перегляд номера телефону співрозмовника в Viber для Android, iOS і Windows

В процесі обміну повідомленнями через Вайбер іноді виникає потреба подивитися і скопіювати ідентифікатор співрозмовника, тобто використовуваний ним в якості логіна в месенджері телефонний номер. Отримати такі відомості не складе труднощів, і в статті ми розповімо, як це зробити за допомогою додатків Viber для Android, iOS і Windows.

Як дізнатися номер телефону співрозмовника в Viber

Viber влаштований таким чином, що ідентифікатори контактують з його допомогою осіб фактично не приховані в діалогах і групових чатах, але недоступні для перегляду будь-яким бажаючим в спільнотах (за винятком відомостей, внесених до адресної книги месенджера зацікавленої в їх отриманні особи). Весь процес з'ясування даних співрозмовника з перших двох зазначених каналів комунікації зводиться до декількох тапам по екрану Андроїд-девайса або айФона або кліків мишею по елементах інтерфейсу у вікні Вайбера на комп'ютері. Інструкції щодо вирішення озвученої в заголовку статті завдання для власників трьох зазначених типів пристроїв представлені далі по порядку.

Android

Щоб подивитися номер телефону співрозмовника в Viber для Android , в залежності від типу листування, яку ви з ним ведете (діалог або участь в одному груповому чаті), потрібно виконати одну із запропонованих далі рекомендацій.

Спосіб 1: Діалог

 1. Запустіть Вайбер для Андроїд і перейдіть в бесіду з ідентифікованим учасником месенджера.
 2. Viber для Android запуск приложения, переход в диалог с другим участником мессенджера
 3. Далі торкніться розташованого вгорі екрану імені співрозмовника, що є одночасно заголовком чату, — це відкриє панель відомостей і функцій. Крім того, ви можете викликати перелік застосовних до діалогу опцій, натиснувши на три точки вгорі екрану праворуч і вибравши пункт «інформація» у меню, що відкриється.
 4. Viber для Android открытие панели Информация в диалоге
 5. Тапніте по імені іншого користувача в області»учасники" відображається на екрані панелі. Ось і все &8212; на демонстрованої тепер месенджером картці контакту шуканий ідентифікатор відображається під кнопками " Безкоштовний виклик» і " безкоштовне повідомлення» , тобто озвучена в заголовку нашої статті завдання вважається вирішеною.
 6. Viber для Android открытие карточки контакта в меню Иформация диалога в мессенджере
 7. Додатково. Не закриваючи контактну картку, у вас є можливість:
  • Додати дані іншого учасника Viber в адресну книгу свого месенджера, якщо цього не було зроблено раніше-для цього тапніте по відповідному значку в області з фото співрозмовника, а потім натисніть»Готово" .
  • Viber для Android сохранение данных другого пользователя в Контакты мессенджера
  • Переслати дані тієї чи іншої особи через месенджер після його збереження в своїх «контакти» іншому учаснику Viber. Для цього, торкнувшись трьох точок в області аватарки, викличте меню, виберіть в ньому " надіслати контакт» , а потім вкажіть одержувача відомостей в відкрилася адресній книзі і тапніте по кнопці »надіслати" .
  • Viber для Android отправка номера телефона другого пользователя в чат мессенджера

Спосіб 2: Група

При спілкуванні в чаті, учасниками якого є більше двох осіб (звичайній групі), з'ясувати ідентифікатор кожного з них можливо, задіявши один з двох прийомів:

 1. Перейдіть в груповий чат і торкніться розташованої зліва від будь-якого вхідного повідомлення аватарки написав його особи. Це відразу ж відкриє картку контакту, яка демонструє номер зареєстрованого в Вайбере користувача і відкриває доступ до описаних в пункті № 4 попередньої інструкції з цієї статті можливостям.Viber для Android просмотр номера телефона участника группового чата в мессенджере
 2. Якщо повідомлення ідентифікується користувача в чаті Ви не бачите і знайти його не можете, але при цьому пам'ятаєте ім'я (псевдонім в месенджері) відправника, перейдіть до перегляду потрібної інформації з переліку учасників групи:
  • Торкніться назви групового чату у верхній частині екрана або проведіть пальцем по області повідомлень ліворуч.
  • Viber для Android групповой чат - вызов панели Информация

  • Відшукайте ім'я потрібної людини в області»учасники" панелі, що відкриється, і торкніться його. У меню, що відобразиться, виберіть " дані імені користувача» - це перемістить вас на екран, що демонструє шукані відомості.
  • Viber для Android просмотр номера телефона участника группы из списка пользователей чата

IOS

Щоб з'ясувати повну інформацію про зареєстровану в месенджері людину через програму Viber для iPhone , пройдіть один з двох запропонованих далі шляхів, в залежності від типу чату, де ви контактуєте зі співрозмовником.

Спосіб 1: Діалог

 1. Запустіть Вайбер в середовищі айОС і відкрийте бесіду з ідентифікованим особою.
 2. Viber для iOS запуск программы, переход в диалог
 3. Далі дії двоваріантні.
  • Натисніть на заголовок чату, тобто ім'я співрозмовника у верхній частині екрана, і виберіть " інформація та налаштування» у меню, що відкриється. Торкніться розташованого під вашим імені іншого учасника бесіди в месенджері.
  • Viber для iOS просмотр номера телефона собеседника с экрана Подробности чата
  • Або тапніте по фото зареєстрованого в Viber людини, розташованого зліва від кожного надісланого їм в чат повідомлення.
  • Viber для iOS фото собеседника в чате возле присланного им сообщения
 4. На цьому нашу задачу можна вважати вирішеною. Використовуваний вашим співрозмовником в якості ідентифікатора в месенджері номер телефону відображається на екрані під кнопками-функціями " Безкоштовний виклик» і " безкоштовне повідомлення» .
 5. Viber для iOS номер телефона другого участника мессенджера на экране со сведениями о нем
 6. Крім перегляду телефонного номера відкритий в результаті виконання кроків вище екран надає вам можливість:
  • Скопіюйте номер у буфер обміну iOS. Для цього тривалим тапом по ідентифікатору викличте контекстне меню з єдиного пункту і потім торкніться " копіювати» .
  • Viber для iOS копирование номера с карточки контакта
  • Додайте дані іншого користувача до своєї адресної книги, якщо цього не було зроблено раніше. Для цього двічі торкніться " Зберегти» &8212; вгорі праворуч картки з даними і там же на наступному екрані.
  • Viber для iOS сохранение данных другого пользователя мессенджера в адресную книгу

Спосіб 2: Група

У групах передбачають з'ясування телефонного номера іншого учасника месенджера маніпуляції фактично виконуються за запропонованим вище алгоритмом, що застосовується в бесіді тет-а-тет через Viber.

 1. Відкрийте груповий чат в месенджері і торкніться аватарки надіслав в нього будь-яке послання.
 2. Viber для iOS переход в групповой чат, вызов экрана с информацией о любом участнике
 3. Якщо ви не можете знайти повідомлення, перейдіть до списку учасників групи, тапнув по її назві вгорі екрану. Знайдіть ім'я або псевдонім ідентифікованої особи в області»учасники" на екрані, що відкриється, а потім торкніться його та виберіть пункт " дані імені користувача» у меню, що з'явиться.
 4. Viber для iOS вызов данных пользователя мессенджера из списка участников группового чата
 5. З відкрилася картки, яка демонструє дані зареєстрованого в Вайбере людини, ви можете виконати ті ж дії, що і з отриманої з діалогу, тобто скопіювати номер і, якщо необхідно, додати контакт в свою адресну книгу, діючи як описано в пункті № 4 попередньої інструкції з цієї статті.
 6. Viber для iOS экран с данными участника группового чата, его номер телефона

Windows

У програмі Viber для ПК отримати відомості про того чи іншого співрозмовника не складніше, ніж у вищеописаних варіантах месенджера для мобільних операційних систем.

Спосіб 1: Діалог

 1. Перейдіть в чат з користувачем, ідентифікатор якого з'ясовуєте, клікнувши по імені В розташованому зліва вікна Viber для Windows переліку «розмови» .
 2. Viber для Windows запуск мессенджера переход в диалог

 3. Наведіть курсор миші на трансльований іншим учасником Вайбера статус «в мережі» &8212; розташована під ім'ям співрозмовника над областю з листуванням напис.
 4. Viber для Windows статус В сети в окне чата в мессенджере
 5. В результаті онлайн-статус зміниться на шуканий телефонний номер.
 6. Viber для Windows онлайн-статус собеседника меняется на его номер телефона
 7. Якщо клацнути по відображуваному після виконання попередніх пунктів інструкції ідентифікатору зареєстрованого в месенджері особи правою кнопкою миші, з'явиться можливість " копіювати» відомості в буфер обміну Windows.
 8. Viber для Windows копирование телефонного номера собеседника в окне чата

Спосіб 2: Група

У процесі обміну повідомленнями через груповий чат дізнатися номер того чи іншого його учасника можливо двома шляхами.

Повідомлення

 1. Перейдіть до групи та знайдіть повідомлення, передане до неї ідентифікованим Користувачем.
 2. Viber для Windows переход в групповой чат в мессенджере
 3. Наведіть курсор миші на фото учасника зліва від його послання.
 4. Viber для Windows групповой чат - аватарка участника слева от присланного им сообщения
 5. В результаті з'явиться демонструє збільшену аватарку і дві кнопки віконце & 8212; клікніть в ньому по значку»повідомлення" .
 6. Viber для Windows окно информации и перехода в диалог или звонок участнику группового чата
 7. Таким чином ви переміститеся в діалог, де можете переглянути номер іншого зареєстрованого в Viber особи, діючи за запропонованою вище в статті інструкції «Спосіб 1» .
 8. Viber для Windows доступ к номеру участника группы после перехода в диалог с ним

Список учасників групи

 1. Відкрийте груповий чат і виконайте одну з таких операцій:
  • Клікніть по кнопці «i» праворуч від назви чату над областю з повідомленнями у вікні Вайбера. Viber для Windows кнопка вызова меню Информация группового чата

   На панелі, що відобразилася, з інформацією про групу та списком застосовних до неї опцій клацніть «учасники» .

   Viber для Windows раздел участники в меню Информация группового чата
  • Або просто клікніть по посиланню «учасники число» , яка розташована під найменуванням групового чату.
  • Viber для Windows быстрый переход к списку участников группового чата
 2. У що з'явився праворуч вікна месенджера списку доданих в груповий чат користувачів розташуйте курсор на імені учасника, телефонний номер якого потрібно переглянути.
 3. Viber для Windows просмотр номера телефона участника группового чата
 4. В результаті ви побачите шуканий ідентифікатор, а також отримаєте можливість перейти до діалогу з тим чи іншим, що складається в одній групі з вами, особою.
 5. Viber для Windows демонстрация номера телефона участника группового чата в меню Информация

Спосіб 2: Контакти

Коли Вам необхідно подивитися або скопіювати телефонний номер користувача, який ви внесли в адресну книгу Viber раніше, найпростіше це зробити таким чином:

 1. Відкрийте Вайбер для Віндовс і перейдіть до перегляду записів адресної книги вашого месенджера. Для цього:
  • Викличте меню " перегляд» і виберіть у ньому " Показати контакти» .
  • Viber для Windows пункт Показать контакты в меню Просмотр мессенджера

  • Або клацніть по значку»контакти" над полем пошуку в лівій частині вікна месенджера.
  • Viber для Windows переход в адресную книгу мессенджера

 2. Для вирішення озвученої в заголовку цього матеріалу завдання вам залишилося, перегортаючи відобразився зліва вікна Viber перелік записів адресної книги, знайти ідентифікований контакт & 8212; телефонні номери вказані під кожним внесеним в»контакти" ім'ям.
 3. Viber для Windows отображение номера телефона под каждой записью в Контактах мессенджера
 4. Клацанням по запису в " контакти» ви відкриєте діалог з відповідним їй учасником месенджера, що дасть можливість скопіювати його ідентифікатор.
 5. Viber для Windows копирование номера контакта после перехода в чат с ним

Висновок

Принципи, згідно з якими забезпечується взаємодія зареєстрованих в Viber користувачів, не передбачають приховування їх ідентифікаторів один від одного, за винятком окремих випадків. Тому перегляд телефонного номера співрозмовника, який він використовує в якості логіна в системі обміну інформацією, за допомогою будь-якого варіанту програми месенджера здійснюється дуже просто.

більше статей на цю тему: