накладання шарів один на одного в Adobe Photoshop

Как наложить слой на слой в Фотошопе

В Adobe Photoshop шари відіграють важливу роль, дозволяючи поєднувати об'єкти між собою та застосовувати різні ефекти за допомогою режимів змішування. При цьому під час роботи з даною програмою спочатку часто можуть виникати питання по реалізації найпростіших завдань на зразок накладання шарів один на одного.

  1. Для того щоб поставити один шар над іншим, необхідно на відповідній панелі клікнути по об'єкту і з затиснутою лівою кнопкою миші перетягнути вище за списком. Якщо на зображенні немає обмежень, переміщення відбудеться без будь-яких помилок.
  2. Процесс перемещения слоя в Adobe Photoshop
  3. Під час спроби накладення фонового шару на будь-який інший цілком можна зіткнутися з помилкою через те, що переміщення було заблоковано. Вирішити цю проблему можна просто виділивши потрібний шар зі списку і на верхній панелі клацнувши по кнопці " закріпити положення» , тим самим деактивувавши функцію.
  4. Пример закрепленного слоя в Adobe Photoshop
  5. Крім переміщення, в програмі передбачено велику кількість режимів накладення шарів, доступних через спеціальне меню і по суті є основним способом суміщення.Использование различных эффектов наложения в Adobe Photoshop

    Самі по собі шари також забезпечують масу налаштувань, пов'язаних з деякими іншими інструментами Photoshop. Саме за рахунок комбінація всіх цих можливостей і створюються якісні роботи.

    Детальніше: робота з шарами в Adobe Photoshop

більше статей на цю тему: