відкликаємо електронні листи

При випадковій відправці листів з Електронної Пошти іноді може знадобитися їх відкликати, тим самим запобігши прочитання вмісту одержувачем. Зробити це можна лише при дотриманні певних умов, і в рамках даної статті ми детально розповімо про це.

Відкликаємо листи

На сьогоднішній день розглянута можливість доступна тільки на одному поштовому сервісі, якщо не брати до уваги програму Microsoft Outlook . Скористатися нею можна в пошті Gmail , що належить компанії Google. При цьому функцію потрібно попередньо активувати через параметри поштової скриньки.

 1. Перебуваючи в папці»Вхідні" , клікніть в правому верхньому куті по іконці із зображенням шестерінки і виберіть пункт «Налаштування» .
 2. Переход к настройкам на сайте почты Gmail
 3. Далі необхідно перейти на вкладку «Загальні» і знайти на сторінці блок " скасування відправки» .
 4. Переход к пункту Отмена отправки на сайте почты Gmail
 5. За допомогою розташованого тут списку виберіть час, протягом якого лист буде затримано на етапі відправки. Саме це значення дозволить вам відкликати його після випадкової відправки.
 6. Время задержки отправки на сайте почты Gmail
 7. Прокрутіть сторінку нижче та натисніть кнопку " Зберегти зміни» .
 8. Сохранение новых настроек на сайте почты Gmail
 9. Надалі відкликати відправлене повідомлення можна буде обмежений час шляхом клацання по посиланню»скасувати" , що з'являється в окремому блоці відразу після натискання кнопки »надіслати" . Возможность отмены отправки на сайте почты Gmail

  Про успішне завершення процедури ви дізнаєтеся з того ж блоку в лівій нижній частині сторінки, після чого автоматично закрита форма повідомлення також буде відновлена.

 10. Успешная отмена отправки на сайте почты Gmail

  Цей процес не повинен викликати якихось проблем, так як правильно налаштувавши затримку і вчасно зреагувавши на необхідність скасування відправки, ви зможете перервати будь-яку пересилку.

Висновок

Якщо Ви користуєтеся поштою Gmail, то з легкістю зможете контролювати відправку або пересилання листів іншим користувачам, за необхідності відкликаючи їх назад. Будь-які інші сервіси в даний час не дозволяють перервати відправку. Єдиним оптимальним варіантом буде використання Microsoft Outlook з попередньою активацією даної можливості і підключенням потрібних ящиків, про що ми раніше розповідали на нашому сайті.

Детальніше: як відкликати пошту в програмі Outlook

більше статей на цю тему: