створення малюнків у Zoom для Windows, Android та iOS

У статті будуть розглянуті доступні безпосередньо в Зум інструменти для створення простих малюнків поверх транслюється через сервіс інформації. Якщо ж перед вами стоять завдання формування складного зображення і демонстрації цього процесу іншим користувачам в реальному часі, більш ефективним рішенням буде використання спеціалізованого ПЗ для малювання, а Zoom — як засобу відображення даного процесу в онлайн-конференції, задіявши функцію «демонстрація екрану».

Детальніше:
Графічні редактори для Windows / Android / iOS
як увімкнути спільний доступ до екрана свого пристрою в Zoom

Варіант 1: Windows

Малювати на різних об'єктах з метою підвищення рівня ефективності донесення інформації учасникам онлайн-конференції в Zoom найпростіше через додаток сервісу для ПК . Тут для створення смислової картинки і її демонстрації іншим користувачам системи в режимі реального часу можливо використовувати два підходи.

Спосіб 1: дошка повідомлень

Для формування малюнка на "чистому аркуші" і демонстрації цього процесу в рамках онлайн-конференції слід задіяти доступний в Zoom модуль " дошка повідомлень» .

 1. Увійдіть у вже створену конференцію або ініціюйте формування нового сеансу зв'язку в Зум.
 2. Zoom для Windows запуск программы, вход в существующую или создание новой онлайн-конференции
 3. Наступні дії двоваріантні і залежать від вашої ролі в процесі обміну інформацією:
  • Якщо вам потрібно ініціювати відкриття власної дошки для малювання, натисніть на кнопку " спільний доступ до екрану» на панелі інструментів внизу вікна/екрана програми. Zoom для Windows кнопка Демонстрация экрана в панели управления конференцией

   Далі на вкладці»базові" вікна клацанням миші виділіть область " дошка повідомлень» , і потім клікніть по кнопці " спільний доступ» .

  • Zoom для Windows создание Доски сообщений для рисования и запуск ее демонстрации в конференции
  • При необхідності намалювати що - небудь на створеній іншим учасником конференції дошці,Zoom для Windows окно конференции перед запуском Доски сообщений одним из ее участников

   Після її відображення клацніть " налаштування перегляду» на панелі керування спільним доступом,

   Zoom для Windows Доска сообщений участника конференции - меню Настройки просмотра

   Виберіть»коментувати" у меню, що відкриється.

  • Zoom для Windows переход к рисованию на чужой доске сообщений в конференции
 4. Формування зображення на стала доступною підкладці здійснюється за допомогою об'єднуються відобразилася панеллю малювання коштів:

  Zoom для Windows панель инструментов рисования на Доске сообщений

  • " Форма» &8212; відкриває доступ до меню визначення кольору і товщини ліній малюється в подальшому об'єкта, а також дає можливість вибрати розмір і накреслення шрифту додаються написів. Вибирати зазначені параметри слід перед використанням далі описаних інструментів безпосереднього створення зображення.
  • Zoom для Windows меню Форма в панели инструментов Рисование
  • " Текст» &8212; використовується для додавання в малюнок написів друкованим шрифтом. Клацніть по кнопці виклику інструменту, напишіть текст Zoom для Windows создание надписей на Доске сообщений печатным шрифтом с помощью панели Рисование

   І потім при необхідності перемістіть отриману напис в потрібне місце дошки шляхом перетягування мишею.

  • Zoom для Windows перемещение нарисованного объекта (надписи печатным шрифтом) по доске сообщений
  • " малювати» &8212; викликає панель вибору об'єкта, який потрібно зобразити на дошці. Тут доступні три типи ліній; звичайні і двонаправлені стрілки; прозорі, напівпрозорі, залиті прямокутники і кола (фігури еліптичної форми); а також засіб створення ромбоподібних контурів. Zoom для Windows меню Рисовать (выбор линий и фигур) в панели инструментов для создания изображения на Доске сообщений

   Клацніть по значку потрібного інструменту в меню вибору, Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші в місці дошки, де повинен з'явитися новий об'єкт. Пересуваючи маніпулятор, сформуйте частину малюнка, і потім припиніть вплив на кнопку.

  • Zoom для Windows рисование линий, фигур и стрелок на Доске сообщений в программе
  • " мітка» & 8212; служить для вибору і нанесення на зображення (шляхом кліка мишею в місці, де встановлюється) однієї або декількох Zoom для Windows инструмент для создания меток на формируемом на Доске сообщений рисунке

   Найчастіше виражають емоції міні-картинок.

  • Zoom для Windows нанесенные на русунок на Доске сообщений метки
  • »виберіть" &8212; задіюється, якщо який-небудь об'єкт на зображенні потрібно змінити або доповнити. Клацніть по цій кнопці і потім клацанням миші виберіть частину зображення & 8212; Zoom для Windows Инструмент Выберите на панели Рисование в программе

   Відкриється можливість її редагування та/або переміщення.

  • Zoom для Windows изменение нарисованного на Доске сообщений объекта
  • «Ластик» &8212; застосовується для видалення намальованих об'єктів. Виберіть даний інструмент і потім клікніть по окремій частині малюнка, Zoom для Windows инструмент Ластик в режиме рисования на Доске сообщений

   В результаті чого вона зникне.

  • Zoom для Windows часть рисунка на Доске сообщений стёрта инструментом Ластик
  • Якщо при формуванні малюнка виникне необхідність повернутися на крок назад або скасувати таке рішення скористаєтеся кнопками»скасувати" і «Повтор» відповідно.
  • Zoom для Windows Доска сообщений опции Отменить и Повторить среди доступных в панели Рисование инструментов
  • »відстеження" &8212; служить для вказівки тієї частини зображення, на яку слід звернути увагу спостерігачам. В результаті вибору інструменту всі учасники конференції будуть бачити перетворився в червоне коло Покажчик вашого маніпулятора на демонстрованої їм дошці.
  • Zoom для Windows использование инструмента Отслеживания в режиме рисования на Доске сообщений
  • Щоб видалити всі створені власноруч і / або спостерігачами об'єкти з дошки малювання, задійте кнопку»Очистити" і виберіть відповідну операцію в меню, що відкриється.
  • Zoom для Windows очистка Доски сообщений от своих, чужих или всех рисунков
  • Остання за рахунком кнопка в розглянутій панелі дозволить вам зберегти сформоване під час конференції зображення у вигляді файлу PNG або PDF. Спочатку викличте меню кнопки і виберіть формат,Zoom для Windows выбор формата сохранения созданного на Доске сообщений рисунка

   Потім натисніть " Зберегти» .

  • Zoom для Windows сохранение созданного на Доске сообщений рисунка в файл
 5. Для призупинення демонстрації вироблених вами на дошці дій клацніть по кнопці «Пауза» на панелі інструментів управління конференцією,

  Zoom для Windows приостановка демонстрации процесса рисования на Доске сообщений

  Для відновлення трансляції –»продовжити" .

 6. Zoom для Windows возобновление демонстрации процесса рисования на Доске сообщений
 7. Щоб завершити процес малювання і одночасно роботу з розглянутим модулем програми, клікніть по хрестику в заголовку вікна «Whiteboard – Zoom» .
 8. Zoom для Windows закрытие Доски сообщений и прекращение демонстрации процесса рисования в программе

Спосіб 2: Екран, що демонструється

Крім " дошки повідомлень» , в якості підкладки створюваного в режимі реального часу малюнка в Zoom ви можете використовувати демонстровані іншим користувачам зображення (частини) екрану ПК/ноутбука або вікно будь-якої запущеної програми.

 1. Приєднавшись до існуючого сеансу Зв'язку в Зум або створивши нову конференцію, запустіть " демонстрацію екрану» будь-якого типу.

  Детальніше: увімкнення спільного використання екрана в Zoom для Windows

 2. Zoom для Windows запуск Демонстрации окна приложения в конференции
 3. В панелі з інструментами для управління конференцією натисніть»коментувати" .
 4. Zoom для Windows доступ к возможности рисования на демонстрируемой в конференции части экрана своего ПК
 5. В результаті поверх екрану відобразиться практично така ж панель малювання, як після відкриття вищеописаної " дошки повідомлень» , але з додатковою кнопкою " миша» . Цей елемент служить для переходу від створення зображення поверх демонстрованої в конференції області екрану до управління тим, що відбувається на вашому комп'ютері. В іншому немає ніякої різниці в процесах малювання на " дошці повідомлень» і підкладці у вигляді зображення з екрану вашого ПК – дотримуйтесь запропонованих в пункті № 3 попередньої інструкції з цього матеріалу рекомендацій.
 6. Zoom для Windows Возможности рисования на демонстрируемой другим пользователям части экрана своего ПК

Налаштування доступу

За замовчуванням можливість малювання на створеній Вами в Zoom " дошці повідомлень» і формується режимом " спільний доступ до екрану» зображенні відкрита всім учасникам конференції, але таким доступом можна керувати:

 1. Після запуску трансляції того, що відбувається на вашій " дошці повідомлень» в окремому додатку або комп'ютері в цілому клацніть по кнопці »додатково" на панелі інструментів управління конференцією. Кликнувши «вимкнути коментарі учасників» в меню для створення ситуації, при якій малювати зможете тільки ви.
 2. Zoom для Windows установка запрета рисования другими участниками конференции на Доске сообщений и в режиме Демонстрация экрана

 3. Для активації можливості внесення доповнень і змін в ваш малюнок іншими користувачами Zoom повторіть вищевказане, але в меню виберіть " дозволити учасникам коментувати» .
 4. Zoom для Windows Опция Разрешить участникам комментировать (рисовать) при Демонстрации экрана в программе

Варіант 2: Android

Функція створення зображень у Zoom для Android принципово реалізована так само, як в програмі сервісу для Windows, але в мобільному додатку можливості користувача і ефективність розглянутого процесу в порівнянні з десктопної версією програми дещо обмежені.

Спосіб 1: дошка повідомлень

Якщо кінцевою метою малювання в Зум є швидке створення і демонстрація учасникам конференції графічного начерку, простої схеми і т. п., використовується модуль " дошка повідомлень» :

 1. З екрану вмісту конференції для відкриття дошки-основи ваших майбутніх малюнків є два шляхи:
  • Створення власної дошки повідомлень. Натисніть на кнопку " спільний доступ» на панелі інструментів у нижній частині екрана, а потім виберіть " спільний доступ до дошки повідомлень» у меню, що відкриється.
  • Zoom для Android создание Доски сообщений, переход к рисованию на ней

  • Щоб доповнити сформоване іншими учасниками конференції на " дошці повідомлень» зображення, потрібно лише викликати панель малювання, торкнувшись кнопки »олівець" під областю трансляції зліва. Якщо зазначена кнопка відсутня, доступ до впливу на демонстровану в даний момент дошку закритий ініціатором її створення.
 2. Zoom для Android вызов панели инструментов для рисования на чужой доске сообщений
 3. Інструменти створення зображень на &171;дошці повідомлень & 187; В Zoom для Android об'єднані викликається кнопкою &171;олівець&187; панеллю коментування, а робота з ними здійснюється таким чином:
  • По-перше, рекомендується активувати " інтелектуальне розпізнавання» &8212; це дозволить без особливих зусиль створювати рівні лінії і чіткі геометричні фігури. Торкніться трьох точок внизу праворуч екрану, активуйте відповідний зазначеної опції перемикач в меню.
  • Zoom для Android активация опции Интеллектуальное распознавание перед рисованием на демонстрируемых в конференции объектах
  • Виберіть колір майбутніх ліній малюнка, тапнув по елементу у вигляді гуртка з переліку інструментів внизу екрану.
  • Zoom для Android выбор цвета для линий создаваемых на Доске сообщений рисунков
  • Визначте товщину ліній &8212; четверта за рахунком кнопка в панелі інструментів.
  • Zoom для Android выбор толщины наносимых на Доску сообщений линий рисунка
  • Торкнувшись,» підсвітити " значок»олівець" . Потім створіть малюнок, рухаючи пальцем по екрану девайса.
  • Zoom для Android процесс рисования на своей Доске сообщений в конференции
  • Для усунення виниклих в процесі створення графічних об'єктів помилок Використовуйте кнопки у вигляді вигнутих стрілок вгорі екрану –»скасувати" і " повторити» .
  • Zoom для Android кнопки Отменить и Повторить в режиме рисования на Доске сообщений
  • При необхідності видалити той чи інший намальований і не пов'язаний з іншими об'єкт тапніте «Ластик» а потім торкніться знищуваної частини зображення.
  • Zoom для Android Использование инструмента Ластик при рисовании на Доске сообщений
  • Для повного очищення " дошки повідомлень» від своїх, чужих або всіх малюнків, натисніть на " кошик» , потім виберіть відповідну дію у меню, яке відкриється.
  • Zoom для Android удаление своих, чужих или всех рисунков с Доски сообщений
  • Створене під час конференції зображення можна зберегти в пам'яті девайса. Для цього торкніться трьох крапок у нижньому лівому куті екрана, у меню, що з'явиться, виберіть «зберегти в альбом» .
  • Zoom для Android сохранение созданного на Доске сообщений рисунка в память смартфона
 4. Для завершення роботи з " дошкою повідомлень» і її закриття натисніть »НАЗАД" в системному меню Android-девайса або задійте відповідний цьому елементу управління жест. Потім тапніте по червоній кнопці з хрестиком " зупинити спільне мовлення» внизу екрана Zoom.
 5. Zoom для Android прекращение рисования на доске сообщений и ее закрытие

Спосіб 2: спільний доступ до екрану

Крім вищеописаного створення зображень на «чистому аркуші», за допомогою Зум для Андроїд можливо малювати як би поверх демонструє ту чи іншу програму екрану власного пристрою і одночасно транслювати виходить картинку В конференцію.

 1. Запустіть показ того, що відбувається на вашому мобільному девайсі іншим користувачам, скориставшись функцією Zoom під назвою " спільний доступ до екрану» .

  Детальніше: демонстрація екрану свого девайса в Zoom для Android

 2. Zoom для Android запуск демонстрации экрана своего девайса в конференции

 3. Домігшись відображення на екрані девайса картинки, поверх якої Ви будете малювати, викличте панель управління демонстрацією і тапніте в ній»коментар" .
 4. Zoom для Android вызов панели комментирования (рисования) в режиме Демонстрация экрана
 5. В результаті внизу екрану відобразиться блок із засобами для вирішення даної задачі:
  • Виберіть відтінок і товщину майбутніх ліній малюнка в викликається натисканням на кнопку «Колір» меню.
  • Zoom для Android выбор цвета и толщины линий создаваемого на демонстрации экрана рисунка
  • Для безпосереднього малювання поверх екрану в Zoom доступно всього лише два інструменти: «Перо» &8212; створюються лінії обраних заздалегідь кольору і товщини, Zoom для Android рисование поверх демонстрируемого в конференции экрана - инструмент Перо

   І»підсвічування" &8212; наносяться напівпрозорі мазки.

  • Zoom для Android инструмент Подсветка в режиме рисования поверх демонстрируемого в конференции экрана девайса
  • Щоб стерти останній створений «Пером» або »підсвічуванням" об'єктів з малюнка, натисніть »скасувати" , а повернути стерте на місце – «Повтор» .
  • Zoom для Android кнопки Отменить и Повторить в панели рисования на Демонстрируемом экране девайса
  • Для видалення всіх намальованих протягом трансляції того, що відбувається на девайсі елементів тапніте»Очистити" .
  • Zoom для Android удаление созданных в режиме демонстрации экрана рисунков
 6. З метою завершення процедури малювання і виклику панелі управління демонстрацією екрану, торкніться «вимкнути коментар» , а для припинення трансляції того, що відбувається на своєму девайсі &8212; &171;зупинити спільне використання&187; .
 7. Zoom для Android завершение рисования поверх демонстрируемого в конференции экрана, остановка трансляции

Спосіб 3: Фото, документи, веб-сторінки

Крім вищеописаного, в якості «підкладки» для демонстрованого в Зум малюнка, можна використовувати будь-які доступні з вашого мобільного девайса зображення і PDF-документи, а також вміст веб-сайтів.

 1. Натисніть " спільний доступ» в панелі управління мовленням в конференції.
 2. Zoom для Android Переход к выбору типа загружаемого в приложение объекта для Совместного использования во время конференции

 3. Далі, з відобразився меню в залежності від типу завантажується в додаток інформації:
  • Відкрийте файл. Для цього натисніть на пункт меню»Фото" у випадку із зображеннями або «Документ» , якщо плануєте демонструвати PDF. Перемістіться в сховище і по шляху, де міститься файл для демонстрації, натисніть на його найменування.
  • Zoom для Android Загрузка фото или PDF-документа в приложение с целью демонстрации другим пользователям
  • Для переходу до відображення в Zoom вмісту інтернет-сайтів і потім малювання поверх нього тапніте " URL сайту» . Введіть адресу веб-ресурсу в поле віконця, що відкрився, натисніть " спільний доступ» .
  • Zoom для Android переход к демонстрации веб-страницы в конференции
 4. Виконавши підготовку основи малюнка, торкніться круглої кнопки»олівець" внизу ліворуч. В результаті стане доступною панель з інструментами, за допомогою яких доступно нанесення малюнка поверх демонстрованого в конференції об'єкта.
 5. Zoom для Android рисование поверх загруженных в приложение фото, документов и веб-страниц

Налаштування доступу

У деяких ситуаціях потрібно заборонити доступ учасників конференції до малювання на ваших &171;дошках повідомлень & 187; або інших демонстрованих в рамках сеансу картинках. Це здійснюється наступним чином:

 1. Запустивши трансляцію, в рамках якої можна малювати, натисніть &171;Детальніше&187; на панелі інструментів внизу виберіть &171;Налаштування конференції & 187; у меню, що відкриється.
 2. Zoom для Android переход в Настройки конференции из режима демонстрации доски сообщений, экрана или др. объектов

 3. Деактивуйте опцію & 171; залишити коментар&187; у списку, а потім поверніться до трансляції, натиснувши &171;закрити & 187; вгорі ліворуч.
 4. Zoom для Android установка запрета рисовать на демонстрируемых в конференции объектах

Варіант 3: iOS

В якості виступаючих підкладкою створюваних вами за допомогою Zoom для iPhone і відображаються у інших учасників конференцій малюнків можуть служити «чужі» дошки повідомлень і демонстровані іншими користувачами екрани пристроїв; фотографії та PDF-документи з пам'яті девайса і хмарних сховищ; вміст веб-сайтів.

Спосіб 1: фотографії, документи, веб-сторінки

Наявна в Zoom для iOS функція»поділитися" (аналог " спільного використання» в інших варіантах клієнта) дозволяє завантажувати в програму файли різних типів і відкривати в ній веб-сторінки, а потім використовувати вказане в якості основи для демонстрованих іншим користувачам малюнків.

 1. Увійдіть у існуючу конференцію або ініціюйте створення нового сеансу зв'язку. Натиснути»поділитися" в розташованій внизу екрану панелі.
 2. Zoom для iPhone вход в конференцию, вызов функции Поделиться

 3. В відобразиться меню, в залежності від типу завантажуваних в програму зум даних:
  • Щоб завантажити в Зум зображення, натисніть «фотографії» . Далі знайдіть мініатюру цільової картинки в «галереї» iPhone, тапом встановіть позначку в займаній нею області і натисніть »Готово" внизу праворуч.
  • Zoom для iPhone загрузка фото из памяти девайса в программу для демонстрации другим пользователям
  • C метою використання в Zoom заздалегідь поміщеного в хмару документа PDF відкрийте одне з доступних в програмі віддалених сховищ, перейдіть по шляху розташування файлу і торкніться його найменування.
  • Zoom для iPhone загрузка PDF-документа из облака в программу для демонстрации другим пользователям
  • З метою початку демонстрації в конференції будь-якого веб-ресурсу і потім малювання поверх його вмісту натисніть " URL сайту» . Далі введіть адресу сторінки в поле віконця, тапніте " спільний доступ» .
  • Zoom для iPhone запуск показа содержимого веб-сайта в программе
 4. Після відображення підкладки і по готовності до створення на ній малюнка натисніть на розташовану нижче зліва круглу кнопку»олівець" .
 5. Zoom для iPhone Вызов панели рисования в режиме демонстрации файлов и веб-страниц

 6. За допомогою відобразилася панелі засобів малювання:
  • Відкривши натисканням на кнопку «Колір» меню, визначте товщину і забарвлення створюваних надалі ліній.
  • Zoom для iPhone выбор цвета и толщины линий создаваемого поверх демонстрации файлов рисунка
  • Дотиком виберіть «Перо» , щоб намалювати звичайні лінії, Zoom для iPhone рисование в программе с помощью инструмента Перо

   Або»підсвічування" & 8212; напівпрозорі.

  • Zoom для iPhone рисование в с помощью инструмента Подсветка
  • Сформуйте картинку, рухаючи пальцем по екрану iPhone в займаної зображенням-підкладкою області. Щоб стерти той чи інший об'єкт, тапом «підсвітите» «Ластик» а потім торкніться видаленої частини малюнка.
  • Zoom для iPhone использование Ластика при рисовании поверх демонстрации
 7. Для закриття панелі малювання натисніть на крайню зліва в ній кнопку»олівець" . Щоб зупинити демонстрацію закрученого в програму об'єкта, торкніться червоної кнопки з хрестиком в нижньому доці засобів управління конференцією.
 8. Zoom для iPhone закрытие панели рисования, завершение демонстрации объекта

Спосіб 2: дошки повідомлень та екрани пристроїв

З певних причин виклик власної &171;дошки повідомлень&187; , а також можливість малювання на демонстрованому користувачам Zoom екрані свого iPhone в iOS-версії Програми не передбачені. При цьому ви можете створювати зображення на показуваних іншими учасниками конференції об'єктах зазначеного типу.

 1. Коли в конференції відобразиться створена іншим учасником сеансу зв'язку " дошка повідомлень» або екран, який він демонструє, торкніться області з цим зображенням. Для переходу до малювання натисніть на круглу кнопку »олівець" під зображенням дошки або екрану зліва.
 2. Zoom для iPhone открытие панелей инструментов для доступа к комментированию рисованием чужих демонстраций

 3. В результаті відкриється панель малювання, &8212; використовуйте представлені в ній інструменти описаними в пункті №4 з попередньої в цій статті інструкції методами.
 4. Zoom для iPhone рисование на чужой Доске сообщений

Налаштування доступу

Щоб заборонити або дозволити іншим учасникам коментувати демонстровані вами через Zoom для iOS об'єкти шляхом малювання на них, виконайте наступне:

 1. Запустіть трансляцію будь-якого об'єкта. Сховайте панель малювання, якщо вона відображається. Натиснути &171;Детальніше&187; внизу праворуч, виберіть &171;Налаштування конференції & 187; у меню, що відкриється.
 2. Zoom для iPhone переход в Настройки конференции из режима рисования в программе

 3. Торкнувшись опції &171;залишити коментар&187; у відображеному переліку, встановіть відповідний їй перемикач у відповідне положення: &171;вимкнено&187; & 8212; малювати можете тільки ви, & 171; Включено&187; &8212; додавати графічні позначки можуть всі користувачі. Для повернення в конференцію тапніте &171;Готово&187; вгорі праворуч.
 4. Zoom для iPhone отключения возможности рисования на демонстрируемых объектах другими участниками конференции

більше статей на цю тему: