усунення помилки "неможливо виконати запит" в Adobe Photoshop

Спосіб 1: налаштування продуктивності

При роботі в програмі Adobe Photoshop іноді можуть виникати різного роду помилки, що починаються з рядка «неможливо виконати запит» . І хоча варіантів такої проблеми дуже багато, включаючи " стався програмний збій» , «помилка диска» або " невідомий маркер виявлено» , рішення практично завжди зводяться до одних і тих же дій, в першу чергу пов'язаних з настройками продуктивності.

Читайте також: правильне налаштування Adobe Photoshop

 1. Щоб позбутися від розглянутої проблеми, на верхній панелі Фотошопа розгорніть список «редагування» , перейдіть до розділу »Налаштування" і відкрийте »продуктивність" . Також можете скористатися поєднанням клавіш «CTRL+K» і вже через меню в новому вікні перейти до потрібних параметрів.
 2. Переход к настройкам производительности в Adobe Photoshop
 3. Перебуваючи на зазначеній вище вкладці, в блоці " використання пам'яті» змініть значення " зайнято під Photoshop» відповідно до рекомендацій з рядка " оптимальний діапазон» , але при цьому враховуйте, що занадто високе значення може привести до інших проблем. Як правило, для стабільної роботи софта з великими файлами буде досить від 5 до 6 Гб оперативної пам'яті.
 4. Изменение параметров производительности в Adobe Photoshop
 5. Якщо помилка " неможливо виконати запит» виникає під час відкриття будь-яких файлів, що особливо відноситься до зображень з камери, може Допомога Зміна параметрів Camera Raw. Для цього перейдіть на вкладку " Обробка файлів» через навігаційне меню і в блоці »Сумісність файлів" скористайтеся кнопкою " Налаштування Camera Raw» . Переход к настройкам Camera Raw в Adobe Photoshop

  Тут на вкладці " Обробка файлів» встановіть параметри так само, як представлено на скріншоті нижче. Після цього виконайте збереження за допомогою кнопки «ОК» , перезапустіть Photoshop і перевірте проблемний документ.

 6. Изменение параметров обработки файлов в Adobe Photoshop
 7. У деяких випадках причиною помилки може виступати нестача вільного простору на комп'ютері. Виправити це досить легко за допомогою параметрів " робочих дисків» в налаштуваннях програми, керуючись іншою нашою інструкцією.

  Детальніше: усунення проблем з нестачею місця в Adobe Photoshop

 8. Пример настройки рабочих дисков в Adobe Photoshop

Зверніть увагу, що якщо на вашому комп'ютері занадто мало оперативної пам'яті, найкраще зробити модернізацію, а також скористатися файлом підкачки. Крім того, повинен допомогти перехід на більш ранню версію ПО, вимогам якого відповідає ваше залізо.

Спосіб 2: Зміна параметрів файлу

Найчастіше при правильних Налаштуваннях продуктивності та обробки файлів помилка " неможливо виконати запит» виникає під час збереження документів, незалежно від розширення. Пов'язано це з неправильними параметрами дозволу, зміна яких, швидше за все, стане рішенням практично без шкоди для зображення.

 1. На верхній панелі програми відкрийте розділ " зображення» і виберіть " Розмір зображення» . В якості альтернативи можна скористатися стандартною комбінацією клавіш «CTR+SHIFT+I» .
 2. Переход к настройкам размера изображения в Adobe Photoshop
 3. Змініть значення в текстовому полі " дозвіл» таким чином, щоб воно було менше встановленого спочатку. При цьому враховуйте, що занадто низький параметр може сильно зіпсувати якість зображення. Изменение разрешения изображения в Adobe Photoshop

  Виконавши дану дію, закрийте вікно за допомогою кнопки «ОК» на нижній панелі. Можете спробувати зробити збереження стандартним чином.

 4. Процесс сохранения файла в Adobe Photoshop

Обов'язково намагайтеся комбінувати різні варіанти даного параметра, особливо якщо кількість оперативної пам'яті в Налаштуваннях продуктивності сильно обмежена. За необхідності скасувати всі внесені зміни можна шляхом одночасного натискання клавіш «CTRL+Z» або через меню »редагування" .

Спосіб 3: Скидання налаштувань

У разі відсутності результатів після виконання вищеописаних дій причиною розглянутої помилки може бути пошкодження важливих файлів програми, в тому числі відповідають за конфігурацію. Щоб позбутися від проблеми, для початку варто зробити відкат налаштувань до початкового стану за допомогою внутрішніх параметрів.

 1. Перебуваючи в Adobe Photoshop, відкрийте список «редагування» і виберіть пункт »Основні" . Сюди ж можна перейти за допомогою поєднання клавіш «CTRL+K» .
 2. Переход к основным настройкам в Adobe Photoshop
 3. Клацніть лівою кнопкою миші на кнопці " скидання установок при виході» і у спливаючому вікні натисніть «ОК» . Після цього можете закрити програму через меню " Файл» або хрестик в правому верхньому куті і зробити повторне відкриття з подальшою перевіркою раніше непрацюючих можливостей.
 4. Процесс сброса параметров через настройки в Adobe Photoshop

При успішному усуненні проблеми, можете сміливо використовувати Фотошоп, не побоюючись за працездатність і редагуючи скинуті раніше параметри на свій розсуд.

Спосіб 4: перевстановлення програми

Якщо Скидання налаштувань Photoshop не приніс бажаних результатів, швидше за все, причиною помилки " неможливо виконати запит» є пошкодження основних файлів. В такому випадку єдиним рішенням буде повне видалення і повторна установка софта з використанням не тільки стандартних засобів операційної системи, але і допоміжного по начебто CCleaner , автоматично очищає диск від минулої версії і видаляє непотрібні ключі реєстру.

Детальніше: Правильне видалення і встановлення Adobe Photoshop на ПК

Процесс удаления Adobe Photoshop через Программы и компоненты

Буває і таке, що проблему викликає не сама програма, а використовувана система, з тих чи інших причин блокуючи доступ до робочих файлів. При появі помилки спробуйте клікнути правою кнопкою миші по ярлику програми і вибрати " Запуск від імені адміністратора» .

Возможность запуска Adobe Photoshop от имени администратора

В якості останнього рішення варто також відзначити видалення софта з локального диска «C» і установку на будь-який інший не системним розділ. Це ж можна зробити відразу після першої спроби переустановлення.

Процесс установки Adobe Photoshop на компьютер

По ходу інструкції нами були розглянуті способи виключно для офіційної версії фотошопу, завантаженої і оновленої з веб-сайту компанії Adobe. У цьому ж може полягати і рішення, так як різні репаки не завжди працюють належним чином.

більше статей на цю тему: