Вихід з різних поштових скриньок

При використанні будь-якого поштової скриньки рано чи пізно з'являється необхідність виходу, наприклад, з метою переходу на інший аккаунт. Про цю процедуру в рамках найбільш популярних поштових сервісів ми розповімо в сьогоднішній статті.

Вихід з поштової скриньки

Незалежно від використовуваного ящика процедура виходу практично не відрізняється від аналогічних дій на інших ресурсах. Через це буде досить дізнатися, як вийти з одного аккаунта, щоб не було проблем з будь-якими іншими поштовими сервісами.

Gmail

На сьогоднішній день поштову скриньку Gmail є найбільш зручним у використанні за рахунок інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу і високій швидкості роботи. Для виходу з нього можна провести очищення історії використовуваного інтернет-браузера або скористатися кнопкою»вийти" в спеціальному блоці, що відкривається при натисканні по фотографії профілю. Детально всі необхідні дії нами були описані в іншій Інструкції за посиланням нижче.

Переход к выходу из электронной почты Gmail

Детальніше: Як вийти з пошти Gmail

Mail.ru

Серед російських інтернет-користувачів великою популярністю володіє Пошта Mail.ru, тісно пов'язана з іншими сервісами цієї компанії. В цьому випадку можна також скористатися функцією очищення історії відвідувань в браузері або клікнути по спеціальній кнопці.

 1. На верхній панелі в правій частині вікна браузера клікніть по посиланню»вийти" .
 2. Переход к Выходу из электронной почты Mail.ru
 3. Покинути ящик також можна через відключення аккаунта. Для цього розгорніть блок, натиснувши на посилання з вашою адресою електронної пошти.Переход к отключению аккаунта электронной почты Mail.ru

  Тут, навпроти профілю, який ви хочете залишити, натисніть»вийти" . В обох варіантах у вас вийде покинути обліковий запис.

 4. Отключение аккаунта электронной почты Mail.ru
 5. Якщо вам необов'язково виходити з аккаунта, але потрібно його змінити, можете клікнути по посиланню " додати поштову скриньку» . Переход к добавлению аккаунта почты Mail.ru

  Після цього буде потрібно ввести дані від іншого облікового запису і натиснути»вхід" .

  Читайте також: як увійти в пошту Mail.ru

 6. Добавление дополнительной электронной почты Mail.ru
 7. В якості альтернативи можете провести очищення історії веб-браузера, домігшись в результаті точно такого ж результату.

  Детальніше: очищення історії в Google Chrome , Яндекс.Браузері , Opera , Mozilla Firefox , Internet Explorer

 8. Очистка истории в интернет-обозревателе Google Chrome

Після виходу Ви автоматично покинете не тільки пошту, але і аккаунт в інших сервісах Mail.ru.

Яндекс. Пошта

Поштова скринька Яндекс, точно так само, як і Mail.ru, дуже актуальний у російських користувачів за рахунок стабільної роботи і зв'язку з іншими не менш корисними сервісами. Вийти з нього можна декількома способами, кожен з яких був нами згаданий в окремій статті на сайті. Необхідні дії в такій ситуації багато в чому схожі з поштою Gmail.

Переход к выходу из Яндекс.Почты

Детальніше: Як вийти з Яндекс.Пошта

Рамблер / пошта

В плані оформлення Rambler/пошта не поступається своїм конкурентам, але незважаючи на Зручний інтерфейс і відмінну швидкість роботи, не користується такою популярністю, як вище розглянуті ресурси. При цьому процедура виходу аналогічна з Яндекс і Gmail.

 1. Клацніть лівою кнопкою миші аватар профілю у верхньому правому куті сторінки.
 2. Переход к выходу из электронной почты Rambler
 3. З представленого списку необхідно вибрати пункт»вийти" . Процесс выхода из электронной почты Rambler

  Після цього ви будете перенаправлені на стартову сторінку поштового сервісу, звідки можна буде знову виконати авторизацію.

 4. Успешный выход из электронной почты Rambler
 5. Крім цього не забувайте про можливість очищення історії відвідувань інтернет-оглядача, яка дозволить автоматично вийти не тільки з пошти, але і будь-яких інших акаунтів на сайтах в мережі.
 6. Возможность очистки истории посещений в браузере

Як бачимо, покинути пошту незалежно від сервісу можна практично ідентичним чином.

Висновок

Незважаючи на кількість розглянутих сервісів, зробити вихід на більшості інших ресурсів можна аналогічним чином. Ми завершуємо цю статтю і в разі необхідності пропонуємо звертатися до нас в коментарях з питаннями по темі.

більше статей на цю тему: