додатки для пожвавлення фото на iPhone

Avatarify

Додаток Avatarify в даний час є одним з найбільш популярних і затребуваних засобів для пожвавлення фото на різних платформах, включаючи iPhone. Вже при першому запуску можна ознайомитися з результатом обробки зображень вбудованими інструментами, тоді як сама по собі програма ділиться всього на три вкладки в залежності від способу анімування і не вимагає реєстрації.

Приложения для оживления фото на Айфон_001

На головній сторінці «пісні» можна вибрати один з численних шаблонів, розділених за великою кількістю категорій і включають автоматичне пожвавлення фото відповідно до обраної композицією. У свою чергу, на вкладці «Live-режим» можна скористатися розумною камерою, що зчитує ваші рухи і повторює на обраній фотографії за аналогією з деякими фільтрами з соцмереж.

Приложения для оживления фото на Айфон_002

Скористатися редактором для самостійного редагування в даному випадку не вийде, можна лише перед збереженням зробити поліпшення якості за допомогою алгоритмів на основі штучного інтелекту. Підсумкове зображенням при цьому, так чи інакше, буде збережено в форматі відео, але цілком може бути конвертовано в гифку для публікації в Інтернеті.

Приложения для оживления фото на Айфон_003

Розташовані на окремій вкладці «Налаштування» у випадку з цим додатком не представляють ніякої цінності і обмежені всього двома пунктами, в числі яких " додавання пісень» і «Maximum Quality» . Варто також враховувати недоліки у вигляді платної і досить дорогий підписки, що не обмежує роботу вбудованого AI, але не дозволяє зберігати файли на пристрій без водяного знака.

Завантажити Avatarify з AppStore

Mimic

Більш вузькоспеціалізоване додаток Mimic дозволяє оживляти фото, знову ж таки, шляхом застосування розумних фільтрів, що визначають обличчя людей і синхронізують руху відповідно до музикою. Тут всього доступно три вкладки, що включають «Songs» з музичною бібліотекою, «Search» із вбудованою системою пошуку медіатеки та «My Profile» з інформацією про збережені раніше треки і не тільки.

Приложения для оживления фото на Айфон_004

На свій розсуд фото можна як створити прямо через цей додаток, так і вибрати готовий матеріал з галереї, при цьому не забуваючи, що програма підтримує виключно особи людей. Після обробки файл можна буде з легкістю зберегти на пристрій, але з деякими обмеженнями по частині формату і водяного знака.

Приложения для оживления фото на Айфон_005

В цілому, програма непогано справляється з покладеними завданнями, якщо вам потрібно за допомогою штучного інтелекту створити анімацію виконання музики. На жаль, недоліки тут ідентичні більшості аналогів і зводяться до наявності платної підписки, яка рекламою і водяними знаками перешкоджає не тільки збереженню, але і блокує доступ до деяких шаблонів.

Завантажити Mimic з AppStore

StoryZ

Одне з кращих і куди більш гнучких додатків для пожвавлення Фото на Айфоне є StoryZ, що надає безліч інструментів для самостійної настройки анімації. В даному випадку, що рекомендується враховувати заздалегідь, можна пройти невелике навчання по використанню вбудованих можливостей, щоб уникнути більшості труднощів у подальшій роботі.

Приложения для оживления фото на Айфон_006

На стартовій вкладці Програми, як правило, розміщується стрічка з найбільш популярними або останніми роботами інших користувачів, тоді як для участі в обговореннях і створення власних публікацій необхідна авторизація. У той же час, якщо вас цікавить тільки редактор, даний етап є необов'язковим і може бути пропущений перед натисканням кнопки «+» .

Приложения для оживления фото на Айфон_007

В процесі редагування доведеться вибрати один з режимів роботи в залежності від вимог до результату, знайти відповідне зображення в галереї і лише після цього за допомогою інструментів внести потрібні зміни. Залишається після підготовки файлу збереження, на відміну від більшості аналогів, пропонує максимальну варіативність якості і форматів, будь то»відео" , GIF або жива фотографія.

Приложения для оживления фото на Айфон_008

При роботі з даним додатком через особливості різних режимів, як правило, може знадобитися багаторазова обробка одного і того ж файлу, що можна віднести до недоліків, так само як і відсутність AI-ефектів. До того ж, далеко не всі можливості в програмі є безкоштовними – для розблокування підвищеної якості і деяких інструментів, знову ж таки, необхідна платна підписка.

Завантажити StoryZ з AppStore

PixaMotion

Додаток PixaMotion практично ідентично попередньому варіанту в плані можливостей і дозволяє вручну створювати живі фотографії за допомогою спеціальних інструментів. На основній вкладці можна вибрати один з доступних режимів роботи і згодом вказати зображення, яке необхідно обробити, тоді як саме по собі зміна проводиться з розділу»анімувати" на нижній панелі.

Приложения для оживления фото на Айфон_009

Крім зазначеного розділу, в редакторі передбачено кілька додаткових вкладок для швидкого і, що більш важливо, автоматичної зміни певних деталей на кшталт неба або накладення ефекту дощу. І хоча самі ефекти можна масштабувати і переміщати в рамках вихідної фотографії, на жаль, комбінувати фільтри між собою не вийде.

Приложения для оживления фото на Айфон_010

Збереження готової роботи в даному випадку можливо в одному з трьох форматів і якості аж до 4К з використанням алгоритмів збільшення якості, якщо вихідний файл має меншу роздільну здатність. При цьому далеко не всі можливості доступні на безкоштовній основі – багато включено в платну підписку, в тому числі деякі фільтри і параметри збереження результату на пристрій.

Завантажте PixaMotion з AppStore

Motionleap

Ще однією програмою для Айфона, здатної оживити фото, є Motionleap, яка, як і раніше представлені аналоги, дозволяє додавати ефекти вручну або автоматично. У цьому випадку головний екран програми, по суті, є основним редактором, де можна перемикатися між різними режимами і в якості тесту змінювати підготовлене за замовчуванням зображення.

Приложения для оживления фото на Айфон_011

Власну фотографію завжди можна додати в проект за допомогою верхньої панелі, згодом використовуючи всі ті ж інструменти в нижній області екрану. Тут можна як вручну задати напрямні і анімовану область, так і скористатися наборами пресетів, розташування і розмір яких може змінюватися в разі потреби.

Приложения для оживления фото на Айфон_012

Перед збереженням вийшла роботи в галерею смартфона можна вибрати формат запису і якість, в той час як будь-які інші настройки тут просто відсутні. На жаль, для доступу до кращих варіантів доведеться заплатити за PRO-версію, тарифи якої мають на увазі разовий, хоча і досить великий платіж з урахуванням будь-яких оновлень бібліотеки фільтрів.

Завантажити Motionleap з AppStore

Werble

Останнє і вельми мінімалістичне додаток для пожвавлення фото на iPhone, яке ми розглянемо, Werble, надає набір анімованих фільтрів, ніяк не впливають на початковий стан фотографій. При першому запуску можна завантажити кілька стартових пакетів, тоді як для переходу до редактора і вибору графіки необхідно просто торкнутися нижньої центральної кнопки.

Приложения для оживления фото на Айфон_013

Будь-яких допоміжних налаштувань для обраних фільтрів не передбачено. Більш того, отримати нові пакети можна виняткове з внутрішнього магазину в основному на платній основі, що є значним мінусом додатки.

Приложения для оживления фото на Айфон_014

Незважаючи на відмічені недоліки, на відміну від аналогів, тут доступно безліч параметрів у внутрішніх Налаштуваннях. За необхідності можете задіяти автоматичне збереження готових робіт в iCloud, вибрати стандартне дозволу для редактора, що впливає на оптимізацію, позбутися від водяного знака, включити " експертний режим» , а також ознайомитися з довідковою інформацією.

Завантажити Werble з AppStore

більше статей на цю тему: