Як дізнатися версію Microsoft Word

Зверніть увагу! якщо під запитом "версія" ви маєте на увазі умовний Рік випуску програми Word або пакет Microsoft Office (2003, 2007, 2010, 2013, 2016, 2019, 2021) Або варіант підписки (365), можете відразу переходити до запропонованих далі " Способам» . Якщо ж потрібно дізнатися версію продукту як номер збірки, виконайте наступні дії.

 1. Відкрийте Ворд і перейдіть в меню " Файл» (в актуальних версіях програма за замовчуванням запускається саме в цікавому нас вікні). Как узнать версию Ворд_002

  Примітка: у версіях Word до 2010 замість зазначеної вкладки потрібно натиснути на кнопку, виконану у вигляді старого логотипу Office.

 2. Как узнать версию Ворд_022
 3. Клікніть по розділу «обліковий запис» , розташованому на навігаційній панелі зліва.
 4. Как узнать версию Ворд_003
 5. Ознайомтеся з інформацією в блоці " Деталі продукту» . Безпосередньо версія буде вказана в самому низу, в категорії " Про програму Word» .
 6. Как узнать версию Ворд_004

  Якщо ж клікнути по однойменній плитці, відкриється інформаційне вікно з більш детальними (і відрізняються) відомостями, в тому числі про ліцензійному ключі продукту. До слова, вказаний в дужках тут номер версії також можна буде дізнатися і декількома іншими із запропонованих далі способів.

  Как узнать версию Ворд_005

Спосіб 1: вітальне вікно

Відразу після відкриття текстового документа і/або запуску Word, але ще до того, як буде відображений основний інтерфейс, на екрані комп'ютера з'явиться невелике вікно з назвою і версією офісного додатка.

Как узнать версию Ворд-021

Однак якщо вами використовується актуальна версія пакету з довгостроковою підтримкою (LTSC &8212; Long-Term Servicing Channel), що цікавлять нас відомості можуть не відображатися.

Как узнать версию Ворд_001

Спосіб 2: Меню «Пуск»

У Віндовс 10 і попередніх їй версіях операційної системи від Майкрософт версію програми Ворд і / або пакету офіс можна дізнатися через меню «Пуск» &8212; необхідні відомості будуть вказані відразу за найменуванням.

Как узнать версию Ворд_021

Спосіб 3:»Параметри"

Отримати відповідь на озвучений в заголовку цієї статті питання можна і в основному засобі настройки операційної системи. Для цього:

 1. Сполучення клавіш «Win+I» або за допомогою меню «Пуск» запустіть «Параметри» .
 2. Как узнать версию Ворд_006
 3. Перейдіть до розділу»Додатки" .
 4. Как узнать версию Ворд_007
 5. Розгорніть підрозділ " програми та можливості» .
 6. Как узнать версию Ворд_008
 7. Далі знайдіть в списку встановлених або додаток «Word» , або пакет «Microsoft Office» (залежить від типу продукту).
 8. Как узнать версию Ворд_009
 9. Рік випуску або варіант підписки буде вказано в кінці назви, а під ним & 8212; номер версії, аналогічний такому у вікні &171;Про програму Word&187; , згаданому у вступній частині статті.
 10. Как узнать версию Ворд_010

Спосіб 4 « " Програми та функції»

Дії, аналогічні вищеописаним, а значить, що забезпечують той же результат, можна виконати і в кілька застарілою, але все ще часто затребуваною " панелі управління» .

 1. За допомогою доступного на панелі завдань меню пошуку або будь-яким іншим зручним способом відкрийте " Панель управління» .
 2. Как узнать версию Ворд_011
 3. Для зручності змініть меню перегляду на «Категорія» , після чого клікніть по посиланню " видалення програми» , розташованої в блоці »програми" .
 4. Как узнать версию Ворд_012
 5. У переліку встановленого програмного забезпечення знайдіть Word або Microsoft Office-як і у випадку з»Параметри" операційної системи, номер основної версії буде вказано в кінці назви.
 6. Как узнать версию Ворд_013

  В даному вікні також є окрема колонка " версія» , де відображаються ті ж відомості, що і у вікні " Про програму Word» , продемонстрованому в останньому кроці запропонованої на початку статті інструкції.

  Как узнать версию Ворд_014

Спосіб 5: Консоль

Дізнатися версію Microsoft Word дозволяє спеціальна консольна команда, причому вводити її можна як в класичну " командний рядок» , так і в «PowerShell» або «Термінал» . У прикладі далі ми скористаємося саме останнім.

 1. Запустіть кращий варіант консолі, вказавши її назву в пошуку або скориставшись для цього меню «Пуск» (його основним або додатковим розділом). Как узнать версию Ворд_016

  Читайте також: як відкрити&171; командний рядок & 187; / &171; Термінал & 187; у Windows

 2. Скопіюйте та вставте вказану нижче команду, після чого натисніть «Enter» для її виконання.

  Reg query "HKEY_CLASSES_ROOT\Word.Application\CurVer"

 3. Как узнать версию Ворд_017
 4. Виходячи зі значення, зазначеного в кінці отриманої у вигляді відповіді рядка, визначте версію програми:
  Значення Версія Office
  11 Office 2003
  12 Office 2007
  14 Office 2010
  15 Office 2013
  16 Office 2016, 2019, 2021 або Microsoft Office 365
 5. Как узнать версию Ворд_018

  На жаль, останнє значення є найменш інформативним по частині конкретики, так як одне число використовується в якості позначення відразу чотирьох різних версій. В даному випадку для отримання більш детальних відомостей потрібно скористатися будь-яким з інших запропонованих раніше в статті способів.

Спосіб 6: Папка на диску

Очевидно, що у Ворд і пакета Майкрософт Офіс в цілому є свій каталог на системному диску, який створюється відразу після установки. За найменуванням однієї з папок в цьому розташуванні можна дізнатися цікаву для нас інформацію.

C:\Program Files\Microsoft Office\root

Перейдіть за допомогою " провідника» в зазначене вище розташування-найпростіше це буде зробити, якщо виділити і скопіювати шлях, вставити його в адресний рядок файлового менеджера і натиснути «Enter» .

Как узнать версию Ворд_019

Знайдіть папку з назвою «OfficeXX» . В даному випадку «XX» &8212; це порядковий номер, аналогічний тому, що нами було отримано за допомогою консольної команди в попередньому способі, отже, відповідність цього номера версії так само аналогічно.

Как узнать версию Ворд_020

Зверніть увагу! якщо в зазначеному каталозі є більше однієї папки з назвою «OfficeXX» , орієнтуватися потрібно на найбільший за значенням номер.

більше статей на цю тему: