Створення секретних чатів і груп в месенджері Viber

З метою забезпечення додаткової приватності спілкування через Viber, Кожен користувач месенджера може задіяти опцію «Секретний чат» . Розглянемо особливості цього типу листування і процес її організації на функціонуючих під управлінням різних ОС пристроях.

Секретні чати в Viber

Деякі не вникають в тонкощі функціонування Вайбера користувачі ототожнюють застосовні до чатів в месенджері опції «секретний» і «прихований», що в корені невірно &8212; ці типи бесід значно відрізняються. Якщо вам потрібно підвищити конфіденційність і обмежити поширення переданої співрозмовнику інформації, використовуйте інструкції з цієї статті. Якщо ж існує необхідність запобігти можливості перегляду того чи іншого листування в месенджері особами, які мають доступ до вашого пристрою, «сховайте» звичайний діалог або груповий чат, діючи, як описано в матеріалі за наступним посиланням. До слова, приховуванню підлягає в тому числі секретне листування:

Детальніше: Як приховати діалог або груповий чат в месенджері Viber

Перш ніж переходити до створення секретного чату, розглянемо його відмінності від інших типів бесід в месенджері Viber, а також одержувані при спілкуванні через нього можливості і переваги.

  • Автоматичне знищення повідомлень . У бесіді розглянутого типу можливо встановити виділяється на перегляд будь-якого повідомлення одержувачем(ями) часовий ліміт. Після закінчення зазначеного відправником часу його послання безслідно видаляється у всіх учасників листування.
  • Повідомлення. у момент надходження повідомлення в рамках приватного діалогу одержувач побачить в повідомленні тільки слово &171;повідомлення&187; , але не дізнається ім'я адресанта і вміст послання. Текст і контент з повідомлення відображаються після того, як воно буде відкрито. Viber для Android уведомление из секретного чата

   Читайте також: Як відключити повідомлення в Viber

  • Вміст нових повідомлень з секретних чатів не демонструється на екрані зі списком заголовків діалогів і груп в месенджері.
  • Viber для Android секретный чат - содержимое сообщений не отображается на экране Чаты мессенджера
  • Інформація з секретних діалогів і груп не може бути скопійована і/або переслана через месенджер або іншим способом. Іншими словами, мається на увазі, що послання можуть бути прочитані/переглянуті виключно адресатом, і він не має можливості відтворити їх в інших чатах.Viber для Android меню сообщения в обычном и секретном чатах мессенджера

   Читайте також: як переслати повідомлення з одного чату Viber в інший

  • Скріншоти . У процесі приватної бесіди її учасники обмежені в створенні скріншотів екрану своїх пристроїв. У варіанті месенджера для Android зробити скріншот листування неможливо, а якщо використовується iPhone, то відобразити інформацію шляхом створення знімка екрану засобами iOS реально, але інший користувач отримає повідомлення про цю дію. Viber для iOS создание скриншотов в секретном чате

   Читайте також: Як зробити скріншот на iPhone

  • Секретний і звичайний діалоги з одним і тим же контактом можуть існувати одночасно, а видалення одного з них не впливає на інший. Передбачає підвищений рівень приватності листування ініціюється одним учасником Viber, а у співрозмовника такий чат створюється автоматично.

Як створити секретний чат у Viber

Організація і ведення секретного листування через Вайбер можливі виключно з функціонуючих під управлінням Android і iOS пристроїв. Що стосується Viber для Windows - тут така можливість відсутня, а створені в» головному " мобільному клієнті месенджера секретні діалоги і групи в додатку на ПК не відображаються, тобто Синхронізація в цьому випадку не здійснюється.

Android

В Viber для Android створити Секретну переписку додатково до основної бесіди з тим чи іншим контактом дуже просто. Крім іншого, використовувати додаткові функції захисту переданої інформації можливо при спілкуванні не з єдиним зареєстрованим в месенджері особою.

Спосіб 1: Діалог

 1. Відкрийте Вайбер на Андроїд-девайсі і перейдіть в існуючий чат. Або створіть нову» звичайну " бесіду з контактом, який згодом стане вашим співрозмовником в секретному чаті.
 2. Viber для Android запуск мессенджера, переход в существующий или создание нового чата
 3. З містить історію повідомлень екрану виконайте одну з наступних операцій:
  • Торкніться трьох крапок у верхньому правому куті та виберіть " перейти в секретний чат» у меню, що відкриється.
  • Viber для Android пункт Перейти в секретный чат в меню диалога
  • Або проведіть область з історією листування вліво. Далі перегорніть відкрився екран «інформація» і торкніться назви опції " перейти в секретний чат» .
  • Viber для Android пункт Перейти в секретный чат на экране Информация беседы
 4. На цьому створення приватної розмови завершено. Тепер ви можете встановити значення лічильника часу, після закінчення якого будуть знищуватися ваші повідомлення &8212; тапніте по секундоміру праворуч від поля введення повідомлення і виберіть потрібний період в списку доступних.
 5. Viber для Android секретный чат создан - установка таймера уничтожения сообщений
 6. Відрізнити створену в Viber приватну бесіду від звичайної на вкладці «чати» месенджера дуже просто-аватарка співрозмовника біля його імені в переліку діалогів і груп відзначена значком »Замок" . Якщо ви плануєте використовувати тільки секретний чат, то можете видалити звичайний. Viber для Android секретный чат на вкладке Чаты мессенджера, удаление обычного диалога

  Детальніше: як видалити чат у Viber для Android

Спосіб 2: Група

Для використання всіх функцій секретного чату при спілкуванні в групі учасників Viber організуйте листування, діючи наступним чином.

 1. Виконайте запропоновану вище інструкцію по створенню секретного чату щодо одного з учасників майбутньої групи. Або перейдіть до вже існуючої приватної розмови з вкладки «чати» додатки месенджера.
 2. Viber для Android открытие секретного чата в мессенджере
 3. Викличте меню, тапнув по трьох точках справа вгорі екрану і виберіть в ньому пункт " створити групу з іменем користувача» . Viber для Android пункт Создать группу с в меню секретного чата

  Або проведіть пальцем по екрану повідомлень вліво, а потім в області»учасники" на екрані, що з'явиться, з інформацією та параметрами секретного чату натисніть " + додати» .

  Viber для Android пункт Добавить участника на экране Информация секретного чата (диалога)
 4. Встановіть позначки на фото майбутніх учасників секретної групи, тапая по їх іменах. Завершивши вибір, торкніться галочки у верхньому правому куті екрана.
 5. Viber для Android выбор контактов для добавления в группу из секретного чата
 6. На цьому все-група з додатковими функціями створена, а функціонує вона фактично так само, як «звичайна», тобто ви можете змінити значок і ім'я об'єднання, додати і видалити учасників і т. д.
 7. Viber для Android создание секретного группового чата в мессенджере завершено

IOS

У програмі Viber для iPhone секретні діалоги і групи створюються шляхом нескладних маніпуляцій і доступні для організації в будь-який момент, коли це буде потрібно користувачеві.

Спосіб 1: Діалог

 1. Запустіть Вайбер в середовищі айОС і відкрийте існуючий або створіть новий діалог з одним з ваших контактів.Viber для iOS - запуск мессенджера, переход в диалог или создание нового чата
 2. На екрані чату торкніться імені співрозмовника вгорі та виберіть " перейти в секретний чат» у меню, що відкриється.

  Viber для iOS - пункт Перейти в секретный чат в меню обычной беседы

  І також ви можете вирішити задачу з заголовка цієї статті з екрану»подробиці" & 8212; змахніть область з історією листування вліво, а потім, перегорнувши відкрився список опцій вгору, тапніте за назвою пункту " перейти в секретний чат» .

  Viber для iOS - опция Перейти в секретный чат в меню Подробности обычного диалога
 3. Фактично створення чату з підвищеним рівнем приватності завершено. Перш ніж переходити до написання і відправці повідомлень, Встановіть таймер їх самознищення, тапнув по наявному праворуч від поля введення значку, і вибравши один з доступних пунктів-значень у списку.Viber для iOS - секретный чат в мессенджере создан - установка таймера исчезновения сообщений

Спосіб 2: Група

Для створення групового чату з можливістю обмінюватися повідомленнями, що самознищуються, і використовувати інші переваги секретного листування в Viber на iPhone зробіть наступне.

 1. Створіть секретний чат з одним з учасників майбутньої групи з підвищеним рівнем приватності або перейдіть в уже існуючу переписку цього типу з розділу «чати» в месенджері.
  Viber для iOS открытие секретного чата в мессенджере
 2. Натисніть на ім'я співрозмовника у верхній частині екрана, а потім виберіть пункт " інформація та налаштування» у меню, що відкриється. Viber для iOS вызов экрана Информация и настройки секретного чата в мессенджере

  Або змахніть область з листуванням вліво.

  Viber для iOS Открытие Информации и настроек секретного чата в мессенджере
 3. Торкніться найменування пункту «+ додавання учасників» , який розташований над Вашим і співрозмовника іменами.

  Viber для iOS выбор контактов для добавления в секретный групповой чат

  У відкрилася адресній книзі встановіть позначки навпроти включаються в груповий чат з додатковими опціями приватності контактів. Завершивши вибір, торкніться»Готово" .

  Viber для iOS выбор контактов для добавления в секретный групповой чат
 4. За підсумком секретний чат з двох учасників миттєво перетворюється в групу, з якою можливо зробити ті ж дії, що і зі звичайною – перейменувати і встановити значок, встановити фон листування, згодом додавати і видаляти учасників і т. п.

  Viber для iOS секретный групповой чат создан, оформление

Висновок

Як бачите, підвищити рівень приватності і забезпечити нерозповсюдження тієї чи іншої, що відправляється на адресу зареєстрованих в Viber осіб інформації не так вже й складно. Всі можливості для цього розробниками в месенджері передбачені і легко реалізовані користувачами, але тільки на мобільних пристроях під управлінням Android або iOS.

більше статей на цю тему: