інструментів.

Варіант 2: мобільний пристрій

На мобільних пристроях незалежно від платформи в даний час здійснити збереження конференції можна тільки за допомогою стандартних можливостей операційної системи або скориставшись сторонніми додатками. Сам по собі офіційний клієнт Zoom не надає потрібних можливостей для телефону ні в безкоштовній, ні в платній версії аккаунта, і, більш того, не підтримує автоматичний запис для запланованих сеансів зв'язку.

Спосіб 1: системні засоби

З усіх доступних рішень найпростішою є запис екрану телефону під час конференції стандартними засобами Android або iOS, що практично не обмежена за часом і не може відслідковуватися іншими користувачами. Для виконання поставленого завдання на обох платформах потрібні майже ідентичні дії, суть яких зводиться до додавання спеціального ярлика на панель швидкого доступу і подальшого використання функції.

Детальніше: Запис екрану на Samsung , Android і iOS

Как записать конференцию в Zoom_014

Єдиний і, мабуть, головний недолік такого рішення полягає в тому, що не кожен пристрій може захоплювати системні звуки, якими в даному випадку вважаються голоси учасників під час конференції. З цієї причини в підсумковій записи можлива відсутність голосів, чого, на жаль, уникнути не вийде ніякими системними настройками.

Спосіб 2: сторонні програми

Більш універсальним рішенням для телефону на різних платформах можуть стати сторонні додатки, які в багатьох випадках не тільки є кросплатформенними, але і можуть окремо записувати весь екран смартфона або аудіодоріжки. Звичайно ж, для різних цілей, як правило, доведеться використовувати різні програми, одна з яких буде розглянута по ходу інструкції як приклад.

Читайте також: Запис дзвінків на iPhone і Samsung
завантажити V Recorder з Google Play Маркета
завантажити V Recorder з App Store

 1. Якщо вас цікавить запис екрану з усім вмістом, одним з кращих додатків для цього стане V Recorder, доступний для безкоштовного завантаження за наведеними вище посиланнями. Після установки даного засобу бажано заздалегідь відкрити внутрішні»Налаштування" за допомогою значка в правому верхньому куті екрану і поміняти якість на більш високу.
 2. Как записать конференцию в Zoom_015
 3. Розібравшись з підготовкою, почніть конференцію в Зумі будь-яким зручним чином і після цього поверніться в розглянуте додаток, не перериваючи при цьому сеанс зв'язку. Щоб почати запис екрану, в центрі головної сторінки скористайтеся зазначеної кнопкою, у спливаючому вікні підтвердіть захоплення зображення шляхом натискання " почати мовлення» і можете продовжити діалог.
 4. Как записать конференцию в Zoom_016
 5. На різних пристроях діють різні розпізнавальні ознаки успішного початку зйомки, будь то спеціальна іконка в статус барі на Android або червоне підсвічування на iPhone. Припинити запис можна шляхом повторного відкриття розглянутого додатка і натискання кнопки " зупинити запис» .
 6. Как записать конференцию в Zoom_017
 7. Підсумкову запис можна відредагувати за допомогою вбудованого редактора і в кінцевому рахунку зберегти в локальну пам'ять пристрою. Для виконання другого за замовчуванням нічого робити не потрібно, досить буде відвідати розділ»відео" в галереї і ознайомитися з результатом.
 8. Как записать конференцию в Zoom_018

  Як і у випадку зі стандартним засобом запису екрану, в даному випадку можуть бути відсутні системні звуки. Уникнути цього можна тільки на деяких пристроях або шляхом передачі звуку за допомогою мікрофона.

більше статей на цю тему: