встановлення розширень з веб-магазину Chrome в Opera

Установка расширений Chrome в Opera

Браузери Opera і Google Chrome працюють на одному движку, що в першу чергу помітно по інтерфейсу і функціональності. Однією з особливостей всіх браузерів на цьому движку є підтримка додавання розширень з інтернет-магазину Chrome. Однак якщо в Opera просто перейти на сторінку будь-якого розширення, видно, що кнопка установки відсутня.

Отсутствие кнопки установки расширения в Opera на странице Google Webstore

Користувачеві знадобиться включити Сумісність установки самостійно.

Перейдіть на головну сторінку Веб-магазину Chrome

 1. Першим ділом відкрийте сторінку будь-якого розширення в Chrome Webstore.
 2. Під панеллю з адресним рядком відобразиться спливаюче повідомлення, що пропонує встановити спеціальне доповнення для установки інших розширень. Залишається натиснути по відповідній кнопці.
 3. Предложение установить расширение Install Chrome Extensions для установки других расширений из Google Webstore в Opera
 4. Може бути і таке, що користувач раніше вже встановлював таке доповнення, а потім видалив його, або рядок не з'явилася з інших причин. У такій ситуації слід виконати самостійну установку. Перейдіть до &171; Меню & 187; > &171;Розширення&187; > &171;завантажити розширення&187; .
 5. Переход на страницу Opera Addons для установки расширения, помогающего устанавливать другие расширения из Google Webstore в Opera
 6. Відкриється сайт з аддонами Opera. У пошуковому полі наберіть запит &171;chrome&187; і зі спадного меню виберіть Install Chrome Extensions . При відсутності цього результату в списку клікніть на Enter і відшукайте доповнення в списку збігів по введеному ключовому слову.
 7. Поиск расширения Install Chrome Extensions в Opera Addons для установки других расширений из Google Webstore в Opera
 8. Натисніть кнопку &171;додати в Opera&187; і дочекайтеся завершення процедури.
 9. Установка расширения Install Chrome Extensions для установки любых расширений из Google Webstore в Opera
 10. Тепер можете знову переключитися на сторінку розширення для Chrome, де відразу ж, без оновлення сторінки, побачите зелену кнопку & 171; встановити&187; . Клікніть по ній.
 11. Кнопка установки расширения из Google Webstore в Opera
 12. Ознайомтеся з інформацією: це вікно буде з'являтися кожен раз, коли ви заходите встановити розширення для Гугл хрому в Оперу. Підтвердіть прочитання кнопкою & 171; ОК&187; .
 13. Уведомление о необходимости ручной установки расширения из Google Webstore в Opera
 14. Автоматично відкриється сторінка з розширеннями Opera, де знадобиться вручну завершити установку призначеної для цього кнопкою.
 15. Установка расширения из Google Webstore в Opera после добавления в список
 16. Відобразиться ще одне вікно з підтвердженням інсталяції і списком дозволів, які воно отримає. Дайте відповідь ствердно.
 17. Подтверждение установки расширения из Google Webstore в Opera
 18. Якщо цього не зробити, розширення залишиться висіти в списку опери (потрапити туди можна через &171; Меню & 187; > &171;Розширення&187; > &171;Розширення&187; ). Через нього потрібне доповнення можна встановити або прибрати зі списку.
 19. Установка или удаление неустановленного расширения из списка расширений в настройках Opera

більше статей на цю тему: