корисні плагіни для Adobe Photoshop CS6

Полезные плагины для Фотошопа CS6
Використання спеціальних доповнень-плагінів дозволяє значно спростити і прискорити роботу в Фотошопі. Одні плагіни дозволяють швидше виконувати однотипні дії, інші додають різні ефекти або мають інші допоміжні функції.

Розглянемо кілька безкоштовних корисних плагінів для Photoshop CS6.

HEXY

Даний плагін дозволяє швидко отримати HEX і RGB коди кольорів. Працює в зв'язці з інструментом «піпетка». При кліці по якому-небудь кольору, плагін поміщає код в буфер обміну, після чого дані можна внести в файл стилів або інший документ.

HEXY

Підтримка даного плагіна припинена.

Size Marks

Size Marks автоматично створює розмірну мітку з прямокутного виділення. Крім того, мітка поміщається на новий напівпрозорий фон і допомагає в роботі дизайнера, дозволяючи визначати розміри елементів без зайвих маніпуляцій і розрахунків.

Size Marks

Завантажити плагін

PICTURA

Дуже корисний плагін, який дає можливість шукати, завантажувати і вставляти картинки в документ. Все відбувається прямо в робочому просторі фотошопу.

PICTURA

Підтримка даного плагіна припинена.

DDS

Розробка компанії Nvidia. DDS плагін для Photoshop CS6 дозволяє відкривати і редагувати текстури ігор у форматі DDS.

DDS

Завантажити плагін

VELOSITEY

Ще один плагін для веб дизайнерів. До його складу входить безліч шаблонів і стандартних сіток (grid). Вбудовані модулі дозволяють швидко створювати повторювані елементи сторінок.

VELOSITEY

Завантажити плагін

LOREM IPSUM GENERATOR

Так званий «генератор риби». Риба-безглуздий текст для заповнення параграфів на створюваних макетах веб сторінок. Є аналогом онлайн генераторів "риби", але працює прямо в Фотошопі.

LOREM IPSUM GENERATOR

Підтримка даного плагіна припинена.

Це лише крапля в морі плагінів для Фотошоп CS6. Кожен знайде для себе необхідний набір доповнень, який дозволить підвищити зручність і швидкість роботи в улюбленій програмі.

більше статей на цю тему: