Способи усунення помилки 4005 в iTunes

iTunes: 4005 ошибка
Як і будь-яка інша програма для ОС Windows, iTunes не захищена від виникнення різних проблем в роботі. Як правило, кожна проблема супроводжується помилкою зі своїм унікальним кодом, що дозволяє її набагато простіше ідентифікувати. Про те, як усунути помилку 4005 в iTunes, читайте в статті.

Помилка 4005 виникає, як правило, в процесі оновлення або відновлення Apple-пристрої. Дана помилка говорить Користувачеві про те, що виникла критична проблема в процесі виконання оновлення або відновлення Apple-пристрої. Причин виникнення даної помилки може бути кілька, відповідно, і рішення теж будуть різні.

Способи усунення помилки 4005

Спосіб 1: перезавантаження пристроїв

Перш ніж приступати до більш радикальних способів вирішення помилки 4005, вам буде потрібно перезавантажити комп'ютер, а також сам Apple-пристрій.

І якщо комп'ютер потрібно перезапустити в звичайному режимі, то Apple-пристрій потрібно перезавантажити примусово: для цього одночасно затисніть на пристрої клавіші включення і «додому». Через приблизно секунд 10 відбудеться різке відключення пристрою, після чого вам буде потрібно дочекатися його завантаження і повторити процедуру відновлення (оновлення).

iTunes: 4005 ошибка

Спосіб 2: оновлення iTunes

Застаріла версія iTunes може легко викликати критичні помилки, через що користувач зіткнеться з помилкою 4005. В даному випадку рішення просте – необхідно перевірити iTunes на наявність оновлень і, якщо вони будуть виявлені, встановити.

Читайте також: Як оновити iTunes на комп'ютері

Спосіб 3: Заміна USB-кабелю

Якщо ви використовуєте неоригінальний або пошкоджений USB-кабель, його потрібно обов'язково замінити. Це стосується навіть сертифікованих Apple кабелів, тому що практика вже неодноразово показувала, що вони можуть некоректно працювати з Apple-пристроями.

Спосіб 4: відновлення через режим DFU

Режим DFU-спеціальний аварійний режим Apple-пристрої, який використовується для відновлення при виникненні серйозних проблем в роботі.

Для того щоб відновити пристрій через DFU, вам буде потрібно його повністю відключити, а потім з'єднати з комп'ютером за допомогою USB-кабелю і запустити на комп'ютері iTunes.

Тепер вам буде потрібно виконати на пристрої комбінацію, яка дозволить ввести пристрій в DFU. Для цього затисніть на своєму пристрої кнопку включення на 3 секунди, а потім, не відпускаючи її, затисніть клавішу «Додому» і тримайте обидві кнопки 10 секунд. Відпустіть клавішу включення продовжуйте тримати "додому" до тих пір, поки ваш пристрій не виявить iTunes.

iTunes 4005 ошибка

На екрані відобразиться повідомлення, як на скріншоті нижче, в якому вам буде потрібно запустити процедуру відновлення.

iTunes 4005 ошибка

Спосіб 5: повна перевстановлення iTunes

Програма iTunes може працювати на вашому комп'ютері неправильно в зв'язку з чим може знадобитися повна перевстановлення програми.

Перш за все, iTunes потрібно з компостера повністю видалити, захопивши не тільки сам медіакомбайн, але і інші компоненти від Apple, встановлені на комп'ютері.

Читайте також: як повністю видалити iTunes з комп'ютера

І тільки після того, як ви повністю видалите iTunes з комп'ютера, можна приступати до його нової установки.

Завантажити програму iTunes

На жаль, далеко не завжди помилка 4005 може виникати через програмної частини. Якщо жоден спосіб вам не допоміг усунути помилку 4005, варто запідозрити апаратні проблеми, які можуть полягати, наприклад, в неполадки роботи акумулятора пристрою. Точну причину зможе встановити тільки фахівець сервісного центру після проведення процедури діагностики.

більше статей на цю тему: