відновлення доступу до аккаунту в Steam після злому

Варіант 1: розблокування облікового запису

У деяких користувачів при спробі виконати авторизацію в Steam з'являється повідомлення про те, що профіль був заблокований через підозру в шахрайських діях. Це може означати, що обліковий запис намагалися вкрасти, але вбудований алгоритм торгового майданчика оперативно заблокував його, щоб власник міг провести відновлення. Якщо ви зіткнулися з таким повідомленням, зверніться до окремої статті на нашому сайті для отримання детальних інструкцій про подальші дії.

Детальніше: розблокування облікового запису Steam


Разблокировка аккаунта Steam для возвращения к нему доступа

Варіант 2: відновлення доступу

Цей варіант підійде тим, хто зіткнувся з проблемами при авторизації через зміненого зловмисниками пароля. При цьому слід враховувати, що його реалізація можлива тільки в тій ситуації, якщо у вас є доступ до прив'язаної електронній пошті. В іншому випадку буде потрібно скористатися наступним варіантом, а потім повернутися до цього. Що стосується процедури відновлення доступу, то вона здійснюється в класичному вигляді: на електронну адресу власника аккаунта відправляється лист з підтвердженням, і йому залишається тільки змінити пароль. Все про даний метод ви дізнаєтеся з матеріалу за наступним посиланням.

Восстановление доступа к аккаунту Steam после того, как его украли

Варіант 3: відновлення доступу до Пошти

Ще один вид злому аккаунта в Стим &8212; отримання доступу до електронної пошти з подальшою зміною її пароля або навіть номера телефону або резервного адреси для відновлення. Тоді посилання для повернення доступу до профілю в Steam отримати не вдасться через те, що неможливо виконати вхід в пошту. Вам буде потрібно спочатку розібратися з її обліковим записом, дізнавшись про те, які кроки слід робити, з окремої статті від нашого автора, де мова йде про всі популярних поштових сервісах.

Детальніше: Що робити, якщо зламали пошту

Восстановление доступа к почте для возвращения аккаунта Steam после того, как его украли

Як тільки доступ до електронної пошти вив отриманий, поверніться до варіанту 2 , відновіть пароль в Steam і створіть більш надійний захист всіх акаунтів, щоб більше подібних історій не виникало.

Варіант 4: звернення до служби підтримки

Іноді жоден з наведених вище порад не виявляється ефективним через проблеми з відновленням доступу як до електронної адреси, так і аккаунту в Steam. Залишається тільки звернутися на пряму до служби технічної підтримки цієї ігрового майданчика, детально розповівши їм про ситуацію, що склалася. Ймовірно, вас попросять підтвердити свою особу та зададуть ще кілька запитань. Інформацію про те, як написати лист в службу підтримки без доступу до профілю, читайте далі.

Детальніше: листування зі службою підтримки Steam

Обращение к службе поддержки Steam после кражи аккаунта

На майбутнє рекомендуємо прив'язати телефон до Стиму, активувавши тим самим двоетапну аутентифікацію. Це значно підвищить рівень безпеки облікового запису та дозволить уникнути більшості хитрощів, які зловмисники використовують для злому.

Читайте також: Прив'язка мобільного телефону до Steam

більше статей на цю тему: