Аналоги Adobe Photoshop

Аналоги Adobe Photoshop
Фотошоп & 8212; це платна програма, яка має масу можливостей і здатна стати для початківців дизайнерів відмінним помічником. Однак це не єдина програма, є й інші аналоги, які прості і зручні у використанні. Для порівняння з Фотошопом можна розглянути не менш функціональні програми, зрозуміти, в чому їх переваги і недоліки. Якщо розглядати всі функції фотошопу, то, мабуть, не можна відшукати стовідсоткову заміну, і все ж пропонуємо ознайомитися з ними ближче.

GIMP

Логотип Gimp

Візьмемо, наприклад, GIMP. Ця програма вважається найбільш зручною у використанні. З її допомогою можна отримувати якісні зображення абсолютно безкоштовно. В арсеналі програми є багато потрібних і досить потужних інструментів. Для роботи передбачені різноманітні платформи, плюс до всього багатомовний інтерфейс. Ще одним плюсом є наявність в редакторі модульної сітки, тому з теоретичної точки зору є можливість проявити свої здібності в малюванні сайтів.

Завантажити GIMP

Paint.NET

Логотип Paint. NET

Paint. NET є вільно поширюваним графічним редактором, який здатний підтримувати багатошарову роботу. В наявності є різні спецефекти і багато потрібних і простих у використанні інструментів. У разі виникнення труднощів, ви завжди можете звернутися за допомогою в інтернет-співтовариство. Paint. NET відноситься до безкоштовних аналогам, з його допомогою можна працювати тільки в системі Windows.

Завантажити Paint.NET

Canva Photo Editor

Логотип Canva Photo Editor

Canva Photo Editor також використовується для редагування зображень та фотографій. Основними його перевагами є зміна розміру, додавання фільтрів та налаштування контрасту всього за кілька секунд. Щоб приступити до роботи не потрібно завантаження і реєстрації.

Перейти до Сервісу Canva Photo Editor

Sumo Paint

Логотип SumoPaint

Sumo Paint &8212; це редактор, який має можливості ретушування фотознімків. З його допомогою можна створювати логотипи та банери, а також використовувати цифровий живопис. У комплект входить набір стандартних інструментів, і цей аналог є безкоштовним. Для роботи не потрібна спеціальна установка і реєстрація. Скористатися редактором можна підключившись до будь-якого браузеру, який підтримує Flash.

Перейдіть до служби Sumo Paint

Зрозуміло, жоден з аналогів фотошопу не може стати 100% заміною прототипу, але, безсумнівно, деякі з них можуть стати заміною базових функцій, необхідних для роботи. Для цього зовсім не обов'язково витрачати свої заощадження, достатньо лише скористатися одним з аналогів. Вибрати підходящий варіант ви можете виходячи зі своїх уподобань і рівня професіоналізму.

більше статей на цю тему: