Як вимкнути сповіщення в Steam

Спосіб 1: клієнт для ПК

Щоб вимкнути сповіщення в клієнті Steam для Windows , виконайте наступне:

 1. Клікніть по вкладці свого профілю на головному екрані клієнта і виберіть пункт «активність» .
 2. как отключить уведомления в стиме-1
 3. Скористайтеся посиланням " Список друзів» справа вгорі.
 4. как отключить уведомления в стиме-2
 5. Запуститься окреме вікно з переліком користувачів, яких ви додали в друзі. У ньому нам потрібна кнопка з іконкою шестерні, натисніть на неї.
 6. как отключить уведомления в стиме-3
 7. У наступному вікні перейдіть до вкладки»повідомлення" - будуть відкриті відповідні налаштування. Для відключення тих чи інших типів просто приберіть галочки у відповідних чекбоксах. Звідси ж можна налаштувати миготіння вікна при отриманні особистого повідомлення – для повного відключення цієї функції Виберіть »ніколи" .
 8. как отключить уведомления в стиме-4

  Налаштування зберігаються автоматично, тому Додаткові дії більше не потрібні.

Спосіб 2: Мобільний додаток

У компаньйоні Steam для смартфона відключення повідомлень, як в повнофункціональної десктопної версії, можливо тільки повним вимиканням push-повідомлень.

 1. Запустіть програму, залогиньтесь, якщо цього ще не зробили, викличте меню натисканням на 3 смужки вгорі зліва і перейдіть по пунктах»Налаштування" - " налаштування Програми» .
 2. как отключить уведомления в стиме-5
 3. Для виключення сповіщень про події нам потрібні опції " звук сповіщення» і »вібрація" . как отключить уведомления в стиме-6

  Тапніте по потрібній і виберіть пункти «не відтворювати звук під час сповіщень» і " не вібрувати при повідомленнях» відповідно.

 4. как отключить уведомления в стиме-8
 5. Щоб повністю вимкнути отримання повідомлень, тапніте " підключення у фоновому режимі» і встановіть параметр у положення " Вимкнути, не отримувати push-сповіщення» .

  Увага! деякі користувачі повідомляють, що вимкнення push-сповіщень порушує Steam Guard, тому майте це на увазі!

  как отключить уведомления в стиме-9

  Як і у випадку з настільною версією, Параметри супутника зберігаються автоматично. Також власникам мобільних пристроїв можна скористатися системними можливостями своїх девайсів і відключити оповіщення Стіма цими засобами.

  Детальніше: як налаштувати повідомлення на Android / iOS

більше статей на цю тему: