найкращі програми для накладання відео на відео

Коли необхідно з'єднати кілька відео в одне, варто скористатися відповідними програмами для роботи з відео. Таких програм створено пристойну кількість. Деякі з них прості у використанні, але страждають через брак функцій. Інші мають широкі можливості, але можуть бути складними для новачка.

У статті представлені кращі програми для з'єднання відео.


За допомогою представлених нижче програм ви зможете без особливих проблем об'єднати два і більше відеофайлу в один. Крім цього більшість рішень володіють додатковими функціями, які можуть вам стати в нагоді.

Відеомайстер

Внешний вид программы ВидеоМАСТЕР

Відеомайстер – це якісний конвертер відео. Програма здатна на багато що: склеювання декількох відео, Обрізка відео, накладення ефектів і тексту, поліпшення якості відеофайлу і т. п.

Можна сказати, що Відеомайстер є повноцінним редактором відео. При цьому програма володіє простим інтерфейсом, в якому розбереться навіть малознайомий з комп'ютерами людина. Результативній роботі з програмою також сприяє російська Мова інтерфейсу.

Недоліком Відеомайстер є платність програми. Пробний період становить 10 днів.

Завантажити програму Відеомайстер

Урок: Як з'єднати кілька відео в одне програмою Відеомайстер

Sony Vegas Pro

Интерфейс Sony Vegas Pro

Соні Вегас – це професійний відеоредактор. Володіючи великою кількістю функцій по роботі з відео, Sony Vegas в той же час дуже доброзичливий з новачками. Це найпростіше додаток серед відеоредакторів такого рівня.

Тому Sony Vegas отримав велику популярність. Серед можливостей програми варто відзначити обрізку відео, з'єднання відео, накладення субтитрів, ефектів, застосування маски, роботу зі звуковими доріжками і т. п.

Можна сказати, що Соні Вегас – одна з кращих програм по роботі з відео на сьогоднішній день.

Мінусом програми є відсутність необмеженої безкоштовної версії. Програму можна безкоштовно випробувати протягом місяця з моменту першого запуску.

Завантажити програму Sony Vegas Pro

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro - скачать Адобе Премьере Про

Adobe Premiere Pro також є професійним рішенням для редагування відео. Але в цілому працювати в цій програмі складніше, ніж в Соні Вегас. З іншого боку в Adobe Premiere Pro доступні ефекти більш високої якості і ряд унікальних функцій.

Програма цілком підійде і для простого з'єднання декількох відео в одне.

У мінуси програми, як і в попередніх випадках, можна записати відсутність безкоштовної версії.

Завантажити програму Adobe Premiere Pro

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker - скачать Виндовс Мови Мейкер

Якщо вам потрібен максимально простий відеоредактор, то спробуйте програму Windows Movie Maker. Ця програма має всі можливості для базової роботи з відео. Ви зможете обрізати відео, об'єднати кілька відеофайлів, додати текст і т. п.

Програма доступна безкоштовно на Windows XP і Vista. На більш сучасних операційних системах додаток замінено на кіностудію Windows Live. Але є версія Мови Мейкер і для нових ОС від Віндовс, правда вона може працювати нестабільно.

Завантажити програму Windows Movie Maker

Кіностудія Windows Live

Киностудия Windows Live скачать бесплатно

Ця програма є оновленою версією Windows Movie Maker. В основному програма аналогічна своїй попередниці. Змінам піддався тільки зовнішній вигляд програми.

В іншому кіностудія Windows Live залишилася простою програмою для редагування відео. Додаток поставляється разом з ОС Windows 7 і 10 версій. Якщо ви використовуєте одну з цих систем, то перейдіть до меню «Пуск» &8212; програма вже повинна бути там.

Завантажити програму кіностудія Windows Live

Pinnacle Studio

Pinnacle Studio - скачать бесплатно Пинакл Студио

Pinnacle Studio – це відеоредактор, який за своєю концепцією багато в чому схожий з Соні Вегас. Це така ж зручна програма, якою можуть користуватися як людина, вперше працює з відео, так і професіонал в області монтажу відео. Першому сподобається простота і легкість, з якою можна приступити до роботи. Професіонала порадує велике число функцій Програми.

Склеювання декількох відео в одне – це одна з безлічі інших функцій Програми. Виконання цієї дії не займе у вас більше хвилини – досить закинути відеофайли на шкалу часу і зберегти підсумковий файл.

Програма платна. Пробний період - 30 днів.

Завантажити програму Pinnacle Studio

VirtualDub

VirtualDub - скачать бесплатно Виртуал Дуб

Віртуал Дуб – безкоштовний редактор відео, що володіє великою кількістю функцій. Додаток володіє повним набором якісного відеоредактора: обрізка і склеювання відео, кадрування, накладення ефектів, додавання аудіодоріжок.

Крім цього програма здатна записувати відео з робочого столу і має можливість пакетної обробки відразу декількох відео.

Основними перевагами є безкоштовність і відсутність необхідності встановлювати програму. До недоліків відноситься складний інтерфейс-щоб розібратися в програмі буде потрібно деякий час.

Завантажити програму VirtualDub

Avidemux

Avidemux - скачать бесплатно Авидемукс

Avidemux – це ще одна невелика безкоштовна програма для роботи з відео. Вона схожа на VirtualDub, але з нею легше працювати. За допомогою Avidemux ви зможете обрізати відео, накласти різні фільтри на зображення, додати до відео додаткову аудіодоріжку.

Підійде Avidemux і в якості програми для з'єднання декількох відео в одне.

Завантажити програму Avidemux

Наведені в цій статті програми відмінно впораються із завданням склеювання декількох відеофайлів в один. Якщо ви знаєте про ще якихось програмах для з'єднання відео-пишіть в коментарях.

більше статей на цю тему: