корисні розширення для Internet Explorer

Internet Explorer (IE) &8212; зручний браузер, який використовують тисячі користувачів ПК. Цей швидкий веб-оглядач, що підтримує багато стандартів і технологій приваблює своєю простотою і зручністю. Але іноді стандартного функціоналу IE стає недостатньо. В такому випадку можна використовувати різні розширення для браузера, які дозволяють зробити його більш зручним і персоналізованим.

Давайте розглянемо найбільш корисні розширення для Internet Explorer.

Adblock Plus

Adblock Plus - це безкоштовне розширення, яке дозволить вам позбутися від непотрібної реклами в браузері Internet Explorer. З його допомогою можна легко заблокувати докучливі миготливі банери на сайтах, спливаючі вікна, рекламні ролики тощо. Ще однією перевагою Adblock Plus є те, що це розширення не збирає особистих даних користувача, що дозволяє значно підвищити рівень його захисту.

Adblock Plus

Speckie

Speckie є безкоштовним розширенням для перевірки орфографічних помилок в режимі реального часу. Підтримка 32 мов і можливість додавати власні слова з словники роблять цей плагін вельми корисним і зручним.

Speckie

LastPass

Це кроссплатформенное розширення справжня знахідка для тих, хто не може запам'ятати свої численні паролі на різних сайтах. З його використанням досить запам'ятати всього лише один головний пароль, а всі інші паролі до веб-сайтів будуть знаходитися в сховищі LastPass . При необхідності ви легко зможете їх витягти. До того ж розширення може автоматично вводити потрібні паролі.

Варто зауважити, що для використання цього розширення ваш буде потрібно створити обліковий запис LastPass

LastPass

XMarks

XMarks &8212; це розширення для Internet Explorer, яке дозволяє користувачеві синхронізувати закладки між різними персональними комп'ютерами. Це своєрідне резервне сховище для ваших улюблених веб-сайтів.

Варто зауважити, що для використання цього розширення Ваш буде також необхідно створити обліковий запис XMarks

xmarks

Всі ці розширення ідеально доповнюють роботу Internet Explorer і роблять його більш гнучким і персоналізованим, тому не варто боятися використовувати різні доповнення і розширення для веб-оглядача.

більше статей на цю тему: