Підключення Sony PlayStation Portable до Wi-Fi

как подключить psp к wi-fi
Одним з нововведень приставки PSP стала можливість її підключення до Wi-Fi як для мультиплеєра в іграх, так і для виходу в інтернет. Далі ми хочемо познайомити вас з процедурою підключення до бездротової мережі на цій приставці, а також причинами, за якими з ці можуть виникнути проблеми.

Підключення PSP до Wi-Fi

Сама по собі процедура бездротового підключення досить проста.

 1. Увімкніть бездротовий модуль важелем на верхньому торці приставки – включеним вважається праве положення.Включение переключателя WLAN для подключения к PSP к сети Wi-Fi

  У варіанті PSP Go і моделях 1000 перемикач знаходиться на лівому торці, поруч з індикаторами активності.

 2. Другое положение переключателя WLAN для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 3. Потім в інтерфейсі XMB перейдіть до»Налаштування" - " налаштування мережі» .
 4. Открыть настройки сети для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 5. З'явиться вікно вибору режимів. " спеціальний» на даний момент неактуальний, тому вибираємо »режим інфраструктури" .
 6. Выбрать режим соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 7. Якщо консоль раніше підключалася до Вай-Фай і зараз знаходиться в зоні його дії, виберіть відповідну позицію і натисніть «хрест» для підключення до неї і закінчуйте процедуру. Якщо підключаєтеся вперше, виберіть " нове з'єднання» .
 8. Установка нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 9. Доступні три варіанти підключення –»сканування" , «введення вручну» і »автоматично" . Варианты соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi

  Детальніше про кожного:

  • »сканування" - приставка автоматично знаходить і відображає список сумісних мереж;
  • Сканирование соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi
  • «введення вручну» - всі параметри створюваного підключення (ідентифікатор SSID, тип шифрування, пароль) знадобиться ввести самостійно;
  • »автоматично" - цей режим для СНД неактуальний.

  Зосередимося на варіанті»сканування" , так як елементи введення вручну присутні і в цьому режимі.

 10. Після вибору мережі Вам потрібно буде перевірити правильність записаного ідентифікатора.
 11. Ввод данных соединения вручную для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 12. Далі виберіть тип шифрування.

  Зверніть увагу! PSP не працює з сучасним варіантом WPA2!

  Безопасность соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi

  Введіть пароль – вибір текстового рядка відкриє вікно набору тексту.

  Пароль нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi

  Перемикати режими клавіатури можна клавішею SELECT , навігація по полю відображена на скріншоті.

 13. Окно ввода пароля нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 14. Тепер знову має бути вибір, на цей раз режим введення адрес.Параметры адреса нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi

  Варіант «простий» означає налаштування всіх параметрів в автоматичному режимі, тоді як " спеціальний» має на увазі прописування всієї необхідної інформації (IP-адреси, DNS, підмережі та іншого) самим Користувачем. Першого варіанту досить в більшості випадків.

 15. Ручная настройка адреса нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 16. Після внесення всіх змін перевірте, чи правильно введені необхідні дані.Проверка введённых настроек нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi

  Натисніть»хрест" для збереження параметрів.

 17. Сохранение настроек нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi
 18. Далі має бути перевірка з'єднання, виберіть відповідний пункт.Проверка нового соединения для подключения к PSP к сети Wi-Fi

  Після підключення відкрийте вбудований браузер, який знаходиться в пунктах «мережа» - «Веб-браузер» . Введіть адресу будь-якого не-HTTPS сайту і почекайте, поки прогрузиться сторінка.

  Работа с браузером после подключения к PSP к сети Wi-Fi

  На жаль, але на момент написання цієї статті (жовтень 2019) вбудований в приставку браузер малопридатний для використання, так як багато сертифікати безпеки безнадійно застаріли, а також відсутня підтримка HTTPS. Втім, є варіант з установкою емулятора Java MIDP і використанням програми Opera Mini for Java, однак це питання варто розглянути в окремому матеріалі.

Чому PSP не підключається до Wi-Fi

На одному або декількох етапах підключення до бездротової мережі користувач може зіткнутися з проблемами. Далі ми представимо покрокове керівництво по їх усуненню.

 1. Якщо ви не можете знайти перемикач WLAN на корпусі вашої приставки, швидше за все це модель E1000 Street – в цій бюджетній версії ПСП підтримки бездротових підключень до Інтернету немає.
 2. Приставка PSP E1000, на которой невозможно подключиться к сети Wi-Fi
 3. Якщо приставка не може знайти вашу мережу, перевірте налаштування роутера – швидше за все, він працює в режимі, який не підтримується адаптером консолі. Встановлений в PlayStation Portable модуль здатний працювати тільки за стандартом 802.11 b і з шифруванням WPA1 aes або TKIP. Для вирішення проблеми спробуйте переключити стандарт в інтерфейсі настройки роутера або змінити тип шифрування на WEP.

  Увага! шифрування WEP небезпечно, тому використовуйте його на свій страх і ризик!

  Детальніше: приклад настройки роутера

 4. Якщо Wi-Fi розпізнається, встановлено правильно, але з підключенням виникають проблеми, першим кроком є перевірка неправильного пароля. Для цього повторіть кроки 1-3 з основної інструкції, потім виділіть проблемне з'єднання та натисніть «трикутник» . У меню виберіть пункт " змінити» . Открыть меню для проверки ввода пароля подключения к PSP к сети Wi-Fi

  Далі виберіть " введення вручну» і прокрутіть Параметри до пункту "Ключ WPA" / »ключ WEP" і заново введіть необхідний параметр, На цей раз уважніше.

 5. Друга причина, по якій PSP не може підключитися до правильно налаштованої мережі – не працює або відключений DHCP-сервер. Як правило, це теж налаштовується на роутері.
 6. Якщо жодне з вищенаведених дій не здобуло результату, поломка швидше за все апаратна і консоль доведеться віддати в ремонт.

Висновок

Тепер вам відомо, як потрібно підключатися до Wi-Fi на приставці PSP, і що робити, якщо вона не підключається до бездротового інтернету. Наостанок відзначимо, що робити це варто тільки для мультиплеєра, оскільки Інтернет-браузинг на цій консолі дуже незручний.

більше статей на цю тему: