увімкнення камери в Zoom для Windows, Android та iOS

Zoom для Windows

В призначеній для доступу до сервісу Zoom з комп'ютерів і ноутбуків на Windows програмі включення своєї веб-камери можна здійснювати двухваріантно – автоматично і/або примусово.

Слід врахувати, що результативне виконання наступних двох інструкцій вимагає, щоб пристрій відеозахоплення було заздалегідь налаштовано засобами операційної системи і включено.

Детальніше: Як включити і налаштувати веб-камера в середовищі Windows

Спосіб 1: Автоматично

Для забезпечення ситуації, при якій ваша веб-камера буде автоматично включатися в Zoom в момент входу в будь-яку онлайн-конференцію, потрібно попередньо налаштувати програму:

 1. Відкрийте Zoom для ПК і перейдіть в розділ конфігурації роботи програми. Для цього клацніть по значку «Шестерня» в демонструє вкладку »Головна" вікні.
 2. Zoom для Windows Вкладка Главная программы, переход в Настройки
 3. З меню зліва вікна перемістіться в розділ " відеозображення» .
 4. Zoom для Windows раздел параметров Видеоизображение в Настройках программы
 5. У спадному списку»Камера" виберіть пристрій відеозахоплення, яке плануєте використовувати в Зум. Звернувши увагу на область попереднього перегляду зображення з камери, переконайтеся, що остання працює. Шляхом активації / деактивації опцій в блоці »моє відео" при необхідності подкорректируйте картинку.
 6. Zoom для Windows выбор вебкамеры и ее настройка в программе
 7. Перегорніть перелік налаштувань і в другому за рахунком їх блоці зніміть позначку з чекбокса зліва від найменування функції «вимкнути моє відео при вході в конференцію» .
 8. Zoom для Windows деактивация опции Выключать мое видео при входе в конференцию
 9. На цьому конфігурування програми з метою автоматичного включення вашої камери в момент приєднання до проведеного через Zoom сеансу зв'язку завершено. Зачинити вікно»Налаштування" і переконайтеся в результативності Zoom для Windows открытие конференции в программе

  Проведеної операції.

 10. Zoom для Windows работа функции автоматического включения камеры при входе в конференцию

Спосіб 2: Вручну

Незалежно від значень відносяться до відеозахвату налаштувань програми Зум для ПК в ході організованого через неї сеансу зв'язку у вас завжди є можливість включити і вимкнути свою веб-камеру в примусовому порядку:

 1. Приєднуйтесь до існуючої онлайн-конференції або створіть нову.
 2. Zoom для Windows создание новой конференции или вход в уже существующую

 3. Внизу демонструє відбувається протягом конференції вікна присутній панель інструментів. Якщо елементи керування сеансом зв'язку не відображаються, викличте панель з ними шляхом переміщення курсору миші у вікно Zoom.
 4. Zoom для Windows панель инструментов в окне конференции
 5. Для активації вашої веб-камери і початку передачі зображення з неї на адресу інших учасників системи клікніть по другій кнопці в зазначеній панелі – " включити відео» .
 6. Zoom для Windows кнопка Включить видео на панели инструментов в окне конференции
 7. Повторне клацання по активує девайс відеозахоплення елементу інтерфейсу, але при його роботі міняє своє найменування на " зупинити відео» , вимкне веб-камеру.
 8. Zoom для Windows элемент Остановить видео для отключения веб-камеры в окне конференции

Мобільний додаток Zoom

Перед тим як камера смартфона зможе бути задіяною в Зум, необхідно надати мобільному додатку сервісу дозвіл на використання модуля. Зазвичай це здійснюється при першому після інсталяції запуску, але також доступно в " Налаштуваннях» ОС:

 1. Android :
  • Введіть»Налаштування" Андроїд, відкрийте розділ »Додатки" , натисніть " Усі програми» .
  • Zoom для Android - переход к Сведениям о приложении в Настройках ОС

  • Знайдіть пункт «Zoom» у списку інстальованого на мобільному пристрої софта, тапніте по його найменуванню. З екрану «відомості» Про програму і його параметрами перейдіть в " дозволи додатків» .
  • Zoom для Android в списке инсталлированного на девайсе софта - Разрешения приложений
  • Натисніть»Камера" а потім виберіть " дозволити» в переліку з двох опцій, або переконайтеся, що доступ до модуля у додатку Зум вже є.
  • Zoom для Android - предоставление приложению разрешения на доступ к камере девайса

 2. IOS :
  • Перейдіть до»Налаштування" iOS, Прокрутіть список розділів параметрів вниз. У демонструє список встановлених на iPhone програм області відшукайте «Zoom» і торкніться його назви.
  • Zoom для iOS - программа в Настройках операционной системы

  • Переведіть наявний в списку " ДОЗВОЛИТИ ДОСТУП ПРОГРАМІ ZOOM» перемикач »Камера" в положення »Включено" . Заплющити »Налаштування" операційки &8212; на цьому видача потрібного для роботи камери дозволу завершена.
  Zoom для iOS - выдача программе разрешения на доступ к Камере в Настройках операционной системы

Спосіб 1: Автоматично

Для забезпечення автоматичної активації камери вашого мобільного девайса, що буде здійснюватися при вході в уже організовану за допомогою Zoom онлайн-конференцію, а також в момент запуску нового сеансу зв'язку, слід виконати такі кроки:

 1. Запустіть мобільний додаток Зум, перейдіть в його»Налаштування" з розташованої внизу екрану панелі розділів.
 2. Zoom для смартфона - открытие приложения, переход в его Настройки

 3. Торкніться «конференція» , що відкриє список параметрів роботи різних модулів девайса, а також клієнта Zoom в цілому протягом організованого з його допомогою сеансу зв'язку.
 4. Zoom для смартфона - Раздел параметров Конференция в Настройках приложения
 5. Деактивуйте другу за рахунком опцію в демонстрованому на екрані списку –»завжди вимикати моє відео" .
 6. Zoom для смартфона - деактивация опции Всегда выключать мое видео в Настройках приложения
 7. Вийдіть із налаштувань масштабування. Далі ви зможете переконатися, наприклад, створивши нову конференцію в додатку, – захоплення відео камерою мобільного девайса і трансляція картинки на адресу інших учасників сеансу починається відразу ж і без додаткових маніпуляцій.
 8. Zoom для смартфона - автоматическое включение камеры девайса при входе в конференцию

Спосіб 2: Вручну

Для примусового включення/вимикання камери смартфона під час конференції на демонструє відбувається під час сеансу екрані передбачений спеціальний елемент інтерфейсу.

 1. Відкрийте будь-яку онлайн-конференцію в Zoom і перемістіться до розташованої в нижній частині екрана панелі інструментів. Якщо така не відображається, торкніться екрана пристрою в будь-якому місці.
 2. Zoom для смартфона - вход в существующую или создание новой конференции, панель с управляющими элементами на ее экране

 3. Для включення камери свого девайса і початку трансляції захоплюваного нею зображення натисніть на другу за рахунком кнопку в зазначеній панелі – " включити відео» .
 4. Zoom для смартфона - кнопка Включить видео на экране конференции
 5. В результаті активується модуль захоплення відео. Крім того, ініціює передачу відеопотоку кнопка змінить свій вигляд і отримає назву " Остн.відео» &8212; тепер вплив на даний елемент відключить камеру.
 6. Zoom для смартфона - кнопка Остановить видео на экране конференции

більше статей на цю тему: