програми, що дозволяють русифікувати програми

Процес розробки додатків & 8212; це дуже дорогий і трудомісткий процес, і на розробку однієї програми може знадобитися багато сил, грошей і часу. Саме тому дуже часто програмісти забувають локалізувати програми на російську. Але завдяки програмам, які представлені в цьому списку, русифікувати програми тепер не складає труднощів.

Програмами для перекладу програм можуть бути не спеціально створеними для цього інструментами, а самими звичайними &171;злодіями ресурсів&187;, якщо вони вміють змінювати ресурси, а не тільки отримувати до них допуск. У цьому списку більшість програм не розроблялося для локалізації, однак, за допомогою них це зробити можливо.

PE Explorer

Главное окно PE Explorer для Программы для русификации программ

Ця програма є одним з найпотужніших способів отримати доступ до ресурсів програми. У ній дуже широкий функціонал, і отримує вона &171;пропуск&187; практично в усі частини програми, що дозволяє переводити, навіть неперекладне. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і можливість розпізнати вірус ще до запуску програм робить її ще більш привабливою.

Завантажити pe Explorer

Resource Hacker

Главное окно Resource Hacker для Программы для русификации программ

Resource Hacker злегка нагадує pe Explorer, хоча б по функціоналу. Завдяки цій програмі теж можна отримати доступ до багатьох ресурсів, тим самим перевести більше фраз і слів. Крім того, в ній можна писати власні скрипти, які потім можна ставити прямо в програму, як окремий ресурс (можливо так віруси і потрапляють в програми).

Завантажити Resource Hacker

LikeRusXP

Главное окно LikeRusXP для Программы для русификации программ

LikeRusXP розроблявся спеціально для перекладу програм, на відміну від трьох попередніх програм. У ній немає великого набору функцій, як в Multilizer, але є вбудовані перекладачі і навіть власні глосарії, які можна доповнювати. Однак, ця програма для русифікації програм Безкоштовна лише деякий час.

Завантажити LikeRusXP

Multilizer

Главное окно Multilizer для Программы для русификации программ

На даний момент, це самий потужна програма для перекладу програм на російську мову. На відміну від Resource Hacker і подібних &171;злодіїв ресурсів&187;, вона отримує доступ якраз до тих, які необхідно або можливо перевести. Має кілька імпортерів, серед яких і &171;google-translate&187;. Завдяки імпортерам можна організувати автопереклад, або зайняти перекладом кожного рядка вручну.

Урок: русифікація програм за допомогою Multilizer

Завантажити Multilizer

Список цих програм був складений спеціально для тих, хто ніяк не може вивчити іноземну мову, адже тепер у вас є можливість самому перевести практично будь-яку Програму. Найбільш підходящим, але і найдорожчим інструментом для цього є Multilizer, хоча, комусь може сподобатися і інша програма. А може Ви користуєтеся програмами для локалізації, яких немає в цьому списку?

більше статей на цю тему: