увімкнення звуку в Zoom на різних пристроях

Включення вхідних звуків

Спочатку в Zoom для Windows і мобільних пристроїв вхідні звуки програються без будь-яких обмежень, якщо в системі виставлений досить високий рівень гучності і не проводилося зміна налаштувань. Крім цього, не можна забувати про роботу мікрофона на стороні кожного співрозмовника в рамках конференції, так як окремі користувачі самостійно контролюють параметри.

Варіант 1: Комп'ютер

Щоб включити звуки в Зумі, можна скористатися внутрішніми настройками месенджера або загальними параметрами операційної системи. Більше уваги варто приділити саме другого варіанту, так як, на відміну від мобільних платформ, на ПК відтворення звуків обмежується досить легко.

Детальніше: включення звуку в Zoom на комп'ютері

Как включить звук в Зум_008

Якщо представлений в окремій Інструкції порядок дій не принесе результатів, рекомендуємо провести видалення і повторну установку програми, тим самим скинувши будь-які налаштування до значень за замовчуванням. Само собою, це актуально тільки при справній роботі драйверів і пристроїв виведення звуку.

Варіант 2: мобільний пристрій

На смартфонах, так само як і в попередньому випадку, включити звук можна за допомогою стандартних налаштувань конференції, доступних кожному користувачеві, або скориставшись панеллю управління організатора. Найчастіше це потрібно після самостійного зміни параметрів сеансу зв'язку або примусового відключення звуків учасників, тоді як за замовчуванням обмеження відсутні.

Детальніше: включення звуку в Zoom на телефоні

Как включить звук в Зум_010

Крім цілеспрямованого або випадкового використання певних інструментів, звук на мобільному пристрої може бути відсутнім через низький рівень гучності або технічних несправностей. Найчастіше проблеми вирішуються простий перевстановлення програми.

Включення мікрофона

Щоб включити власний мікрофон для передачі звуку іншим учасникам конференції в Зум, як правило, буде достатньо натискання відповідної кнопки на нижній панелі незалежно від використовуваної версії. Крім цього, автоматичну відправку звуків можна задіяти у внутрішніх параметрах програми шляхом деактивації функції «вимкнути звук мого мікрофона» .

Детальніше: увімкнення мікрофона в Zoom на різних пристроях

Как включить звук в Зум_011

На відміну від мобільних платформ, де джерелом може бути тільки фізичний мікрофон, на комп'ютері доступний вибір певного звукозаписного пристрою, в тому числі стереомікшера, захоплюючого і передає будь-які системні звуки. Таким чином, якщо вам потрібно передавати дані безпосередньо з операційної системи, краще заздалегідь подбати про включення відповідного віртуального пристрою і внесення змін в Налаштування.

більше статей на цю тему: